פנטאזי רסלינג
2004!

• פותח הנושא G 2
  • פורסם בתאריך

G 2

New member
פנטאזי רסלינג ../images/Emo43.gif 2004!

החזרה המיוחלת של פנטאזי רסלינג
סוף סוף מגיעה! אחרי ההצלחה המסחררת של הפעם הקודמת החלטתי להתחיל עם המשחק שוב, והפעם אני מקווה שאני לא אקרוס באמצע. למשחק הוכנסו גם שתי תוספות לפורמט הקודם. אז ככה, לכאלה שלא היו פה לפני חודש וחצי-חודשיים. פנטאזי רסלינג
הוא רעיון מקורי ביותר שלא (!) לקוח ממשחקי הפנטאזי השונים, כולל גם את "ליגת החלומות" בכדורגל של מעריב. belie dat, וגם סונג'אי דאט (תתעלמו מזה). אם אתם עדיין לא מבינים איך הולך המשחק, הנה הסבר קצר ופשוט. כל משתתף בוחר 6 מתאבקים (בניגוד ל 3 בפורמט הקודם), כשהוא בוחר 3 מתאבקים מכל תוכנית. אבל, אי אפשר לבחור, למשל מ RAW את טריפל אייץ', גולדברג, וג'ריקו ביחד, כי את שלושתם אני מחשיב כמתאבקים בדרג א'. בגלל זה אני מחלק את המתאבקים בכל תוכנית ל 3 דרגים, א' ב' ו-ג', כשכל משתתף בוחר מכל תוכנית, אחד מכל דרג. אחרי שהמשתתף בוחר את 6 המתאבקים לנבחרת שלו, הוא מקבל את הנקודות לפי מה שהמתאבקים שהוא בחר עשו באמת, בתוכניות רו, סמאקדאון, ו PPV. לפי שיטת ניקוד שתתפרסם בהמשך. כל סוף שבוע תתפרסם טבלה עם שמות המשתתפים, ובה הניקוד השבועי שצברו במשך השבוע, והניקוד המצטבר. עוד דבר חדש שלא היה בפורמט הקודם. כל סוף שבוע, כשתתפרסם הטבלה השבועית, למשתתף שצבר את מספר הנקודות הרב ביותר (לא בהכרח במקום הראשון), יקבל את האפשרות לבחור מתאבק שביעי מאיזו תוכנית שהוא רוצה ומאיזה דרג שהוא רוצה, שיתווסף לו לנבחרת רק לשבוע הבא, והמתאבק יכול רק להוסיף למשתתף נקודות. כלומר אם המתאבק השביעי באותו שבוע איבד נקודות, זה לא יחשב כאיבוד נקודות של המשתתף. המשחק, בדומה לספיישל הימורסלינג של 2004, יימשך לכל אורך שנת 2004, שזה ממש לא בטוח שזה יסתיים ב 31.12.04, אז אם זה לא יקרה, אני אבחר תאריך אחר שהמשחק יסתיים בו. המנצח במשחק לא יזכה בכלום, מצטער, אין תקציב... כל סוף חודש, תינתן אפשרות למשתתפים להחליף רק אחד (!) מן 6 המתאבקים שלו, במתאבק מאותו דרג. משתתף שלא יהיה מרוצה מהמתאבק שבחר, יכול בסוף חודש שהוא רוצה להחליף את המתאבק הזה. חשוב לזכור, שבמשך כל המשחק, מותר לבצע אך ורק 3 חילופים. אי אפשר לבצע חילוף נוסף על אותו דרג (מאותו תוכנית) שכבר החלפתם! אם החלפתם מישהו אתם תישארו איתו עד סוף המשחק. יכול להיות ששכחתי משהו