פעם בוגד תמיד בוגד?

פעם בוגד תמיד בוגד?

שלום לכולם, חדשה כאן , לא ידעתי בכלל שהפורום הזה קיים .... האם אתם מאמינים שמי שבוגד פעם אחת תמיד יבגוד או שזו "מחלה" שניתן להבריא ממנה?

ומה את חושבת בעניין?

אני בכלל לא ידעתי שקיימת תופעה כזאת שקוראים לה בגידות.

בפורום "בגידות" תקבלי יותר תשובות

בגידה זה לא גנטי, זו התנהגות נלמדת ולהערכתי ניתן להגמל מזה, אם רוצים כמתגלה בגידה, לדעתי יש לנסות להבין את הסיבות, לא רק את המעשה לפעמים גילוי בגידה מתקן דברים ומעיר נישואין, לפעמים גורם לפרידה

מימושי

New member
חנון מושחת,לידיעתך-

התגלה שיש גן בוגדני אצל אנשים מסויימים. אלו בדרך כלל אנשים שצריכים הרבה ריגושים בחיים שלהם ועוד תכונות אופי. לא משנה כרגע. עוד נמצא קשר ישיר בין אב בוגד לילדיו הבוגדים, בין אח בוגד לאחיו וכד'. לשאלתך-זה נורא תלוי מה היו תוצאות הבגידה. אבל כן, מי שבגד פעם אחת רב הסיכויים שיש סיבה שמסתתרת מאחורי זה והוא יחזור על זה. אין 100% בשום דבר

מימושי, אפשר לקבל סימוכין מדעיים לטענה שלך?

זו טענה כבדת משקל והייתי רוצה לראות מאמר מדעי שמוכיח אותה, אפשר? מה שאני יודע שנחקר הקשר בין בגידות של הורים לבגידות של ילדים ואין ממצאים חד משמעיים, אבל אני תמיד מוכן ללמוד מאחרים

מימושי

New member
בפעם הבאה אני אכתוב סימוכין

זה היה מחקר מדעי שלמדתי בפסיכולוגיה חברתית. כשאני אהייה באזור האוניברסיטה אני אקפוץ לספרייה לחפש לך אותו. המחקר אגב לא נערך בארץ (כמה מפתיע) ואם להודות על האמת עורר אצלנו הרבה רעש. ממש נתן לגיטמציה למספר מקרים ותירוצים לאחרים

סתם עניין של הזדמנות

כל גבר ישכב עם כל אשה בהתקיים כל התנאים הבאים - 1. היא בגיל החוקי. 2. הוא מוצא אותה מושכת. 3. היא מעוניינת. 4. הסיכוי שלו להתפס קטן עד לא קיים. 5. אפשר לארגן את זה בלי להסתבך ובלי להיכנס להוצאות מיותרות. מפתיע לגלות, למזלם של מוסד הנישואין והמין האנושי, כמה נדיר שכל התנאים האלה מתקיימים יחד.

גארוטה

New member
בשביל אחד שמכנה את עצמו "מדען"

אתה שוגה בהכללות על כל המין הגברי. אולי כדאי שתאמר שאם 5 האפשרויות שציינת (שלחלוטין אינן נכונות)יתקיימו, הם יביאו אותך, ואותך בלבד, לידי בגידה. דעתך על המין הגברי שאתה כפי הנראה חלק ממנו, מעוררת שאלות.

לנשים נוח להאמין

שהן מוגנות - שהגבר שלהן הוא לא כזה ושכל מי שטוען אחרת "שוגה בהכללות". ובהתחשב בעובדה ש-(א) הצטברות התנאים למעלה היא נדירה ו-(ב) ממילא כ-80% מהרומנים האסורים האלה אינם מתגלים לעולם אזי הן צודקות בעקרון - רובן המוחלט לא יחווה בגידה. רק שהצדק הזה הוא סטטיסטי - אין לו ולא כלום עם נפש הגבר.

גארוטה

New member
כמה עצוב שאתה מאמין

להכללות שלך לפיהן: 1. כל הגברים בוגדים.... 2. לנשים "נוח" להאמין שהגבר שלהן הוא לא כזה כי 80% מהרומנים לא מתגלים... כמה אנחנו הנשים טיפשות כי נוח לנו להאמין שבן הזוג שלנו לא בוגד וגם אם כן אז רוב הסיכויים שלא נדע על כך אז בואו נמשיך להיות בנות יענה כי כך הכי נוח... צר עולמך כעולם נמלה תתפלא לדעת שעדיין יש אנשים אחרים ממך שלא חיים לפי הסטיגמות שלך.

כנראה הרבה מאמינים לזה

לפעמים נדמה שאנשים שכחו שיש גם אחרת ודברים אחרים... יש גם קשרים בלי בגידות ובלי אינטרנט וכאלה...פשוט בלי.

