פנטזיית מעבר החציה שלי...

blue love

New member
פנטזיית מעבר החציה שלי...

כל בוקר באותה השעה בדיוק...אני בדרכי לעבודה עובר דרך הכביש הראשי לכביש פנימי שבעצם די מאריך לי את הדרך אבל נותן לי לפתוח את היום עם אנרגיות מיניות מדהימות. באותו הכביש המדובר ישנו רמזור שמתחלף לירוק כל 2 דקות...וזה הרבה. רוב הנהגים צופרים בעצבנות ומקללים מבעד לחלון.. אך אותו מקום עבורי הוא תחילתו של בוקר אירוטי וחושני. מעבר חציה מפריד בין שני צידי הדרך ועליו כל בוקר בדיוק של שעון שוויצרי.. היא חוצה את הכביש בדרך לתחנת האוטובוס הסמוכה. אני מייחל לאור האדום ורואה אותה פוסעת לאיטה לעבר מעבר החציה. 170 גובהה...גופה בקבוקי וחטוב.. שיערה כשל בובת ברבי.. חזה מדהים לא קטן מדי ולא גדול מדי.. עומד לתפארת זקוף ועסיסי. היא לבושה כמעט תמיד שמלת מיני קצרצרה אשר מסתירה בקושי את חלק גופה התחתון וחושפת זוג רגליים חלקות וארוכות. השמלה בחלק העליון צמודה לחזה ומבליטה את פיתמותיה הזקורות מהקור של הבוקר. הליכתה מגרה את כל החושים. הליכה איטית אך נשית מאוד רגליה נעות כך שישבנה נע מצד לצד בתנועות רכות ומגרות. אני יושב לי במכונית מביט על האשה הסקסית ביותר שראיתי מעודי ומרגיש איך כל גופי יוצא אליה. מיכנסי הג`ינס שלי ניראים לפתע כמיכנסי-בד דקיקים וכמעט שלא עומדים מול הגירוי האדיר שלן עד אותו רגע בתוכם.. וכעת מאיים לפרוץ את שערי הרוכסן ולצאת מגבולות שיכבת המגן דמויית הג`ינס. בעיניי אני מפשיט את בגדיה מעליה ורואה בדימיוני את גופה המשגע. והנה היא כבר כמעט חצתה את הכביש...מעיף בה מבט אחרון מאחור ורואה את ישבנה התפוחי מתרחק ממני... עוד שניה והרמזור יתחלף לירוק ואני אמשיך את נסיעתי לעבודה כשחיוך נסוך על פניי ותשוקה גדולה ממלאת את גופי..ואחכה לבוקר של מחר שבו שוב אזכה לראות את ``פנטזיית מעבר החציה`` שלי. blue

tairon

New member
ועל זה נאמר וואה וואה ווי וואה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כל בוקר? בטח אחרי זה לוקח לך שעה לחזור לתפקוד נורמלי יא ראבנן... יפה טאי

Sודית

New member
תשמע,זו אחלה סיבה לקום בבקר ו.....

ל ל כ ת ל ע ב ו ד ה אז מי אמר שיש צדק בעולם??? מבינה אותך בסודי סודות...

*g99

New member
אני מבינה אותך כ``כ...

לי היתה את הפנטזיה הזו 3 שנים כל בוקר... היא נימשכת גם עכשיו,שזה הופך ל4 שנים אך בשנה האחרונה לא כל יום... ואני יודעת מה ההרגשה... אחלה של סיפור,אחלה של פנטזיה. אתה יודע מה? עדיף שזו תישאר רק פנטזיה,ככה זה יותר מהנה...

סמדי.

New member
אתה בטוח שלא טעית במקום?

חמודה הפנטזיה אבל נסחפת קצת לא?

tairon

New member
לא לטעמי אולי פנטזית וידוי

והרי פה זה וידויים לא????? אז אחלה הסחפות ואחלה פנטזיה ותני לו את הקרדיט לא יודע כמה היו מוכנים לצאת בגילוי שכזה ובכל זאת קימות בהן אותן פנטזיות שב``ש לך שירי טאי

סמדי.

New member
אני רק צחקתי

אולי אם היית שמה פרצוף מחייך זה היה נראה אחרת :) ;-) והשם שלי סמדי לא שירי וגם לך שב``ש

זה מזכיר לי

את המציל בבריכה משנה שעברה חחחחחחה הייתי מגיעה לשם ומתמוגגת, הוא כזה חמודדדדד והיה משהו כייפי רק מלהסתכל עליו, ברגע שהיה יותר מידי זה כבר לא היה כיף. יש משהו בפנטזיות יש שרק אנחנו בתוכנו יודעים על כך....... יונית

ועל זה נאמר ..

תודה לאל למי שהמציא את המושג פנטזיה ..... אהבתי .. ;-) @}-}--- שרון נ.ב זה כיף שיש פנטזיות , לא ????? ;-)

may may.

New member
הלווווווווו זה רדיו?

בלו בלו השארתי אותי עם פה פעור. זה בלו בלו? ואוווווווווווווו תמשיך עוד עוד.... M

למעלה