בהסברים, אם משהו לא מובן תשאלו. עכשיו לשיטת הניקוד: ניצחון בקרב 1 על 1: 5+ ניצחון בקרב טריפל ת'רת: 6+ ניצחון בקרב יחידים של יותר מ 3 משתתפים: 7+ ניצחון בקרב זוגות כשהמתאבק שלך מצמיד לניצחון: 6+ ניצחון בקרב זוגות כשהזוג של המתאבק שלך מצמיד לניצחון: 4+ ניצחון בקרב של 3 על 3 ומעלה כשהמתאבק שלך מצמיד לניצחון: 7+ ניצחון בקרב של 3 על 3 ומעלה כשמתאבק אחר מצמיד לניצחון: 5+ ניצחון בקרב הנדיקאפ 2 על 1 כשהמתאבק שלך לבד: 8+ ניצחון בקרב הנדיקאפ 2 על 1 כשהמתאבק שלך עם זוג, ומצמיד לניצחון: 3+ ניצחון בקרב הנדיקאפ 2 על 1 כשהמתאבק שלך עם זוג, והזוג מצמיד: 2+ ניצחון בקרב הנדיקאפ 3 על 2 כשהמתאבק שלך עם מתאבק אחד, ומצמיד לניצחון: 7+ ניצחון בקרב הנדיקאפ 3 על 2 כשהמתאבק שלך עם מתאבק אחד, והזוג מצמיד: 6+ ניצחון בקרב הנדיקאפ 3 על 2 כשהמתאבק שלך עם שניים אחרים, ומצמיד לניצחון: 3+ ניצחון בקרב הנדיקאפ 3 על 2 כשהמתאבק שלך עם שניים אחרים, ולא מצמיד לניצחון: 2+ ניצחון בבאטל רויאל \ רויאל ראמבל: 10+ ניצחון בפסילה \ ספירה ל 10: 1+ ניצחון בקרב על הנאמבר 1: 5+ (הנקודות מתווספות לניצחון) ניצחון בקרב על תואר כלשהו: 10+ (הנקודות מתווספות לניצחון) שמירה על תואר כלשהו: 5+ (הנקודות מתווספות לניצחון) ------------------------------------------------------------- הפסד בקרב 1 על 1: 3- הפסד בקרב טריפל ת'רת כשהמתאבק שלך מוצמד: 4- הפסד בקרב טריפל ת'רת כשהמתאבק שלך לא מוצמד: 2- הפסד בקרב יחידים של יותר מ 3 משתתפים כשהמתאבק שלך מוצמד: 5- הפסד בקרב יחידים של יותר מ 3 משתתפים כשהמתאבק שלך לא מוצמד: 3- הפסד בקרב זוגות כשהמתאבק שלך מוצמד: 4- הפסד בקרב זוגות כשהזוג של המתאבק שלך מוצמד: 2- הפסד בקרב של 3 על 3 ומעלה כשהמתאבק שלך מוצמד: 5- הפסד בקרב של 3 על 3 ומעלה כשמתאבק אחר מוצמד: 3- הפסד בקרב הנדיקאפ 2 על 1 כשהמתאבק שלך לבד: 2- הפסד בקרב הנדיקאפ 2 על 1 כשהמתאבק שלך עם זוג, ומוצמד: 7- הפסד בקרב הנדיקאפ 2 על 1 כשהמתאבק שלך עם זוג, והזוג מוצמד: 5- הפסד בקרב הנדיקאפ 3 על 2 כשהמתאבק שלך עם מתאבק אחד, ומוצמד: 3- הפסד בקרב הנדיקאפ 3 על 2 כשהמתאבק שלך עם מתאבק אחד, והזוג מוצמד: 2- הפסד בקרב הנדיקאפ 3 על 2 כשהמתאבק שלך עם שניים אחרים, ומוצמד: 6- הפסד בקרב הנדיקאפ 3 על 2 כשהמתאבק שלך עם שניים אחרים, ולא מוצמד: 4- הפסד בפסילה \ ספירה ל 10: 2- הפסד בקרב על הנאמבר 1: 3- (הנקודות