פס"ד בהיעדר הגנה

מצב
הנושא נעול.

yerushalmi29

New member
פס"ד בהיעדר הגנה

פס"ד בהיעדר הגנה
עובד לשעבר תבע אותי בבית הדין לעבודה. קיבלתי את המסמכים ב-2.9.05 אבל אמרו לי שאני לא חייב להגיש כתב הגנה (זה מה שנקרא "חברים טובים"). אתמול קיבלתי החלטה של השופט איטח שאני צריך להגיב למה שלא יוציא נגדי פס"ד בהיעדר הגנה. לא שווי לי ללכת לעו"ד כי מדובר כולה ב-2,900 ש"ח. מה אומרים לשופט? האם באמת יש כלל כזה שאין חובה להגיש כתב הגנה או שהטעו אותי? האם "אכלתי אותה"? תודה מראש לעונים

ר ן 1 2 3

New member
כתב הגנה

פס"ד בהיעדר הגנה
עובד לשעבר תבע אותי בבית הדין לעבודה. קיבלתי את המסמכים ב-2.9.05 אבל אמרו לי שאני לא חייב להגיש כתב הגנה (זה מה שנקרא "חברים טובים"). אתמול קיבלתי החלטה של השופט איטח שאני צריך להגיב למה שלא יוציא נגדי פס"ד בהיעדר הגנה. לא שווי לי ללכת לעו"ד כי מדובר כולה ב-2,900 ש"ח. מה אומרים לשופט? האם באמת יש כלל כזה שאין חובה להגיש כתב הגנה או שהטעו אותי? האם "אכלתי אותה"? תודה מראש לעונים
כתב הגנה
סיבר להניח שבין המסמכים שקיבלת, היה גם מסמל שכותרתו "דרישה להגיש כתב הגנה", ובו נדרשת להגיש כתב הגנה תוך 30 יום. אם לא ניתן עדיין פסק דין, מומלץ להגיב בדחיפות, להסביר שאינך משפטן ואינך מצוי בעניין, ומעל לכול - להסביר מדוע אינך חייב לשלם. ואין לך מנוס מניהול המשפט, זהו דיון מהיר המתנהל בדומה לתביעה קטנה, ואין חובה להיעזר בעורך דין, אם כי זה כמובן עדיף (כאן זה אפשרי, בניגוד לתביעות קטנות). ואם אתה כן חייב לשלם אבל סתם לא רוצה, אז פשוט שלם, כי עם פסק דין זה יהיה יותר יקר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה