פעם יכולת

פעם יכולת

לשאול,לתהות,יחד עם הצחוק הית מקבל קצת אינטראקציה...פעם יכולת,לשתף,להתווכח,בסוף ללחוץ ידים...היום זה רק בוז,קצת לעג,ובסוף חותך ורידים לבד מול המראה...קצת מוזר איך דברים משתנים.ככל שהקבוצה מסוגלת להנות יותר בפיעילות חוץ פורומית,כאן,הביוב רק נערם...פעם,זה פעם,בסך הכל לא הרבה,ועדין,לגמרי מעדיף...

יערית

New member
פעם

היום דווקא שיתפתי את הטרמפיסטית שלי בהרגשה האישית שלי על פעם...היום אני מרוצה,מרוצה כי זה מה שמתאים לי היום,לוקחת רק מה טוב לי...כבר ניתחנו מערכות יחסים קבוצתיות ובין אישיות מכל הצדדים...נצמדת למה עושה לי טוב.

dganit34

New member
פעם חלמתי..שאולי איי פעם..

אהיה מישהיא אחרת..שתביט אלי מהמראה.. פעם זה פעם..אחת..לפעמים יותר מידיי.. פעם.. אמרו לי שמראה שבורה מביאה מזל רע.. אמרו לי פעם עוד הרבה דברים בהרבה פעמים.. פעם.. עוד אבין...מה מהותו של כל פעם.. שינוים בהרגלי הצריכה..מביאים אותי לחשוב..על..

N D R

New member
מבטיח לך שבגלגל הענק הזה,

הפעם יחזור מהר מאוד, ושוב ילך.

יערית

New member
פעם...

היו מצליחים להקפיץ לי את הלב מבווווווווווווווו אחד מאחורי העורף....היום זה לא ממש השתנה
....איפה מקפיצים שצריכים אותה? גם אוולינה יכולה להיצטרף.

dganit34

New member
פעם...

היה הרבה יותר קל ללכת לישון.. פעם הרגעים הפרטים האלה עם עצמך שגורמים לך לנשוך את השפתיים נגמרים כלכך מהר.. פעם לרצות לשיר ולרקוד..ולתת למוזיקה לחלחל לתוך מעמקי הוריד.. היה ..רק רצון.. פעם.. להרגיש..ולא להבין מה בדיוק מרגיש.. פעם שלא ידעתי ממה שיודעת..היה הרבה יותר קל.. פעם.. שלא ממש הבנתי..מה מבקשת..לא הכאיב עכשיו שיודעת..קשה שלא לרצות לגעת.. פעם.. כשהיתי קטנה..לא ידעתי מה ארצה להיות כשאגדל.. היום.. עדיין קטנה..בעולם גדול.. וכשגדולים לא תמיד יודעים גם..וזה בסדר.. פעם.. היתה לי שמלה אדומה ונעליים אדומות..ושיער שחור ארוך..קשור בסרט פעם.. זה היה כלכך אחרת.. זה כמו להיסתכל בתמונות ישנות באלבום..ולא להאמין שיצאתי ככה לרחוב.. פעם.. יכולה לכתוב כלכך הרבה על פעם.. רק שהנער שכובש את ליבי..בכל פעם מחדש..שפעם היה כלכך כך קטן חבוק בזרועותי והיום..עובר אותי בראש וחצי.. מבקש בקול מתבגר.."אמא תני לי את המחשב.." פעם.. אני זאת שהיתי הולכת לישון האחרונה.. היום.. מי שסוגר את האורות בבית..זה הוא. פעם.. ללכת לישון.. זה יהיה רק לכבות את המתג מכנית.. בעצם לא..זה תמיד ישאר חיי ומבעבע..כמו היום.

ערסlight

New member
פעם...

שאלו מישהו, מהי נוסטלגיה? נוסטלגיה זה כשרע לך עכשיו... ואתה מחפש מתחת לפנס. ואפילו נוסטלגיה זה לא מה שהיה...

מצוטטת

New member
פעם

פעם העמסתי הכל על עצמי היום כבר לא... פעם המשקל נטה לכוון שלהם היום כבר לא... פעם מה יגידו היה הקו המנחה היום כבר לא... פעם הדמעות הציפו כל חלקה טובה היום כבר לא... פעם כל מילה פיקרה אותי לגורמים היום ממש כבר לא... פעם זו הייתי אני מול הם היום זו אני מולי במראה.... ובסך הכל הבנתי שכך עדיף כך זה הכי שלם לי...

