פסטיבל הבירה - ניר מופיע - בואו מחר

Israeli Hero

New member
פסטיבל הבירה - ניר מופיע - בואו מחר

נראה לי שכבר הפכתי ליחצן הרשמי של ניר, למרות שאין לי בעיה עם זה, זה דבר טוב אפילו!!! מחר, או אם אני מסתכל השעון, היום, בסביבות 21:00 ניר מופיע בפסטיבל הבירה בטיילת בתל אביב. בואו בהמוניכם!!! הייתי שנה שעברה היה פיצוץ!!! ממש כדאי לבוא תביאו את הבירה אתכם מהבית עם תרמוס שיקרר כי ישחטו איתכם עם המחירים שם (המשפט "והמחיר ללא תחרות" לא ממש תופס כאן).

guysc

New member
הייתי שנה שעברה

היה נחמד,אבל המוכרים הסאמביצ'ס לא מכרו לנו בירה. בכל מקרה,אם ניר שם זה יותר טוב כי שנה שעברה היו דיאליזה בארץ הפלאות,עברי הומו לידר,עוד איזה להקה מוכרת ובהתחלה איזה להקת תחת אחת. אם אני אבוא,זה אני לא בטוח,אבל אני מקווה שכן!

KorViNN

New member
i'm not gonna be there

one of my best friends got a birthday party in Hadera so i'll be busy drinking beers there with my buddies​

Crossface

New member
לעזעזל

חברים שלי הבריזו לי והלכו היום אני אנסה למצוא עם מי ללכת מחר (מקווה שיהיה דים סאם)

kendog keds

New member
קנדוג מופיע? אני שם בטוח!!

סתם, אני הולך להופיע את השמירה אינה עוברת ועוד שיר שאתם לא מכירים, צריך להיות ממש כיף, מומלץ לכולם! כאילו, אתם לא באים איתי לרסלמניה אז לפחות זה!

kendog keds

New member
מי שלא בא הפסיד

היתה לי את ההופעה הטובה ביותר שלי עד היום הקהל החזיר אהבה בצורה לא רגילה וידע את המילים הלך לי הגרון באמצע אבל לא ממש שמו לב אני ממש נהנתי, קיוויתי שמישהו יגיד לי שהוא מהפורום אבל אף 1 לא אמר משהו כזה...

למעלה