פסטיבל בשקל...אני הייתי שם...

pozale

New member
פסטיבל בשקל...אני הייתי שם...../images/Emo3.gif

היה בנזונה...למי שלא היה והוא גר לא כל כך רחוק כמוני (רמת הגולן- לקח לי איזה 7 שעות להגיע) מערד אז ממש הפסיד... צילמתי מ-ל-א תמונות אבל אני אעביר אותם עוד איזה שבוע ומשהו כי אני לא בבית ורוב בתמונות נראה לי יצאו טוב (ונראה לי שרובן של אייל...) הם נתנו הופעה של איזה חצי שעה 45 דקות (הם שרו את השירים המוכרים שלהם ואת המחרוזת שירים...)והיה ממש טוב ויכולתי לצלם יותר אם לא הייתי קופצת כמו משוגעת... אחר כך ידיד שלי מצא כרטיס כניסה למאחורי הקלעים ונכנסתי בלי בעיה ודיברתי עם איתי והצגתי את עצמי ואת ההופעה שאני רוצה לעשות (למי שקרא וזוכר- עם העמותה לאוטיסטים...) והוא נורא התלהב ואז הוא לקח אותי למנהלת במה (או משהו כזה) שלהם, אחת בשם מיכל והציג אותי (הוא אמר את שמי!!!) ויש מצב שתיהיה הופעה בכנרת (מהפה שלי לאלוהים...) אבל לסיכום- היה ממש כיף-מי שלא בא הפסיד. איתי ממש חמוד. ובקרוב יהיו תמונות (מלא..) אוהבת

מעולה!

תמונות לחברי הפורום זה משובח...
ואני שמחה שהיה כיף, ושנכנסת למאחורי הקלעים ומצאת עם מי לדבר על העזרה לעמותה של האוטיסטים. אם זה יצא לפועל אני חושבת שאני אפילו אקח לשם לראות עם חברים.

pozale

New member
סבבהה ביותר...

אם זה יצא לפועל כמו שאני רוצה אני מפרסמת את זה בכל הפורומים של הדורבנים ושל שבק ס' (כי אני אנסה להביא גם אותם) ואני מקווה שזה ילך טוב כי תכלס זה למטרה טובה.... אז אם זה יצא אני אגיד לכם ותפרסמו את זה גם לחברים שלכם ושהם לחברים שלהם וכן הלאה.... וידיד שלי מערד רוצה לבוא להופיע שם, שההופעה מתוכננת להיות בכנרת (שהיא מדהימה עכשיו) אז תראו איזה השקעה...אז תבואו גם אתם...כ-ו-ל-ם...

שבק ס'?

שמעתי, אני מתה על שבק, בל בשביל להחזיר את כולם לאותה במה תצטרכי לעשות המון... את בטח מתכוונת לשבק מיוזיק?

pozale

New member
גם וגם

אני אראה..אם הם יוכלו לבוא בתור שבק ס אז כמה נפלא אם לא אז שיבואו בתור שבק מיוזיק... פשוט הייתי שנה שעברה בניצנים שהם הופיעו ונראה לי שכולם חברים בשבק מיוזיק...אז נראה...

למעלה