גארוטה

New member
מה שחשוב

זה מה שאת חושבת ולא מה שחושבים כ ו ל ם... וכן, יש גם קשרים, יחסים ונישואים ללא בגידות ומי שטוען שאין משקר לעצמו כדי להצדיק את מעשיו. בגידה היא לא מחלה אלא תכונת אופי. להגדיר בגידה כמחלה זה בפירוש לתת לגיטימציה ל"חולה" על התנהגותו, כי הרי הוא חולה, מסכן, מה הוא יכול לעשות? הוא לא שולט בעצמו...

אני תמיד חשבתי שכולם בוגדים

בגלל שמעולם לא הייתי בצד הנבגד. המחשבה הזו נגמרת שאתה בצד השני. הכאב של הבגידה באמון וההלם הוא כל כך חזק שאתה בכלל לא מבין איך מישהו שטוען שאוהב אותך יכול לעשות מעשה כזה, בקור רוח כזה. מצד שני כולם יודעים , מכירים, שמעו, ראו.... אני מאמינה שיש גם אחרת , שיש זוגיות אמיתית. מקווה שלא טועה :)

גארוטה

New member
את בהחלט לא טועה

ותחשבי שהבגידה שחווית עם כל הקושי שבה תביא אותך בסופו של דבר למקום טוב יותר מזה שאת נמצאת בו כעת. מוטב להתמודד עם האמת הכואבת ולהמשיך הלאה מאשר לחיות "טוב" בשקר...

adam33

New member
העולם יפה

וחבל שאהרוס לך את הצבע הורוד. מתאים לך דווקה .

בעיות בהבנת הנקרא?

איפה כתבתי שכל הגברים בוגדים? להיפך - כתבתי שרוב הגברים לא בוגדים. אלא שהם לא בוגדים מהסיבות הלא נכונות מבחינתכן והסיכון, לפיכך, תמיד קיים. ולעניין בנות היענה, כולנו כאלה - אנחנו מאמינים שהבחור הנחמד שבא מולנו ברחוב לא יקפוץ וישדוד אותנו, שטייס "אל על" שמקפיץ אותנו לרומא לא הזריק לעצמו קראק לפני הטיסה ושהשוטר בכביש עם הלייזר באמת רוצה בטובתנו
- למה את חושבת שלעניין נאמנותו של בן הזוג אנחנו צריכים לנהוג אחרת? אנחנו מאמינים שהכל בסדר אבל לוקחים בחשבון שיכול להיות שלא - ככה זה בחיים. ואני בהחלט לא הייתי מציע לך לחיות לפי הסטיגמות שלי - קר שם, בודד וחשוך
.

גארוטה

New member
אכן כן, בעיות בהבנת הנקרא

אבל שלך, יקירי, "איפה כתבתי שכל הגברים בוגדים? להיפך - כתבתי שרוב הגברים לא בוגדים." נכון, גם לא כתבת "לנשים נוח להאמין שהן מוגנות - שהגבר שלהן הוא לא כזה ושכל מי שטוען אחרת "שוגה בהכללות" וש- 80% מהגברים בוגדים רק שלאשה נוח להאמין שלא...

שיעור בחשבון

בואי נניח, לצורך הדיון, ש-20% מהגברים מנהלים רומן אסור. היות ו-80% מהרומנים האסורים לא מתגלים לעולם, אזי 4% מהגברים יתפסו בבגידה ו-96% לא - ה-80% שלא בגדו וה-16% שבגדו אבל לא נתפסו. מקווה שהבנת הפעם כי אחרת נצטרך בדידים.

גארוטה

New member
תרד מהעץ הגבוה

שעלית עליו ואם אין לך סולם אני אזרוק לך חבל ואולי עוד משהו... אל תיתן לי שעורים בחשבון ולא בהבנת הנקרא, הדברים שלך כתובים שחור על גבי לבן וכל ההתפלספות שלך רק מוכיחה שנתפשת עם המכנסיים למטה... כשאתה כותב ש-80% מהגברים מנהלים רומנים אסורים, כל בר דעת מבין שרומן אסור זו בגידה, עד כאן ברור? לא משנה כמה נתפשים בבגידה וכמה לא כמה מהם מתגלים או לא,ובמה האשה בוחרת להאמין או לא, 80% בוגדים זה 80% בוגדים. נקודה. אולי כדאי שלפני שאתה לוחץ "שלח" תקרא מה אתה כותב, כי אין דרך חזרה, קפיש? הנסיון שלך לחזור בך ע"י כך שאתה שולח אותי ללמוד חשבון והבנת הנקרא הוא פתטי, וד"א בדידים זה מזמן פסה. מרגע זה והילך הבמה שלך, מבחינתי הדיון הסתיים כאן.

די, די תרגעי

באמת - חבל על העצבים שלך. פעם אחרונה - לא כתבתי ש-80% מהגברים מנהלים רומנים אסורים, כתבתי ש-80% מהגברים שכן מנהלים רומנים אסורים אינם נתפסים. עכשיו תנשמי עמוק ותקראי שוב, ועוד פעם אם יש צורך ואם עדיין לא הבנת את ההבדל אני פה לשירותך.

למעלה