פנטזיה קצת מוזרה....

caverno

New member
פנטזיה קצת מוזרה....

היי לכולם ,מה אתם אומרים על זה... אני בן 30 וקצת...ויש לי פנטזיה קצת מוזרה... כל החיים שלי עשיתי סקס עם נשים שהיו פחןת או יותר בגילי. הפנטזיה שלי היא לעשות סקס עם או נשים מבוגרות (40-60) או עם נשים צעירות (18-20

חופ שיה

New member
לא מוזר בכלל

יש עוד הרבה גברים שחולקים את אותה העדפה כמו שלך, תרגיש נוח.

benzba

New member
■ אכן מוזרה

לזיין אישה בת 60. תקח בחשבון שכשהיא תוריד את החזיה הפטמות יסתכלו לרצפה, ולא אליך. ולפעמים הבטן משתפלת בגלים כלפי מטה, כך שלא תדע היכן מתחיל החזה והיכן מסתיימת הבטן. ואם למרות כל זאת, אתה עדיין מפנטז... אז שתהיה לי בריא.

benzba

New member
■ אין ספק, אני מודה שישנן כאלה

לדוגמה שרון סטון, שר, ומיקל ג'קסון. אני חייב להתוודות כאן, שהיה לי סטוץ כזה לפני 5 שנים. היא פשוט פיתתה אותי, ותפסה אותי ברגע חם. אחרי האקט נגעלתי מעצמי ברמות שאי אפשר לתאר לכן הגבתי כפי שהגבתי. אני עדיין מסתובב עם שאריות הטראומה מאז.

caverno

New member
../images/Emo31.gifלא צודק בכלל

המקצוע שלי הוא מסג'יסט והרבה פעמים עשיתי מסאג' לנשים בגיל 55-60 עם גוף פצצה לפעמים הן נראות 10-15 שנים צעירות יותר עסיסיות ,שופעות, וכמובן מנוסות....

benzba

New member
■ בכל אופן, לי הן לא עושות את זה

כל אחד והעדפות המיניות שלו.

benzba

New member
■ לכל אוהבי הז'אנר

עם גוף פצצה שלפעמים נראות 15 שנים צעירות יותר, עסיסיות שופעות וכמובן מנוסות.

זו בת 79 ,תקעתי את אחותה הגדולה

ואמא שלה לא הפסיקה לצרוח ! ועכשיו רגע של רצינות , ספר על הארוע הזה שהשאיר בך טראומה כזו .

november76

New member
טוב שלא

שמת תמונה של המצבה שלה...

snaiberg

New member
דעתי מניסיון

יתכן שנשים בגיל 60לא נראות כמו בנות 18 וזה בטוח אבל מבחינת הסקס איתן הוא משוחרר אפשר לעשות כול מה שעולה בדעתך רעבות לפעמים לחויות חדשות היות ואישה בגיל הזה היא עם בן זוג שהוא בכמה שנים מבוגר ממנה או בגילה אבל ככול הידוע גברים בגיל הזה לפעמים היכולת שלהם יורדת ואז הנשים שלהם רעבות וחמות לסקס עם גבר צעיר וחם

למעלה