"פסטיבל רמי לוי" והשטחיות של חלק מהעיתונאים..

"פסטיבל רמי לוי" והשטחיות של חלק מהעיתונאים..

תגידו גם לכם נימאס "קצת" מהכותרות על "המושיע הגואל" רמי לוי?.... לא יאמן לאיזה הצפה בתקשורת זוכה אותו רמי לוי על "ידיעות" שחלקם לפחות מעורר גיחוך, שלא לומר מבייש את החתום עליהם..."רמי לוי ואשתו מפחיתים משכרם!" ואווו.... הם מוותרים גם על מכוניות הפאר ועוברים לטוסטוס?.... "רמי לוי יחלק תלושים לעובדי עוף העמק!" פיששש... " מדהים"... אין יום ש "המושיע הגואל" רמי לוי לא מופיע בעיתונות הכתובה או בטלוויזיה והרדיו עם "ידיעה מרעישה". ולחשוב שבסך הכל כרגע רמי לוי רק מציע הצעות במסגרת מכרז ועוד לא מחוייב בשקל כלפי רכישת "עוף העמק"? את מי זה מעניין. הוא זוכה לזמן מסך, עמודים בעיתונות הכלכלית ובעמודי החדשות, בשווי של מיליונים וכל זאת בגלל "תאוות תסמונת הדיווח על המושיע הגואל" של חלק מהעיתונאים. פשוט בושה ובדיחה כאחד. ולחשוב שבמקרה הטוב רמי לוי אולי יפתור בעיה נקודתית למיספר עובדים (שכולנו מאחלים להם רק טוב), שהם טיפה באוקיינוס האבטלה? את מי זה מעניין, בטח לא את אותם עיתונאיים שטחיים ששופכים ים של מלל סתמי על רמי לוי במקום להתאמץ קצת יותר ובאמת לעשות עבודה עיתונאית איכותית ואמיתית בסיקור האבטלה, הסבל שנגרם לכל כך הרבה משפחות, למצוא אנשים שבאמת זקוקים לחשיפה אם זה באיזורי הפריפריה, יישובים שכוחי אל, עצמאים שזקוקים לסיוע מינימלי כדי לשרוד ולא מקבלים, ועוד אלפי מקרים אחרים חמורים הרבה יותר מסיפורי "רמי לוי" שכל כך קל "טרנדי וסקסי" לאותם עיתונאים עצלנים ושיטחיים, לתקוע כותרת סתמית עליו ולחשוב שהם באמת תרמו במשהו לשיפור המצב... שלא יהיו אי הבנות, אין לי טענות לרמי לוי ויחצניו (מי הם אגב?) מה אכפת להם שעיתונאים רודפים אחריהם כאילו היו כוכבי רוק או קולנוע נערצים?...ישנם גם עיתונאים מעטים ונדירים שעושים את עבודתם נאמנה וכל הכבוד להם. יש לי טענות לאותם עיתונאים רדודים ומתחסדים בתקשורת השטחית כל כך, שבאה לידי ביטוי "בפסטיבל רמי לוי"...

קצת נמאס אבל האיש גאון ...

יודע איך לתפוס כותרות ולהשתמש בכלי התקשורת לטובתו, וגם אם נימאס לנו הקמפין שלו מצליח לו ובגדול ללא השקעה של שקל .

בינינו

אם העיתונאים היו קצת יותר חכמים כמו שאמרו לעיל - לנו לא הייתה עבודה. אני לא מתלונן.. :)

יש משהוא בדברים שלך

וכמו שלי אמרה הוא משחק עם התקשורת, ובגודל חסך כבר מיליונים כשלא קנה פרסום וקיבל אותו חינם, גם זו אסטרטגיה.

יש משהוא בדברים שלך

וכמו שלי אמרה הוא משחק עם התקשורת, ובגודל חסך כבר מיליונים כשלא קנה פרסום וקיבל אותו חינם, גם זו אסטרטגיה.

למעלה