פעם אנשים היו קונים לפי שם "הפירמה"

פעם אנשים היו קונים לפי שם "הפירמה"

אנשים ידעו שמוצר מסויים אם הוא של חברת XYZ לבטח הוא אמין וטוב ומי שידו היתה משגת היה קונה לפי קרטריון זה....כיום כשכל מוצר שני נבנה בסין ואיכות המוצרים שמיוצרים אפילו בפירמה כבר לא מי יודע מה...מהו הקריטריון הראשון לפי מתחילים בכלל לחשוב על מצלמה דיגיטלית... הסבר קצר...בבדיקה בזאפ למשל...מספיק שבוחרים סינון ראשון לפי גודל הזום...מיד נעלמות האפשרויות של מצלמת SLR (לא שאני יודעת מה זה אבל סביר שזה יותר טוב מדמויית SLR) וכן הלאה. ואם אני בוחרת חתך אחר שוב הרבה אופציות " נעלמות"...היות שאין לי חברים בעלי מצלמות שאוכל לקבל מהם המלצה.... תודה

mmore

New member
אני מתרשם

שאינך שואלת את השאלות הנכונות ולכן מתקשה למצוא תשובה הייתי ממליץ לך תחילה לקרוא את המדריך לרכישת מצלמה דיגיטלית כדוגמת זה שבקישור ואולי רק אז תכנסי לזאפ אחרי שתביני יותר ואגב, לא בהכרח SLR טובה יותר מדמוי SLR, הכל תלוי במטרת המשתמש

קראתי את המאמר הזה ואחרים בזמנו

לפני שרכשתי את קנון -S1....אם זאת למרות שקיים סיכוי כלשהו שאני "לא יודעת להשתמש בה" אבל אני לא בטוחה. אני לא מרוצה מהתמונות בכל מה שקשור לצבעים. זאת מצלמה דיגיטלית ראשונה שלי אבל לא המצלמה הראשונה ! יתכן שאני לא מתחילה את החיפוש נכון ולכן שאלתי....מהו הדבר החשוב ביותר כשמתחילים לחפש מצלמה...כאשר מתחילים לעשות חתכים לפעמים זה פוסל הרבה מאוד מצלמות. חתך של מחיר אינו פתרון כיוון שלפעמים כשרואים שהמחיר של מצלמה נחשקת הוא גבוה מידי...או שלא קונים...או במתחייבים....או שמחכים....אבל לפסול מצלמה בגלל 100-00 ש"ח לא יהיה נכון מבחינתי.

moryoav

New member
מתחילים מלהגדיר את הדרישות

ומלהגדיר את הציפיות שלך מהמצלמה. אחר כך עוברים לחשוב על התקציב שיש לך לצורך העניין. אח"כ בודקים אם ניתן לענות על הציפיות בתקציב הנתון...
. בהצלחה... יואב.

תודה יואב ../images/Emo13.gif

הגדר "ציפיות"....בבקשה
אני יודעת חלק מהדברים שאני רוצה שיהיו בה....השאלה היא לגבי אותם דברים שאני "לא יודעת לשאול".

למעלה