פניה לכל מנויי ה ADSL של בזק.

Bad Ghost

New member
פניה לכל מנויי ה ADSL של בזק.

חברת "בזק", יצאה במסע פרסום שקרי וגס אשר שבר לחלוטין את שיאי החוצפה הקודמים שלהם, והגיע למוד חדש של חוצפה, גסות רוח, וזלזול באינטלגנציה של הלקוחות. "בזק", במסע הפרסום השקרי שלה, מפרסמת כאילו המחירים "הוזלו" - הנה לכם הנתונים: 1. העלאת המחיר בשעות הלילה מ 2.5 ל 5.5 2. הוזלת התעריף בשעות היום מ 14 ל 13 3. ביטול מינימום שהיה 23.5 א"ג לשיחה 4. העלאת סכום האחזקה החודשית מ 45 לכ 58 ש"ח. הוזלת התעריף בלילה - באגורה אחת בלבד!!!!!!!!! בעוד העלאת המחיר ביום ביותר מ100 אחוזים! על ביטול מינימום של 23 אגורות לשיחה (כש90 אחוז מהשיחות עוברות את המינימום) - גנבו אותנו בהעלאת סכום האחזקה החודשי מ45 ל58 ש"ח!!! בקיצור, תרגיל מסריח ומגעיל שכולנו נרגיש אותו היטב בחודשים הבאים. אבל מה שהכי מסריח פה, זה מסע הפרסום הנבזי שלהם - שממש גובל בפלילים, על שקר בגסות רוח לציבור. ("מהיום, זול יותר להשתמש בבזק..") _____ בקיצור, למי שיש חשבון ADSL של בזק, ואיכפת לו קצת ממה שקורה פה - או למי שממילא תכנן לעבור מ adsl לכבלים, אנא - בפניות שלכם, הזכירו את עניין ה"העלאת המחירים, והחוצפה בפרסום שלכם" - כטריגר לעזיבת "בזק" כספקית אינטרנט\חומרת אינטרנט. לא לפרנס אותם יותר בגרוש! לא את המודמים שלהם, לא את ה"בזק בינלאומי" שלהם, ולא שום דבר שקשור למונופול הגועלי והנבזה הזה. עברו לכבלים...!!!
 
לא הבנתי את הקשר בין ADSL לרשום

לעיל. האינטרנט המהיר לא עובד על פעימות מונה, אז איך זה מתקשר אלינו ? לפי דעתי דווקא לבזק ולבינלאומי "שלהם" יש בינתיים את המבצעים הכי טובים כרגע. תראה לי עוד חברה שנותנת לך אינטרנט במהירות 750 במחיר של 50 ש"ח לחודש ללא התחייבות !!!!!!!!
 

יצחקיי

New member
טעות

50 שקל רק עבור השרת ולא השיחות
)))
 

יצחקיי

New member
לדעתי נכון

אבל לדעתי אם יש שקר בזה יש לעמיד את החברה ואת העומד בראשה וכמובן את דוברת החברה לדין שפעם אחרי פעם מצליחה בלשונה החלקה "לעבוד" על המראיינים שלה בכל התחנות ובכל הרשתות על ידי שיטת חישוב משלה
 
מה שיחות ? ב ADSL לא משלמים

על השיחות. משלמים 70 ש"ח לבזק ו 50 לבינלאומי למשך שנה ללא התחייבות !!!!!!!! באף מבצע של שום חברה לא תקבל אינטרנט במהירות 750 במחיר של 120 ש"ח. אז צריך לראות גם את הדברים החיוביים.......
 

יצחקיי

New member
יותר מדוייק

עכשיו כבר יותר מדוייק כלומר 50 זה רק השרת לפני השיחות
 
אין שיחות !!!!!!!!!!!! ב ADSL

לא ברורה לי הפניה ללקוחות ADSL. אם כבר היה צריך לפנות ללקוחות בחיבור האנאלוגי שמשלמים עבור שיחות.
 

יצחקיי

New member
לא מדויק../images/Emo13.gif))

לא פניתי ללקוחות asdl אלא שהוספתי תגובה למתלונן אחר הכותב שהמחירים למעשה לא הוזלו
))
 

Bad Ghost

New member
או קיי, הבהרות.

הפניה ללקוחות ADSL לא נעשתה בגלל שהם כעת יתחילו לשלם יותר, הם לא. הלקוחות האנלוגיים, ישלמו בהחלט יותר על הגלישות בלילות.. הפניה היתה כללית, כמחאה על היקור של השיחות, לתפוס את בזק בביצים, בנקודה שיש לה מתחרים, ולהכות אותה שמה בתגובה על התרגיל המסריח שהיא דופקת לנו בשיחות.
 
למעלה