פנסי ערפל.

ariel0

New member
יש אורות ערפל בפנס הראשי

ב C5, יש נורה אחת של אור ערפל ואור גבוה (נורת 2 סלילים), נורה של אור דרך ונורה של אור חנייה. אני מניח שיש הגיון שלא יופעלו נורות ערפל ואור גבוה ביחד, מאחר שאור גבוה גורם לסנוור עצמי בערפל. אני מניח שזה דומה ב 307. ב C5 החדשות אור הערפל מופרד וירד מתחת לפגוש. אריאל

max2

New member
ואוליי אתה טועה?

קודם כל נדמה לי שאורות גבוהים =אורות דרך, אתה מתכוון לאורות מעבר. שנית ברכבים המשתמשים בנורות הלוגן אור הדרך (הגבוהה) ואור המעבר (הנמוך) נמצאים באותה הנורה, יש לה פשוט שניי חוטי להט שאחד מהם נמצא קצת מחוץ לפוקוס של הרפלקטור. (אין לי מושג איך זה פועל בנורות קסנון) לכן בתמונה אנו רואים 1.איתות 2.אורדרך+מעבר 3.אורות חניה 4.פנסי ערפל

שאלה בקשר לאורות חניה

אף פעם לא הבנתי את אורות החניה הקדמיים , אני מבין שיש אחוריים אבל אף פעם לא יצא לי לראות את האורות חניה הקדמיים, במה הם עוזרים ובמה הם שונים מהאורות הרגילים ? למשל בנסיעה אחורה אורות החניה האחוריים הם לבנים ואז שמים לב.

galisko

New member
לא לא לא אתה טועה

תסתכל טוב בפנס של 307 ותראה בעצמך.

galisko

New member
DrorZi לא התכוונתי אליך

אלא ל eyal1112 תכתב שכולם טועים.

galisko

New member
DrorZI נעלמה לי הודעה...

היתה עלמה צעירה ששאלה לגבי רכב כתבתי לה תשובה ושנינו לא מופיעם יותר לא השאלה לא התשובה אולי אתה יודע?

© DrorZi

New member
אינני דן בניהול הפורום מעל דפי

הפורום בדר"כ אלה במקרים חריגים. אני אנצל הודעה זו להזכיר לכולם שהודעות שיוקפצו ימחקו, אין כמעט יוצאי מהכלל בנושא, מצאתי את עצמי מוחק הרבה מאוד הודעות כאלה בחודש האחרון, זה לא מתיש אותי, ד"א. אין פה עליונות לאף אחד ואף אחד פה לא יותר חשוב מחברו, אף אחד פה לא ידחף לראש התור ואף אחד לא יקבל יחוס, פורום רכב ל-א יראה כמו כבישי ארץ ישראל בהם כל שמוק שממהר מוצא הצדקה להדחף בראש הפניה ימינה רק כי יש 15 מכוניות שמחכות יפה בתור.
דרור זי, לילה טוב

למעלה