פלייליסט עסק - 4.9.2003

RunNGun

New member
פלייליסט עסק - 4.9.2003

שעה ראשונה Beyonce Feat. Jay-Z - Crazy In Love Elephant Man - Pun De River, Pun De Bank Missy Elliot - Get Your Freak On P Diddy, Nelly & Murphy Lee - Shake That Tailfeather Black Eyed Peas Feat. Justin Timberlake - Where Is The Love Keith Murray Feat. Eric Sermon & Redman - Yeah Yeah You Know It Chingy Feat. Jermaine Dupri & Trina - Right Thurr Remix Outkast - Hey Ya Mary J Blige Feat. Method Man - Love @ First Sight Fifty Cent Feat. Nate Dogg - 21 Questions - Live At Radio City, NY השיר הגרוע בכל הזמנים - מחרוזת: Samantha Fox - Touch Me Crushtest Dummies - Hmm Hmm Hmm Scorpions - Winds Of Change שעה שנייה Beastie Boys - Sabotage Beyonce Feat. MC Lyte, Free & Missy Elliot - Fighting Temptation גיל שיידי וג'ובי - פריסטייל בעסק שחור Pharell Feat. Jay-Z - Frontin שי 360 ובוסקילז - טי נה ניי ניי George Clinton - Girl's Best Friends Outkast - The Way You Move ליברה ו-MC סוניק - מה ששמתי Talib Kweli - Get By סגול 59 - מה אני צריך לעשות Wyclef Jean - Da Industry Cypress Hill - Ilusions

dune d

New member
../images/Emo45.gif

אחלה תוכנית היה. תודה על הפליליסט

dfhfrgh

New member
ביצפר זה דבר חרא,מישהו זוכר אולי...

ת'שמות של הזוכים בדיסקים של מרי ג'י בלייג' או לפחות מאיפה הם? השיר של סגול 59-זה מריממבר בן?

Snoop Dogg

New member
עזרה בזיהוי שיר שהיה אתמול בעסק...

היה שיר אחד שהולך הפזמון משו כזה. ניראה לי זאת מישי שרה אותו. We do this light to משו כזה... ובסוף אחרי ה To זה מהיר כזה.. מישו יודע מזה?

or001

New member
אני חייב להקפיץ

תכנית פצצה, וגורי קרעעעעעע אותי מצחוק אתמול.. השירים החדשים של אאוטקאסט וסגול 59 פשוט מצויינים, וויקלף באמת שיר מרגש, והיה טוב לשמוע את ליברה וגט ביי שוב :)

RunNGun

New member
זה למה רצית את הפלייליסט ממני....

Mr Darkness

New member
מה זה השיר החדש של סגול?

זה לא השיר מהאלבום Remember Benny, נכון? אפשר פירוט על השיר? איך הוא, לדעתכם? מישהו הקליט? זה לקראת אלבום שלו שיצא בקרוב?

RunNGun

New member
אוקיי

לא, זה לא מ-Remember Ben, לשיר מהדיסק הזה קוראים Big Ben. השיר הוא שיר (לדעתי) חביב, הפקה מצוינת, ראפר טוב. ולגבי אלבום - כנראה יצא בקרוב, בינתיים זה סינגל שיצא לרדיו בעוד משהו כמו שבוע. (משמע, Exclusive של העסק)

GreeCheeMan

New member
נשמע טוב

רק חבל שנרדמתי בערך בתחילת השעה השנייה...
מישהו הקליט את פריסטייל ואת השיר של סגול ויכול לשלוח לי? אייסיקיו #126965048

da^Lord

New member
בין הגרועים

כמו שסופרים אומר. אני לא מבין איך בוחרים להיטים ועושים אותם "הגרועים ביותר"

למעלה