פנייה להנהלת הפורומים של

פנייה להנהלת הפורומים של ../images/Emo43.gif

חבר'ה, תגידו, למה הפורום הזה נראה היום כמו החלום הרע של אנדי וורהול? שילובים מזעזעים של תכלת, שחור, סגול וכתום... למה אנחנו צריכים להיות קורבנות של התחרות בין אורנג' לסלקום? דורש תשובות מהנהלת הפורומים, בהקדם.
, לטיפולך...

wiz

New member
../images/Emo45.gif בהחלט ../images/Emo70.gif

ועוד משהו, ל-
... הבנתי שיש אופציה למנהלים למנוע כתיבת הודעות ע"י אורחים - אם אכן זה תלוי במנהלים (ולא בתפוז), לדעתי כדאי להנהיג זאת גם כאן. לי אישית נמאס מכל אותם אורחים* שמספרים על איציק (צאו מזה, זה כבר נדוש ומפגר), ומאותם אנשים שמנסים "לסגור חשבונות" עם אחרים, תחת מעטה האנונימיות.

שמש27

New member
שגריר הטאליבן: או ! בדיוק על זה !

רציתי לדבר איתך !!! 1. לגבי הפרסומת בפורום - דוקא עלינו נגזר לחיות עם שגיאה - ישנן שתי פרסומות מקבילות בראש הדף - זה לא אמור להיות ככה. שוטטו קצת בפרדס ותראו שיש או שחור (פרטנר) או כחול (סלקום). מתי שהוא אני אקרא לחיים (איש האחזקה) - ויתקנו לנו את זה. 2. לדבי אורחים בפורום - בודאי שאפשר למנוע את האפשרות - ואני חושב על זה לא מהיום. יש לזה שני צדדים - מצד אחד, אכן פורום יותר נקי וענייני - ומצד שני, לחלק מן הגולשים חשובה האנונימיות, גם אם הם מעצבנים. תחשוב שאתה מצליח בתשובה שלך לעזור לאחד מהאנונימיים האלה, שבאמת היה זקוק לעזרה שלך - האם זה לא שווה את העצבים שבשאר ההודעות ? זה נושא לחשיבה ודיון (מה גם שבעצם לא כל כך קשה לפתוח כאן כרטיס ועדיין להשאר אנונימיים) - ואשמח אם תשתתפו בחשיבה. שיהיה לכולם שוף שבוע נפלא !

שמש27

New member
יו ! איזה זריז החייים הזה !

וגם קיבלנו את הכחול - שהוא הרבה יותר יפה. יש !

wiz

New member
אני שגריר הטאליבן?!

חכה חכה... שכחת שיש לי חומר "מפליל"
אני חושב שכדאי לסגור את האופציה הזאת. כמו שציינת - זו לא בעיה להרשם בתור משתמש חדש (ואז גם לספר בפורום סקס על הסטוץ של אתמול) בצורה אנונימית. בנוסף, זהו הליך ארוך יותר מסתם לרשום הודעה - ככה שנראה לי שהבנאדם המשועמם שמחליט להרגיז, יחשוב פעמיים לפני שיעשה זאת, ואולי אף יוותר.

lepidus

New member
אל תבטל את אופצית האורחים

בתור קולגה למקצוע (ניהול קהילה) תמיד הייתי בעד שכל אחד יכתוב איזה שם שמתחשק לו, כמו שהתאפשר פעם, בימים הטובים של IOL...

bodas18

New member
ענית לעצמך על השאלה

אפש רלפתוח כרטיס ולהישאר אנונימיים ללא בעיה, ובעלי כרטיס, בניגוד לאורחים, אפשר לחסום... אז נכון שאפשר להקים עוד ועוד כרטיסים ללא סוף ולהתגבר על בעיית החסימה - אבל תודה שזה הרבה יותר ארוך ומתסכל מלכתוב הודעה כאורח שלא ניתן למנוע ממנו גישה. זה כמובן רק למקרים קיצוניים כמו כאלו שמציפים וכו'. הקטע עם ה"איציק" לא מפריע... דווקא די משעשע

למעלה