"פסים אמריקאיים" לתאורה- מבקש הסבר

המנעולן

New member
סוג משופר של ג"ת פלורוסנטי

הסטנדרטי שאנו מכירים במהדורת 2X36 או 2X40

רשר

Well-known member
מנהל
"פס אמריקאי" תעלת פח 3 דפנות

עם פתח כלפי חוץ ומכסה פח סה"כ 4 דפנות פח, פס "רגיל" (כמעט לא מיוצר כיום) תעלת פח עם 3 דפנות כשהפתוחה פונה אל הקיר ולכן צריך להוריד את הפס כדי לטפל במשנק (צ'וק) אגב פס כזה שרף את בנין צים כי המשנק התחמם והדליק את בד היטה שהונך בין התבנית והבטון,

חמד1

New member
תודה לך,באם תוכל לתת לי רעיון אחר

לפלורסנט דקורטיבי למשרד(לא הפסים הכפולים או המשולשים או המרובעים מפלסטיק שרואים בכל מקום)שנראה על הקיר יפה יותר? ראיתי בינתיים בחנות "פס אמריקאי",והוא לא הרשים אותי למטרתי.

רשר

Well-known member
מנהל
יעוץ וירטואלי זו בדיחה על חשבונך

ללא תוכנית, ביקור, דיון על צרכיך כל יעוץ הוא מה שאני או כל יועץ אחר חושב ללא קשר אליך והוא בזבוז זמן, כשאת/ה כותב/ת "דקורטיבי" איך זה מתחבר לך עם "פס אמריקאי שהוא סתם נורה חשופה וחפה מכל יומרה להיות "דקורטיבית" איני יודע למה הכוונה ב"רואים בכל מקום" כנס/י לכל חנות תאורה ובחר/י גוף דקורטיבי פלוסצנט, לד, הלוגן,,,

חמד1

New member
קודם כל תודה,שנית,המבוא לדבריך היה

"קטלני"...! לו היה ידוע לי קודם מהו פס אמריקאי,אז גם לא הייתי שואל וגם היה לי ברור שהוא לא דקורטיבי....,כך שיש לך כעת את היפוך החיבור שחשבת לגבי! לגבי "רואים בכל מקום" - יש חצי גלילה מפלסטיק,או חומר דומה,מחורץ בחריצים לאורך,באורך כמטר ובצבעים שונים.לא רואים זאת בחנויות לגופי תאורה,אך ראיתי זאת בטלוויזיה או בחנותכל שהיא ממזמן.לכן אני שואל,כי איני יודע מהו השם המקצועי לגוף תאורה זה,וניסיתי להעזר בך. לא כל תסריט של דרך חשיב לגבי האחר,הוא אכן דרך החשיבה והכוונה האמיתית של הפונה. אשמח להארה לחצי הגליל...

המנעולן

New member
הפלורוסנט חצי גליל

ראיתי בחנויות חשמל לבנין המקצועיות - לא בחנות המהודרות למנורות. קח בחשבון שלפחות 40 אחוז מעצמת האור תלך לאיבוד בגלל הכיסוי הפלסטי

למעלה