פספוסים על הבוקר...

חתולון*

New member
פספוסים על הבוקר...

הבוקר, יום שני, לפני כשעה וחצי, ממש בסביבות 6.30, אני ממתין לי בחנייה למטה שיאספו אותי לעבודה; ומה אני רואה??? גברת צעירה, במקרה דתייה, מתקשרת בסלולארי שלה, מתברר שהיא התקשרה לבעלה בבית, 20 מטר משם, מהמקום שאני עמדתי, במקרה, ויכולתי לראות את התמונה הבאה: האישה סוגרת את הסלולארי, הולכת לכיוון הבית וקוראת: "יהודה", "יהודה"... מהמרפסת השנייה, שמול הגינה, יוצא בעלה וצועק: "דניאלה", דניאלה"..."איפה את??? "אני כאן, מול המרפסת" היא עונה לו. "גם אני במרפסת" הוא עונה לה.... ואני רואה את שניהם.... "באיזה מרפסת"? היא שואלת? "של המטבח" הוא עונה "אני במרפסת שמול החנייה" היא אומרת... ואז.... לנגד עיני.... שניהם מחליפים מיקום, בו זמנית, ושוב כל אחד מהם נמצא בכיוון השני.... בינתיים היא שומעת שהאוטובוס מתקרב, היא שוב צועקת: "לא חשוב" "לא חשוב" וממהרת לכיוון התחנה... היא מגיעה לתחנה, ורואה שזה לא האוטובוס שלה. בינתיים בעלה במרפסת שמול התחנה, אומר לה: לכי למרפסת השנייה, אני אזרוק לך משם.. (את השקית). היא עוברת למרפסת השנייה, הבעל זורק את השקית, השקית נוחתת על המדרכה, ופתאום...... תפוז מתגלגל מתוך השקית, לכיוון הכביש, האישה מסתכלת ימינה ושמאלה, מתחילה לרדוף אחרי התפוז, ואז...... מגיע האוטובוס שלה... מה היא תעשה???? האוטובוס עוצר לידה, לא לפני שהיא אוספת את התפוז הסורר מתחת לגלגלי האוטובוס, היא עולה לאוטובוס, האוטובוס נוסע מטרים ספורים , ועוצר!!!! האישה שכחה את התיק שלה בתחנה!!!!! איזה קטעים על הבוקר....

מה לא עושים

בשביל תפוז טוב .... קמים בבוקר וכותבים את הסיפור ומה חתולון , שמת לב לגאוניות שבדבר מעללות התפוז מענין באיזה פורום שששששששששש ... ברכות לפותרים נכונה , ולסיום אסיים את המשפט הידוע : "קח פרי ותיהיה לי בריא " של פרסומת לפירות בסוף שכחה את התיק , אבל העיקר שיהיה לה במה לקלף משהו.... או שאולי לא ...

למעלה