פלמידה 15 קילו סוף סוף חברים

פלמידה 15 קילו סוף סוף חברים

חברים היום היה לי יום מטורף מסיים לעבוד מוקדם עושה כמה סידורים ויורד ליצלול בבת ים . הרבה זמן לא צצלתי בריף הזה ריף קטן אף פעם לא יצא לי משם משהו רציני אבל היום לא יודע מה משך אותי למקום הזה . נכנס למים ב3 וחצי כבר בהתחלה רואה טרולוסים חמודים אבל לא יצא כלום אחרי כמה צלילות אני רואה אנטיאסים קטנים קילו וחצי קילו מפספס אותם לא עובר דקה והם חוזרים שוב מכוון טוב על שניים ביחד ופוגע בשניים אחד אבל נקרע לי מהחץ מה אני יעשה תופס את מה שנשאר משתק אותו . ואז אני נזכר במשהו ששמעתי לזרוק תאנטיאס לקרקעית ואז הדגיים ישארו אבל זה לא עובד הדג צף לי אז מותח תגומיה הראשונה ואז את השניה איך אני מסיים אז היא מגיעה אליי פלמידה יפה אני למעלה והיא כבר קרובה ישר משחרר ירייה ויש פגיעה ואז היא גוררת אותי חצי רולל היא לקחה לי אני מעייף אותה ולאט לאט מצמצם מרחקים עד שאני מרחק נגיעה מהדג חייב לתפוס תזנב ממש קרוב שם יד והדג דופק גז עכשיו סרט הפרפר נכנס לתוך הדג ועוד שניה נראה שהדג לא יהיה שלי מה עושים מתקרב לאט לאט לדג שם תיד ממש מסביב לזנב בלי נגיעה ואני ננעל על הזנב ישר היד השנייה עוזרת לראשונה מכניס אותה בין הרגלים משחיל תחץ בחזרה למרות שיצא חור חדש תופס סכין ישר למוח והיא כבר שלי היא סחפה תידיים יוצא לחוף כמו כל פעם זה אנטיאס לא זה לוקוס מפתאום בורי אך איזה אנשים היה כיף כמה תמונות תהנו לכם חברים העומק היה 6 מטר ככה שגם ב6 מטר יש הפתעות חברים

בשרטי

New member
מלךךךךךךךךך איזה דג לגבות!!!!!

דוח יפה מאוד! תגיד אלירן,הדג ים הים בפתוח או בין הריפים? אתה יורד למארבים בין הסלעים של הריף לחול?

MAAX

New member
אתה זוכר מה כתבתי פעם...

מבחינתי מימשת זאת. מלך התפוז !!!

זה תלויכל הפלמידות כמת כולם אני רואה מלמעלה

וככה במערבים אני משנה פעם זז פעם לא זז פעם בחול . בין סלעים. על הריף

ziv222

New member
ממש כל הכבוד נראה לי שעבדת קשה אבל חויוה !!!

בלתי נשכחת !! שאפו גדול !!!

סיזר84

New member
וואוו אחי איזה תותך......!!!!!!!

כל הכבוד אחי........הלוואי על כולנו.

למעלה