ס ת י ו 5

New member
פעם

פעם בכיתי כל כך היום כבר פחות פעם הכאב ישב בתוך הלב היום הוא יושב רק קרוב פעם אהבתי עד כלות פעם לא יכולתי לראות פעם לא ידעתי לבחור פעם מרגיש רחוק פעם לא ראיתי אור פעם רציתי למחוק פעם ציירתי תמונות פעם חלמתי חלומות אבל פעם... פעם היה לא מזמן פעם נמצא במבט קטן לאחור הוא פחות מאיים, הוא פחות מתיש, הוא פחות קרוב והיום היום יכולה את "פעם" לא עוד לבחור

לא נעים,מודה

המסקנה שנתפס כאידיוט...כאילו לא יודע מי מאחורי המסרים,שכל מטרתם היא להכאיב,ומי זה שכל כך נהנה מלהחליף לעצמו כינוים,ולהשתלח במי שמכנה כחברים...קורא את את כל השרשור,וחופר לעצמי בור גדול...אולי אני זה שלא רואה,אולי,והגיוני יותר,זה האחר,שבחר להתעלם.מהדו פרצפיות, מרמות הבוז והלעג שכל שאלה {דבילית ככל שתשמע} של חדש מעלה...הציניות של המנהלות,{בחיים,אבל בחיים,לא היתה לעצמה מרשה כך לענות}השחזות הלשון מול התמים,שהעיז ופתח את הפה...לא מדבר על איזה זר מיסתורי,אנשים זה לגמרי גם אני,התהליך גם עלי מתרחש...רוצים לקבור הראש בחול ולהגיד היום כמו אתמול,תהיו לי בריאים...אין זה ישנה את דעתי.ככל שהבחוץ חושף יותר אפשרויות,אם כקבוצה,ואם כזוג,פה,משלמים המחיר...מי זה שבחר בפה ככל העניין,מרגיש את זה יותר מכולם.

R a c h e li

New member
מרד כעס ואפילו טיפה לעג....

קוראת בדבריך ? שחרר אין כלל סיבה הכל כאן הלו רק בלה בלה... אחד לשם עם כינויי שונה אחד לכאן עם חכמה מעל...למה בכלל להבין או לא אם חשוב אז חפור בור...אם פחות שזר פרחים....עיקר העיניין הוא להחליף מילים לפעמים עם או בלי תוכן.... רחלי ללא ציניות כלל למה היא לא מנהלת....

שולח לך האלף

בית... א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת... בהעדרי הם מכילים,את כל ההרכבים. מתי שרוצה,וקצת מתגעגעת תצירי לך ציורים מהאותיות שתבחרי...

פעם....

מכל מה שמשתמע בהודעות מעל שזכורים לרובכם הפגיעות וההתמודדויות אז היינו חלשים וכנועים לרגשות ולחולשות שלנו והיום התחזקנו ולמדנו להכיר בהם ולהפריד ביניהם הנה הסיבה למה לא להסתכל על פעם שהיינו נאיביים, חלשים, רגישים והיום מחושלים, חזקים ושלמים עם עצמנו פעם... כל תקופה מסויימת קם חבר אחר ומעלה את העבר של הפורום ואני תוהה... מה היה טוב יותר מכאן ועכשיו???? מה... לא היו אז מריבות? מה... לא היו אז סכסוכים???. מה... לא היו אז אנשים שאכזבו אותכם???. מה... אין היום מפגשים מסיבות והנאות כמו שהיו אז???? מה היה שונה אז מהיום???. רק נחמה ריגעית של זכרון נקודתי מהעבר ותו לא למה לא להסתכל על הטוב בין הרע? למה לא לסלק, לדפדף, להתעלם ממה שלא עושה לך טובה? למה לתת כוח לאלה החלשים שמנסים לפגוע בך???. למה לא להבין שזה שלהם ולא שלך???? למה לתת בכלל לאיש בעולם הזה לפגוע באישיותך, בהצלחותיך, באהבתך? את העולם לא ניתן לשנות...אך נוכל לקבל אותו כמו שהוא אך נסחוט ממנו את הכי טוב בכל רגע נתון.

למעלה