מתווספות להפסד) הפסד בקרב על תואר כלשהו (כאלוף, כלומר איבוד התואר): 7- (הנקודות מתווספות להפסד) הפסד בקרב על תואר כלשהו (לא כאלוף): 2- (הנקודות מתווספות להפסד) יכול להיות ששכחתי שיטת ניקוד על איזה סוג קרב מסויים, אם כן ואני רואה שהקרב מתבצע במציאות, אני אציין את שיטת הניקוד לקרב בעידכון השבועי עצמו. יכול להיות שבהמשך יתווסף עוד ניקוד על קרב PPV כפי שהוצע כאן, אבל בינתיים אין. עכשיו לבחירת המתאבקים. יכול להיות שיראה לכם מוזר אם מתאבק זה או אחר נכנס לדרג זה או אחר, אבל זה כדי שיהיה מגוון בחירה ושלא יווצר מצב שהרבה מאוד משתתפים בוחרים את אותו מתאבק. הנה החלוקה לתוכניות ולדרגים: RAW: דרג א': בוקר טי, כריס ג'ריקו, גולדברג, קיין, שון מייקלס, דה רוק, טריפל אייץ'. דרג ב': באטיסטה, בבה ריי דאדלי, כריסטיאן, דיוון דאדלי, קווין נאש, לאנס סטורם, ליטה, מארק הנרי, מאט הארדי, מולי הולי, רנדי אורטון, ריק פלייר, רוב ואן דאם, סקוט סטיינר, שיין מקמהון, טסט, הוריקאן, טריש סטראטוס. דרג ג': אל סנואו, כריס נווינסקי, גייל קים, גריסון קייד, אייבורי, ג'קלין, ג'אז, ג'רי לולר, ג'ון היידנרייך, מארק ג'ינדראק, מייבן, מיס ג'קי, רנה דופרי, ריקו, רוב קונוואי, רודני מאק, רוזי, ספייק דאדלי, סטייסי קיבלר, סטיבן ריצ'ארדס, סילבאן גראנייה, טומי דרימר, ואל וינס, ויקטוריה. SMACKDOWN: דרג א': ביג שואו, ברוק לסנר, כריס בנואה, אדי גררו, ג'ון סינה, קורט אנגל, אנדרטייקר. דרג ב': איי-טריין, בראדשו, צ'ארלי האס, צ'אבו גררו, דני באשם, דאג באשם, אדג', פארוק, הארדקור הולי, ג'יימי נובל, מאט מורגאן, ריי מיסטריו, ריינו, שלטון בנג'מין, טאז'ירי. דרג ג': אקיו, ביל דמוט, בילי גאן, בילי קידמן, צ'אק פאלומבו, דון מארי, פונאקי, ג'וני סטאמבולי, קאניון, נידיה, נאנזיו, אורלנדו ג'ורדן, פול לונדון, ריקישי, סייבל, סאקודה, סקוטי 2 הוטי, שון אוהייר, שאניקוואה, שאנון מור, ספאנקי, טורי ווילסון, אולטימו דראגון, זאק גאווין. אז זהו, נכון, יש שם מתאבקים שפצועים או לא מופיעים כרגע, אבל הם שם למקרה שהם יחזרו ותרצו לבצע חילוף (אנגל, טייקר...), ושסתם לא יעלבו. אם יש מישהו ששכחתי תגידו לי ואני אשים אותו בדרג שלו. אחרי שבחרתם את הנבחרת שלכם, תשלחו לי מסר פרטי עם הנבחרת שלכם! יש לכם זמן לשלוח לי מסר פרטי עד יום שבת בערב! המשחק יתחיל בתוכנית הראשונה של רו לשנת 2004, כלומר יום שני הבא. בהצלחה לכולם, גלעד.

