פנייה לבעלי מחשב 12.1 אינצ'

madbik

New member
פנייה לבעלי מחשב 12.1 אינצ'

אני מעוניין להחליף את המחשב שלי (15.4) למשהו קל וקטן יותר. ההתלבטות היא בין 14.1 ל-12.1. אומנם יש הבדל בין 14 ל-15 אבל הוא לא נראה לי כל כך משמעותי. לכן השאלה שלי היא, האם אפשר לעבוד יום שלם על מסך 12.1. כשאני אומר "עבודה", אגב, אני מתכוון לגלישה באינטרנט. לא תכנות.

laptopzol

New member
מתרגלים להכל

כל עוד המסך סביר באיכותו . מכרתי אחד כזה שהיתה לו רזולוציה של 1400X1050 במסך של 12 לעומת 1024X768 ב 15 אינטש "החדשים" ולכן הכל היה יותר "חד" אבל גם יותר קטן בהתחלה . אבל מהר מאוד התרגלתי וכעת המסכים הרגילים נראים לי מפוקסלים מדי . כנ"ל עם מסך 17 שעברתי אליו הוא נראה לי גדול מדי , ואחר כך שניסיתי 14 ואפילו 15 כמו שלך הכל נראה לי צפוף מדי . בקיצור ביום יומיים הראשונים אולי יהיה "חסר לך מקום" במסך כדי לראות יותר אבל אחרי זה תתרגל ואני בטוח שתהנה מהמשקל הנמוך בחוץ וממוניטור גדול בבית . -גיל

madbik

New member
תודה רבה ../images/Emo24.gif

אני מאוד מודה לך על התשובה. אני רק אציין שהמחשב יהיה לי לעבודה קבועה, לא במקום מחשב אחר. אם יש עוד אנשים עם (או היה) 12.1 אני אודה לפיבדבקים שלכם

יאיר B

New member
יש לי 12". אני מוצא אותו קטן בשבילי

בעיקר כי הראייה שלי לא משהו. מצד שני, יש הבדל קל במשקל בין שני סוגי המסכים (ולי היה חשוב המשקל). אבל כמו ש-comet9 אמר - זה אינדיוידואלי. מציע לך לנסות להתנסות באחד כזה במשך כמה שעות.

לדעתי 14'' מינימום.

אבל זה באמת אינדיווידואלי, יש כאלה שיגידו 17'' מינימום. אולי לבית, לא לנייד.

madbik

New member
לנסות?

איפה אפשר לנסות מחשב לכמה שעות? הייתי שמח מאוד...

madbik

New member
כן, איבורי...

אחרי כל הפידבקים שהם מקבלים כאן אני חושב אוותר. ובכל זאת, 14 הוא די זהה ל-15.4 לא כך? (גם יותר יקר מ12)

למעלה