פעילויות היום ב-
אנשים

laife

New member
אולי מספיק עם הצפת הפורום?

בעיקר בשטויות??????

אבזץ

New member
אתה צודק. והנה הודעה רצינית.

שלום לחם כברי פורום עקרים. כבר הרבע זמן שעני גולץ כען ואין לי עומץ לחטוב. הסיפור שלי קצט עצוווב. חברה שלי ידיד שלה יוצא בשיעולה של החבר של החברה שלה. היא הומו. הוא לסבית טרנס בי סקסואלית. קיצער, היא לו מגמרת טוב. שעלטי, מה עוסים? וויאגרה תעזור? או שצריכ ניתוח להקטלת הערמונית?

הכי אהבתי את הקטע

"היא מחפשת אחר בעל צעיר ממנה שיסייע לה בגידול הילדים" כאילו דא????? בעל פיליפיני, שתים במחיר אחד ועוד בחינם....

rigoletto111

New member
אצל אב שהתאלמן הגעשעפט לרוב כולל

דאגה לצרכי הפרנסה של אשתו השנייה, כך שגם לה יש רווח משמעותי מהעניין, בייחוד במקרה שבו היא איננה מנכ"לית חברת היי-טק. בכל מקרה כל דבר בסדר, וזה בסדר שמישהו בן 25 יתחתן עם אשה עשירה בת 50, רק שלרוב זה לא קורה בימינו.

rigoletto111

New member
גם גברים

מתישהו היה בחור צעיר ממשפחה ענייה שהתחתן עם אלמנה עשירה מבוגרת ממנו בשנים רבות, שאצלה עבד, בת 40 בערך. אחר כך הוא נודע בתור הדמות החשובה ביותר בהיסטוריה האנושית, כנראה. מוחמד, קראו לו.

uri80

New member
חסידיו בטח היו שוחטים אחת כזו בעוון

פגעה במוסר הציבורי או משהו מטופש בסגנון.

לא ענין של בסדר או לא

ולא כל דבר קשור לריב הנצחי בין המינים, מה שהצחיק אותי זה שנראה שהיתה יפה בנעוריה והיא באיזה סרט כאילו גברים עדיין רודפים אחריה והיא רק צריכה "להסכים".

Le Fay

New member
יקירי, צר לי לאכזבותך.

זה ממש לא קשור ליופי וזה לאו דוקא הולך לאיבוד בדרך. לא שאני יודעת אם יש לה מזה או לא, ולא שזה מעניינותי.

למעלה