פעם חשבתי

פעם חשבתי

איך זה שאדם מת פתאום כולם מהללים ומשבחים את זכרו מונים את מעלותיו ומעשיו.. מדברים ומבכים את האבדה...איך פתאום הפך גם הרשע לטוב? והיום אני חושבת שאדם מת איך יהללו ישבחו יזכרו גם מעשה אחד שלו טוב אם בחייהם לא זכרו..גידפו שנאו קנאו.. ורדפו את נשמתו בכל מחיר? מה כבר חשוב למות אם הפכת למת בין החיים? (יש הוצאה לאור ויש הוצאה להורג..לפעמים עדיף להיות רק רב מכר
)

R a c h e li

New member
ישנה לפי דעתי...

מודעות של.... לא לחכות למוות כדי לאהוב...לחבק ....להיות... היום הדור שלנו מעדיף להיפרד כשעדיין בחיים....

יום של דכדוך..עגום..אפרורי

יש ימים כאלה.. נישן..נקום מחר בבוקר(?) ונראה איך יהיה מחר..

זה היה אמור להיות יום אחר

שונה יותר אבל היום הזה הזכיר לי משהו שכתבתי לפני כמעט 3 שנים והיום הוא התחבר לי אלוהים יקר / 14.10.02 אתה שנתת לי חיים אתה הגדול ששם גם מכשולים נתת לי בנים צדיקים ונבונים הבאת לי את החיים במתנה אתה האלוהים שלי לא שאלת אותי מה ארצה אתה שולח לי ליטופים שולח לי חיים רדופים אתה בוחן רואה בודק נסתרות רואה הכל עושה הכל אולי תניח לי מעט דוקא היום אולי תעבור לי מהקו אתה נותן חיים ולוקח אחרים אתה מחליט את מי לקחת אז אולי תיקח אחרים פחות טובים אני מתנדבת אלייך לבוא רק תניח לנו בשקט לחיות אתה שנותן חיים ומציב מבחנים עייפתי ממך מרחוק אולי אבוא אלייך אישית לכעוס אלוהים יקר הגדול במרומים אומרים שאלייך אנשים מדברים אז הנה אמרתי לך את דעתי עכשו אולי תעניש אותי ודי ובנימה מדוכדכת זאת ובמילים אחרות משחשבתי יוצאת לחופשה ..קצת ארוכה הפעם

חופשה נעימה

וצריך לראות אם אפשר לכניס כמה מהצשפטים שלך לסידור התפילה לאלוהים..

למעלה