פסגות קרנות נאמנות

מצב
הנושא נעול.

מילנסה

New member
פסגות קרנות נאמנות

פסגות קרנות נאמנות
מישהו יודע מה קורה עם קרנות הנאמנות של פסגות חו"ל ופסגות אירופה. אין עליהן נתונים מאז ה27.04 ממש מוזר גם באתר לא כתוב עליהן מאז ואפילו בעיתון של היום הן היו ריקות. אם מישהו שמע או יודע למה לא מופיעים הנתונים של הש בוע האחרון אני אשמח מאוד לשמוע. תודה רבה

מילנסה

New member
מישהו יודע אולי

פסגות קרנות נאמנות
מישהו יודע מה קורה עם קרנות הנאמנות של פסגות חו"ל ופסגות אירופה. אין עליהן נתונים מאז ה27.04 ממש מוזר גם באתר לא כתוב עליהן מאז ואפילו בעיתון של היום הן היו ריקות. אם מישהו שמע או יודע למה לא מופיעים הנתונים של הש בוע האחרון אני אשמח מאוד לשמוע. תודה רבה
מישהו יודע אולי
זו תופעה ממש מוזרה אם מישהו יודע אולי אז שיענה לי בדחיפות

eduda

New member
ברוב קרנות חול אין שער מה-27

מישהו יודע אולי
זו תופעה ממש מוזרה אם מישהו יודע אולי אז שיענה לי בדחיפות
כנראה רק ביום ראשון בערב, כנראה בגלל שאצלינו היה חג השבוע.

מילנסה

New member
תודה רבה

תודה רבה
אני מאוד מקווה שאתה צודק רגע, זה אומר שלא היו שינויים בקרן הנאמנות הזו או שהיו שינויים בשער שלה אבל הם פשוט לא התעדכנו?

eduda

New member
אני לא מכיר את הקרן הזאת

תודה רבה
אני מאוד מקווה שאתה צודק רגע, זה אומר שלא היו שינויים בקרן הנאמנות הזו או שהיו שינויים בשער שלה אבל הם פשוט לא התעדכנו?
אני לא מכיר את הקרן הזאת
אבל בד"כ אם היא עוקבת אחר מניות בחול אז ברור שיש שינויים, השער מתפרס כאשר זה יום שיש מחסר בארץ, בחול ובמטבע חוץ בו זמנית.

LEA2004

New member
היכן ניתן לראות את השערים של הקרנות

galiliti

New member
ניתן לראות מידע על הקרנות

באתר גלובס: בסרגל החיפוש שם מופיעה קופסית שמתחילה ב"נתונים פיננסים", יש לפתוח אותה ולבחור ב"אתר הקנות" או "רשימת קרנות".

galiliti

New member
אתר הקנות=אתר הקרנות

באתר גלובס: בסרגל החיפוש שם מופיעה קופסית שמתחילה ב"נתונים פיננסים", יש לפתוח אותה ולבחור ב"אתר הקנות" או "רשימת קרנות".
אתר הקנות=אתר הקרנות

alikgershman

New member
קרנות חו"ל

פסגות קרנות נאמנות
קרנות חו"ל
שערה של קרן שמשקיע בחו"ל מתעדכן אחרי יומיים של מסחר, כאשר באותם ימים יש מסחר גם בארץ וגם בחו"ל. למשל אם תעביר הוראה ביום רביעי היא תתעדכן רק ביום שני בערב, כי בימים שישי-ראשון אין מסחר או אצלנו או בחו"ל.

eduda

New member
תודה, דרך אגב, למה יומיים?

קרנות חו"ל
שערה של קרן שמשקיע בחו"ל מתעדכן אחרי יומיים של מסחר, כאשר באותם ימים יש מסחר גם בארץ וגם בחו"ל. למשל אם תעביר הוראה ביום רביעי היא תתעדכן רק ביום שני בערב, כי בימים שישי-ראשון אין מסחר או אצלנו או בחו"ל.
מה ההיגיון או הצורך? מה המשמעות מבחינת שער המכירה או הקנייה? תודה

alikgershman

New member
למה יומיים?

מה ההיגיון או הצורך? מה המשמעות מבחינת שער המכירה או הקנייה? תודה
למה יומיים?
לרוב זה בגלל הפרשי שעות בין המדינות ונגישות המידע. לפני שהם קובעים את השער הם חייבים לקחת בחשבון גם את הביצועים של המניות בארץ ושערי מט"ח (אם קרן משקיע גם בארץ, או שערי מט"ח בלבד אם קרן היא חו"ל בלבד) כאשר הם מתפרסמים עם סגירת הבורסה בארץ ב- 17.30, וגם שערים של המניות בחו"ל. אם תיקח את ארה"ב או יפן ששם המסחר הוא בלילה לפי השעון שלנו אז אתה חייב יומיים עבודה כדי להגיע לשער של קרן כולה.

eduda

New member
תודה

למה יומיים?
לרוב זה בגלל הפרשי שעות בין המדינות ונגישות המידע. לפני שהם קובעים את השער הם חייבים לקחת בחשבון גם את הביצועים של המניות בארץ ושערי מט"ח (אם קרן משקיע גם בארץ, או שערי מט"ח בלבד אם קרן היא חו"ל בלבד) כאשר הם מתפרסמים עם סגירת הבורסה בארץ ב- 17.30, וגם שערים של המניות בחו"ל. אם תיקח את ארה"ב או יפן ששם המסחר הוא בלילה לפי השעון שלנו אז אתה חייב יומיים עבודה כדי להגיע לשער של קרן כולה.
תודה

asafasa

New member
ולמה התשקיף של פסגות חו"ל לא מופיע

פסגות קרנות נאמנות
ולמה התשקיף של פסגות חו"ל לא מופיע
במאיה, וגם לא באתר שלהם? איפה כן אפשר למצוא אותו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה