פספסתי את התור שלי לאולטרסאונד ודם!

קזיזי

New member
פספסתי את התור שלי לאולטרסאונד ודם!

אני לא מאמינה איך דבר כזה יכול לקרות לי... אני כל כך ממושמעת בכל מה שקשור לבדיקות, קמה מוקדם מתקלחת בשניה מתלבשת וכבר יוצאת בריצה לאסותא להספיק לבדיקות. והיום אחרי שבועיים וחצי של פרוגינובה - לקראת החזרה של קפואים...לא הצלחתי לקום בבוקר - בלי תירוץ הלכתי לישון אתמול וקמתי רק ב 10:00. לא הייתי כל כך מתרגשת מהעניין אלמלא מחר חג והכל סגור. והרופא שלי בחו"ל ואין לי מושג מה לעשות... זאת החזרה ראשונה של קפואים והפרוגינובה אמורה להכין את הרירית... יש למשהי מושג מה עושים מלבד לחכות ולחשוש שפיספסתי את הקיו שלי? חג שמח לכולנו

מיכמיקה

New member
הי קזיזי

אם את מטופלת שם פשוט תתקשרי לאחיות ותסבירי מה קרה אני בטוחה שהן יוכלו להתיעץ שך עם רופא ולעזור לך או אפילו לבצע US עכשיו המון בהצלחה בכל מקרה אם את לא תופסת אותם או לא יכולים לעזור לך שם תמשיכי לקחת את הפרוגינובה (לדעתי) וביום רביעי על הבוקר תפני לבדיקה בהצלחה וחג שמח מיכמיקה

פּוֹנְג

New member
אם את במכבי, נסי להתקשר לרמת

מרפא ברעננה (ואולי אפשר גם ברמת גן) ולראות אולי במקרה יש להם מקום לבדיקה. (לפחות US) אוף איזה לחץ, באמת מרגיז שזה קורה. איזה יום את במחזור? אולי זו רק ההתחלה והבדיקה יכולה להידחות לאחרי החג?

לא לדאוג

כאשר עשיתי החזרת מוקפאים עם פרוגינובה, ביום שהרירית שלי הייתה מוכנה הרופא שלי היה בחו"ל, וחיכיתי לו 5 ימים!!!! בפרוטוקול החזרת מוקפאים אין מה לדאוג אם ההחזרה תתבצע כמה ימים אחרי, אז לא נורא אם תלכי בעוד יומיים. בכל מקרה תנסי ליצור קשר עם אסותא אולי יוכלו לעזור לך.

ממשיכה את אביב קסום

היתרון של הפרוגינובה הנו ביכולת התמרון. עקרונית, הפרוגינובה אמורה למנוע את הביוץ ולעבות את הרירית ולהכינה להחזרה. גם אני חיכיתי שבוע נוסף לרופא שלי ופשוט המשכתי לקחת פרוגינובה. ממליצה לך ליצור קשר עם אסותא ולהמשיך כרגיל עם הפרוגינובה. בהצלחה!

קזיזי

New member
ממש מבעס - תודה על התשובות

אני שבועיים וחצי אחרי בדיקת אולטרסאונד ביום חמישי האחרון שהביאה להעלאת המינון של הכדורים מ3 ביום ל4. התקשרתי לנייד של הרופא והפנו אותי למחליף שגם לו השארתי הודעה בתקווה שיחזור. לא נראה לי שיש מנוס מלחכות ליום רביעי! מקסימום הרירית שלי תהיה כל כך עבה שתבלע את העוברים המסכנים שלא תהיה להם ברירה מלהדבק ולא ליפול כמו בקודמים
רוצים אבל לשמוע משהו מצחיק ...מאז שאני לוקחת פרוגינובה זה ממש גורם לי לחישקוקים.... מה שממש לא היה בזמן של הזריקות וכל הבלאגן הקודם... מי ידע שקצת אסטרוגן ונתחיל לחגוג??? כך שצריך להסתכל על החיובי והשלילי בכל דבר אה?

למעלה