Crossface

New member
בעיה קטנה

יש אפשרות רק ל 3 חילופים מה קורה אם המתאבק שלי עוזב או ניפצע?

G 2

New member
צודק, לא חשבתי על זה

אם המתאבק שלך עוזב\נפצע לתקופה ממושכת (לא מפספס תוכנית אחת או שתיים), אפשר יהיה להחליף אותו מבלי שזה יחשב ב 3 החילופים האפשריים.

Crossface

New member
אני חושב שצריך להוסיף לזה

שאם המתאבק חוזר הוא גם אוטומטית חוזר להיות המתאבק שלך

Crossface

New member
ועוד שאלה

מה עם ניצחונות והפסדים בפסילה? (איזה נודניק אני
)

the hakimi

New member
כל הכבוד על היוזמה

סבבה, יפה מאד מצדך גלעד ואני מקווה שהפעם נוכל להמשיך עם המשחק יותר זמן כי המשחק מאד מוסיף לתוכניות, במיוחד עכשיו כשיש 3 מתאבקים לכל רוסטר.

Nurd4Life

New member
שאלה

מה קורה אם מתאבק עובר רוסטר? אם אני ארצה להחליף אותו אני אצטרך להחליף במתאבק מהרוסטר החדש או מהישן?

G 2

New member
שאלה טובה

עוד לא חשבתי על זה. אם קורה מצב כזה, ואתה רוצה להחליף אותו, אני מניח שיותר הגיוני שתחליף אותו מהרוסטר החדש אליו הוא עבר. אם נראה לך אחרת תגיד לי.

G 2

New member
עוד הערות

לגבי שיטת הניקוד, אם הקרב מסתיים בתיקו, כלומר פסילה כפולה, No contest, ספירה ל 10 כפולה, או ששני המתאבקים הוצמדו באותו זמן, הניקוד הוא 0 לשני המתאבקים. יכול להיות מצב שיש תיקו בקרב, אבל אחד מהמתאבקים שומר על התואר שלו, שזה אומר שהוא יקבל 0 על הקרב עצמו, אבל 5+ על שמירת התואר. בינתיים מהנבחרות שקיבלתי, ראיתי שמספר אנשים בחרו במתאבקים פצועים. (אדג', אנגל...). לי אין בעייה עם זה, אבל רק שתדעו שכמובן מתאבקים שפצועים לא יכולים להרוויח\לאבד נקודות, ומכאן יש גם יתרון על גבי שאר המשתתפים וגם חסרון. אם יהיו כאלה שחושבים שזה לא פייר שהיתרון הזה יהיה קיים, תגידו לי ונשנה את הכלל. גלעד.

kendog keds

New member
לדעתי ב-PPV כל הנקודות צריכות להיות

מוכפלות, וב-4 האירועים הגדולים מוכפלים ב-3

G 2

New member
כבר חשבתי על זה

חשבתי כבר על להכפיל את מספר הנקודות בקרבות PPV, אבל כמו בפעם הקודמת, אני חושב שהכפלת מספר נקודות יכול להיות "קטלני" מדי, וזה ייצור פערים גדולים מדי בטבלה.

Benn Is Kane

New member
אז אפשר לעשות משהו אחר...

כל מי שמופיע בPPV מקבל +3 או -3 או +1. +3: ניצחו בקרב. -3: הפסד בקרב. +1: הופיעו בPPV ולא היה להם קרב או היה קרב בPPV ונגמר בפסילה, או כל מי שנכנס לראמבל ולא ניצח בסופו של דבר (29 אנשים...). מה אתם אומרים? גלעד, אני אשלח לך את הקבוצה שלי בקרוב.

G 2

New member
יש כבר מספיק משתתפים..

..כדי להתחיל את המשחק ביום שני הבא. מי שעוד לא שלח את הנבחרת שלו ורוצה, שישלח עוד לפני מוצ"ש, תודה.

aaddicted

New member
שאלה.

מה קורה אם שני מתאבקים שלי נלחמים אחד נגד השני למשל Rvd Vs HHH או משהו כזה מה עושים?

למעלה