פנג שואי בדירה חדשה

פנג שואי בדירה חדשה ../images/Emo82.gif

שלום
עברתי לדירה קטנה בה כל החלונות פונות לכיוון צפון, חוץ מאשנב אחד קטן שפונה לכיוון מזרח. נולדתי ב- 19/01/1977 בשעה שש בבוקר בערך. המבנה של הדירה הוא לא שכיח ולכן צירפתי שרטוט חובבני של הדירה. בירוק מסומנות החלונות ובכחול הדלתות. את הסלון וחדר השינה צבעתי בגוונים של בז´ וקרם, כל השאר צבוע בלבן. הרהיטים מסודרים כך שהדירה תראה מרווחת, ויש בה אוירה טובה. שאלתי היא איך לעצב את הדירה בשביל זוגיות וקריירה, אילו צבעים מתאימים לי. תודה, כרמית.

avivaht

New member
קריירה וזוגיות

זוגייות: בחדר השינה הוסיפי פריטים בזוגות, פסלים, נרות, תמונות של זוג מחובק וכל מה שמדבר אליך. אפשר להוסיף גוונים של וורוד בקירות, ווילונות, קריירה: בכניסה לבית הציבי כד כחול או שחור. לא עציץ... אם את חוששת להציב אותו מחוץ לבית אז ממש בכניסה. מהשירטוט נראה שאזור האדמה נמצא באיזור המקלחת/אדמה. הוסיפי שם פריטים מאלמנט העץ, חרס, קרמיקה ומעט מתכת כדי לאזן. השתדלי שאזור זה יהיה מסודר ומאוורר. בהצלחה אביבה

yaeliru

New member
קודם כל-יום הולדת שמח...

שלום כרמית, עפ"י הבנתי - את ישנה בחדר המזרחי של הבית. אם כך, הייתי ממליצה לך לחזק את החלק הדרומי והדרום מערבי בחדר השינה באלמנטים המייצגים בעינייך זוגיות: נרות (רצוי אדומים), תמונות רומנטיות (לא שקיעה!), להשתמש בצבעי אש ואדמה (כתומים, אדומים, ורודים, סגולים, צהובים וכו). את המיטה הייתי מכוונת לכיוון מזרח (ראש במזרח), נכון שעד פברואר יש שם אנרגיה לא משהו, אבל בפברואר זה משתנה לטובה. אץ שייכת לאלמנט אש, אך האלמנט שלך קצת מוחלש. אני ממליצה לך לחזק את אנרגיית העץ בחדר השינה - למשל ע"י עציצים, פרקט, מחצלות, צבעי תכלת וירקרק. בסלון, הייתי מחזקת שוב, את הפינה הדרום מערבית באלמנטים של זוגיות. רעיון הכד בכניסה הוא מצויין - הייתי מוסיפה גם אקווריום עם דגי זהב בכניסה. שיהיה בהצלחה, יעל

למעלה