פסגות מניות חו"ל

מצב
הנושא נעול.

MOVEREP24

New member
פסגות מניות חו"ל

פסגות מניות חו"ל
שלום רב, אני כבר בהפסד של איזה 12 ומשהו אחוז. כל יום כמעט יש ירידות חדות. הבנקאי שלי אומר שבטווח הארוך זה צפוי לעלות ושצריך סבלנות. השאלה שלי מה עושים? האם רואים את האור בקצה המנהרה? תודה

pacoo

New member
מה שאני היתי עושה ....

פסגות מניות חו"ל
שלום רב, אני כבר בהפסד של איזה 12 ומשהו אחוז. כל יום כמעט יש ירידות חדות. הבנקאי שלי אומר שבטווח הארוך זה צפוי לעלות ושצריך סבלנות. השאלה שלי מה עושים? האם רואים את האור בקצה המנהרה? תודה
מה שאני היתי עושה ....
ראשית תגיד לבנקאי שלך שישים את הכסף שלו אם הוא כלכך מאמין שזה יעלה קל להם לתת עיצות כשזה כסף של מישהו אחר !!!!!!!! אני אישית חושב שזה תקופה ראה שכמוך אני אני מחכה לסיומה אני באותה התלבטות כמוך לגבי קסם סין ! אבל כנראה שאם לא יהיה שינוי עד יום שני אני אפדה אותה בהפסד אם הייתי מקשיב לתחושות הבטן שלי ולא "ליועץ" לא הייתי מאבד 15% בקסם הודו !! לסיכום הייתי שוקל ברצינות משיכה בהפסד. אל תראה בנאמר לעיל כהמלצה אלא כדעתי האישית בלבד. בהצלחה בכל מיקרה !

ואתה חושב שאתה יועץ יותר טוב

מה שאני היתי עושה ....
ראשית תגיד לבנקאי שלך שישים את הכסף שלו אם הוא כלכך מאמין שזה יעלה קל להם לתת עיצות כשזה כסף של מישהו אחר !!!!!!!! אני אישית חושב שזה תקופה ראה שכמוך אני אני מחכה לסיומה אני באותה התלבטות כמוך לגבי קסם סין ! אבל כנראה שאם לא יהיה שינוי עד יום שני אני אפדה אותה בהפסד אם הייתי מקשיב לתחושות הבטן שלי ולא "ליועץ" לא הייתי מאבד 15% בקסם הודו !! לסיכום הייתי שוקל ברצינות משיכה בהפסד. אל תראה בנאמר לעיל כהמלצה אלא כדעתי האישית בלבד. בהצלחה בכל מיקרה !
ואתה חושב שאתה יועץ יותר טוב
מאשר אותו יועץ?

יהושע 50

New member
אם הבנקאי שלך היה אומר לך

פסגות מניות חו"ל
אם הבנקאי שלך היה אומר לך לקפוץ מהגג היית עושה את זה? למה אתה נותן לאיזה בנקאי להחליט מה לעשות עם הכסף שלך? לגבי האור בקצה המנהרה, גם אם רואים אז לא בטוח שזה לא האור של קטר הרכבת שבאה ממול... זהו, התעצבנתי.

יהושע 50

New member
עד מחר

אם הבנקאי שלך היה אומר לך לקפוץ מהגג היית עושה את זה? למה אתה נותן לאיזה בנקאי להחליט מה לעשות עם הכסף שלך? לגבי האור בקצה המנהרה, גם אם רואים אז לא בטוח שזה לא האור של קטר הרכבת שבאה ממול... זהו, התעצבנתי.
עד מחר
עד מחר בבוקר אתה כותב 1000 פעם "הפסדים חותכים מהר!!!", הבנת? זוז!

