פעילות גיבוש למורות

ronityona

New member
פעילות גיבוש למורות

לפני זמן מה דובר בפורום על שתי נשים המופיעות ומצחיקות . האנשים שכתבו על כך המליצו בחום. היכן אוכל למצוא את פרטיהן. אם אפשר אשמח לקבל המלצות נוספות על מופעים או פעילויות מצחיקות לגיבוש צוות המורים. תודה

ronityona

New member
דינה אור

שמעתי שהיא טובה מאוד אבל היא מאוד יקרה 3500 שח לערב. זה יוצא סכום גדול מאוד לועד המורות המתוקצב מאוד

תלוי במספר חברי הצוות.

אני הזמנתי את רמי צור להרצאה בנושא תקשורת בין בני זוג. מקווה שלא אתאכזב.

ronityona

New member
2 שחקניות מצחיקות

מישל תודה רבה לך אבל לפני כחודש דובר פה בפורום על 2 שחקניות מצחיקות מאוד והיתה המלצה חמה ממפסר אנשים האם מישהו יודע היכן זה נמצא במאגר? ניסיתי במספר דרכים למצוא את ההמצלצה בתוך הפורום ולא הצלחתי. תודה

udiyulis

New member
רונית - ראי בקישור המצורף

לאחת הנשים קוראים רינה, לא זוכרת את שם השניה.

udiyulis

New member
למה, מישל? אצלי עולה (וזה בשבילך)

מה שלומך את? מי מכיר? מאת: יליזושו 10/12/03 | 17:01 אם אתם מכירים את ההצגה? האם היא מתאימה לערב מורות? • בטח!!!! לא ידעתי שהן עדיין מופיעותו milca ו 17:11 | 10/12 בבית ספרי הקודם הבאנו את ההצגה לחדר המורים. ההתלהבות היתה היסטרית...כמה צחקנו ונהנינו.... ההדים מהצוות אחר כך היו שלפעמים לא חייבים הרצאה על משמעות החינוך כדי להינות. וגם רק לשבת ולצפות כיצד 2 נשים מוכשרות מביאות את עולם האישה לידי נקודת מבט הצוחקת עימן. אנחנו מאוד נהננו, זוכרת שזה היה מעט יקר. אם יש תקציב..תזמינו... מילכה ° גם בנוה דקלים הן הופיעו - ממליצה!ו udiyulis ו 17:16 | 10/12 אודי • היי,יקירתי... בטח מתאימות....ו zehavabl ו 18:06 | 10/12 נראה לך שסתם כך היתי מביאה לך את הרעיון? תכתבי לי..... • היי בנות......אתן שם...ו Mישל וזהו ו 18:25 | 10/12 ספרו לי קצת על המופע..

בדיוק

זאת ההודעה. תודה יקירה

יליזוש

New member
האם אוכל לקבל פרטים?

אם תוכלי שם ומספר טלפון של המרצה וכמה זה עולה? הכי חשוב!

יליזוש

New member
הנשים הן מההצגה

מה שלומך את? והזמנתי אותן לבית ספרנו בתחילת החודש. ראיתי והוקסמתי. אם תרצי פרטים נוספים אשלח לך פשוט העסק מאוד יקר.

"מה שלומך את" הטלפון

הוצאתי היום מהקבלה. אכן התשלום הוא 2500 ש"ח לערב, אבל אצלנו כ-70 מורות ובני זוגן היו ונהנו מאוד והיה שווה. במהלך ההצגה הן גם קילפו פירות לקערות, ובסוף ההצגה גם היה לנו סלט פירות טעים מאוד... הטלפון - 02-5790668 בילוי נעים, אסנת

למעלה