פסיכולוג התפתחותי

dolly3

New member
פסיכולוג התפתחותי

אנו מחפשים דחוף!! פסיכולוג/ית התפתחותי/ת לצורך אבחון של ילד בן 5. אנו גרים בלונדון.

בארץ פסיכולוג התפתחותי לא יכול

לאבחן, ואם כן האבחון שלו לא מוכר. אני ממליץ על דיצה צחור מאסף הרופא נירלוגית

dolly3

New member
אנו מחפשים מישהו מלונדון

תודה על התיחסותך! אך אנו גרים באנגלייה.

Bath1

New member
אני יכולה להמליץ לכם על נאורולוגית

להתפתחות הילד שאבחנה את הבן שלי. אנחנו גם גרים בלונדון. אני חושבת שחוות דעת של רופאה גם טובה לצורך הרשויות. האם ביקשו מכם חוות דעת של פסיכולוג או שכבר יש לכם חוות דעת רפואית?

dolly3

New member
תודה!

אשמח לקבל מספר טלפון!!! עדיין לא אבחנו אותו אך אנו מודעים לכך שהוא עם אפילפסיה ויש לכך השפעה.

laura ashley

New member
שאלה- האם הילד כבר statmented?

או שאתם מתחילים עכשיו את התהליך מאפס? אם כן, למיטב ידיעתי, כדי שתקבלו את כל מה שניתן ( מעט מאוד, שלא יהיו לכם אשליות.... להיות אוטיסט באנגליה זה לא מציאה גדולה..) אתם צריכים לקבל אבחון מהמרכז להתפתחות הילד של הNHS באיזור שלכם, וכשתהיה לכם אבחנה תוכלו לגשת ל LEA שלכם ולהתחיל בתהליך הסטטורי אססמנט. לפי הגיל של הילד שלך אני מנחשת שהוא כבר בבית ספר, אז בטח יש מישהו שמלווה אתכם ויוכל לעזור. ( אני מקווה ) יש לי פסיכולוגית מעולה שאני ממליצה עליה אבל היא לא בלונדון, אלא קצת יותר פנימה בSOUTH EAST , משהו כמו 50 דקות ברכבת מלונדון, אם זה רלוונטי עבורך, אשמח לשלוח לך את המספר. בהצלחה

dolly3

New member
אשמח לקבל כל

טלפון שיסייע לנו לעשות את האבחון כמה שיותר מהר. אני מודה גם לך BET. חשבנו להתחיל לעבוד איתו בבית אחר הצהריים בשיטת A.B.A. כך שאנו מחפשים מנח/ה בתחום. אם משהו מכיר אז זה יהיה נהדר. בני מתקשה להביע את עצמו מבחינה שפתית. הוא מדבר אך המשפטים לא יוצאים לו בקלות ולאחרונה מסתמנת מגמה של אלימות בבית הספר. הוא מתחיל להרביץ ואני יודעת גם ממנו שילדים אחרים מרביצים לו!!! אשמח לקבל כל עזרה טלפונית שהיא!!! תודה

למעלה