קרלטון

New member
יהושע

עד מחר
עד מחר בבוקר אתה כותב 1000 פעם "הפסדים חותכים מהר!!!", הבנת? זוז!
יהושע
אולי חבל על המאמץ... אותן טעויות אנשים עשו לפני 10 שנים, 50 שנה או 100 שנה... וימשיכו לעשות עוד 10 שנים, 20 שנה או 100 שנה. יש פה אחד שאחרי שנתיים של מסחר עם רווחים יפים איבד את כל הרווחים וחזר לקרן, ועדיין לא הבין את הטעות שלו - הוא עוד מסביר איך הוא נצמד בגבורה לניירות שלו אחרי 10% הפסד, 20% הפסד, 30% הפסד וכולי...

anavi131

New member
תחתוך אחוז מסויים מהאפיק המנייתי ו

פסגות מניות חו"ל
חזק את הסולידי. בסוף אוגוסט כשנדע מה הריבית בארה"ב נדע אם כדאי להשקיע באפיק המנייתי או לא.אם כן קנה שוב מניות במחירי שפל וחכה שהגרפים יעלו שוב...

MOVEREP24

New member
אבל לצאת בהפסד כואב הלב

חזק את הסולידי. בסוף אוגוסט כשנדע מה הריבית בארה"ב נדע אם כדאי להשקיע באפיק המנייתי או לא.אם כן קנה שוב מניות במחירי שפל וחכה שהגרפים יעלו שוב...
אבל לצאת בהפסד כואב הלב
הרי אין סיכוי שהכל ילך קפות. כלומר אני בהפסד של 12 וחצי אחוז. איזה בלבול

תאמין לי שהתהי מופסד 20 אחוז

אבל לצאת בהפסד כואב הלב
תאמין לי שהתהי מופסד 20 אחוז
אתה לא תבין למה לא יצאת שהיית מופסד רק 12 אחוז. השוק עכשיו עצבני ברמות בכל העולם אם נטיה לירידות בטווח הקצר. אני משתמש בסטופ לוס אישי מה שחסך המון הפסדים. תחשוב על זה.

anavi131

New member
אתה גם יכול להשאר בכל הזמן הזה

אבל לצאת בהפסד כואב הלב
אתה גם יכול להשאר בכל הזמן הזה
של תשואה שלילית. השאלה היא אם אתה משקיע לטווח קצר,בינוני או ארוך. אם אתה משקיע לטווח ארוך(5שנים ויותר) אז אין בעיה,תישן בשקט . אם אתה משקיע לטווח בינוני (מספר חודשים עד שנים בודדות)כדאי לחשוב מחדש בהתאם לזמן ההשקעה. ואם לטווח קצר אז אנו במגמה שלילית כרגע.שיכולה להתהפך תוך כמה ימים או שבועות או שלא. אבל הפתרון שגם אני ביצעתי הוא לחכות עם אחוז מסויים של הכסף על הגדר ולחזור בזמנים טובים יותר...

nestorcito

New member
חכה לימים שלישי רביעי

פסגות מניות חו"ל
חכה לימים שלישי רביעי
אז יתפרסמו נתוני האינפלציה בארה"ב.אז נדע לאן נושבת הרוח.גם אני מופסד בקרנות,ואני ממתין בסבלנות(זה לא קל,אני יודע).אתה מכיר את זה שאיך שאתה יוצא הבורסה עולה?זה חוק מרפי של ההשקעות.בהצלחה.

MOVEREP24

New member
זו גם הסיבה שאני לא רוצה לצאת

חכה לימים שלישי רביעי
אז יתפרסמו נתוני האינפלציה בארה"ב.אז נדע לאן נושבת הרוח.גם אני מופסד בקרנות,ואני ממתין בסבלנות(זה לא קל,אני יודע).אתה מכיר את זה שאיך שאתה יוצא הבורסה עולה?זה חוק מרפי של ההשקעות.בהצלחה.
זו גם הסיבה שאני לא רוצה לצאת
ולחכות לימים שלישי רביעי בכל מקרה, כל פעם שיצאתי מהבורסה בהפסד באו שבועות שלמים של עליות. ולכן זה המצב. הסכום שהשקעתי הוא 18000 שקלים, שכרגע הפכו ל 16000 עקב ההפסד. כמובן שעצרתי את הוראת הקבע לפסגות מניות חו"ל עד יתבהר המצב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה