פלייליסט עסק שחור - 1.4.2004

RunNGun

New member
פלייליסט עסק שחור - 1.4.2004

שעה ראשונה Mister On VS Jungle Brothers - Breathe Don't Stop Nick Cannon Feat. Ying-Yang Twinz & Fatman Scoop - Get Crunk Usher Feat. Ludacris & Lil Jon - Yeah Cypress Hill - What's Your Number הדג נחש עם ליאורה יצחק - חליפות Dr Dre Feat. Snoop Dogg - Still D.R.E בנגלדת' - פריסטייל בעסק שחור D12 - My Band N.E.R.D Feat. Common, Mos Def & Q-Tip - She Wants To Move Remix מסיקה - מציאות מדומה Black Eyed Peas - Hey Mama שעה שנייה Bubba Sparxxx - Overcome Puff Daddy Feat. Jimmy Page - Come With Me Prince - Musicology 2Pac Feat. Dr Dre - California Love Remix 2Pac Feat. George Clinton - Can't C Me 2Pac - I Ain't Mad At Cha מסיקה עם דנידין ויאנגי - מאבד ת'עשתונות טאבו פלוס - אישה ברחוב מומי לוי עם קאשי - צלול (Remix)

אחלה תוכנית..

הודי שמזמין פיצה גדול, סגול טאבו פלוס אחלה שיר יש אותו למישהוא?

RunNGun

New member
תכנית חמודה ביותר

היו כמה אייטמים בולטים: ראשית, מסיקה, שהאלבום שלו מושך אותי מאוד לקנות - אם כי אני חוסך כבר כמה זמן (היכונו לביאת ההיפ סול) לאלבום אחר, אבל יש מצב גדול שאני קונה. השיר עם יאנגי, אניוויז, פשוט ענק. שיהיה בהצלחה. בנגלדת' פשוט מטורפייייםםםםםםםםםם. ראיתי אותם בדיזנגוף וגם שמעתי אותם בעסק והם פשוט משוגעים לגמרי, in a good way. הקטעים של טופאק היו מצוינים (לירון, חסיד מוסר תודה רבה) והקטע של פרינס...... פשוט התאהבתי בשיר הזה. Fאנקי, מזיז, אהבתי ביותר. אה, וגם הרימיקס ל-She Wants To Move שהפגיש שלושה אמסיז שאני מאוווד אוהב. ביג אפ ללירון וגורי, שאני בריא עליהם (יס... איימ ראג'י אנד איי וונט טו אורדר פיצה.... טרי טרי טרי...
) ותמשיכו ככה.

באמת אחלה תוכנית!

איזה כיף שיש עסק יא אללה... כ"כ נהניתי לשמוע היום.. אגב, הרמיקס של צלול עם קאשי פשוט מצויין, ובאופן מפתיע המילים של קאשי קשורות לשיר, שלא כמו התארחויות אחרות ששמענו בזמן האחרון בהיפ הופ המקומי
(כאלה שסתם זורקים עוד בית, בלי לחשוב אם הוא קשור במשו לשיר או לא) המממ, וגם השיר של סגול טאבו מצויין, אני מאוד מקווה שהוא יצליח, כי זה כבר משו קצת שונה מכל המסיקות וחיילי הנקמה וכל מה שרץ היום אגב, השיר שהיה היום של מסיקה לא כזה נורא דווקא, אפילו נחמד, פשוט יש כזה תחושה של "שמעתי כבר כזה דבר" (אלפי פעמים), אבל הבית של איתמר שם מצויין!

זה מה שמשך אותי למוזיקה של TABOO+

הוא כותב אותם אחרת..... אני כבר כתבתי את המילים של יצור חברתי ואולי שלו... וזה קשה!(לי לפחות...) אניע כבר מחכה לאלבום שלו מעל לשנה, ואני לא צוחקת בכלללללל

שלומי44

New member
תוכנית מצוינת

אני חייב לציין שהגירסא החדשה של "מאבד ת'עשתונות" עם יאנגי היא גירסא בת זונה.... רק מגביר ת'חשק לרוץ מחר בבוקר ולקנות ת'דיסק

BASE G

New member
נייס.......!

ת'אכלס הרבה יותר אהבתי ת'שעה השנייה ,קצת מסיקה קצת באבה ..טופאק בשביל הקלאסיקה וגם לקנח בקאשי עם מומי.. ! פשוט ט-עים.. ואבישי אחי באמת אבל באמת שאני לא רואה פה בכלל את הדילמה בעניין הדיסקים...זה לא שאלה בכלל. אבל..טוב נו מה לעשות ,טעם וריח וכאלה... אני רק מקווה שאמרת את זה באמת מכוונות של טעם ולא משהו אחר.....

Yuvalhaim

New member
בעסה היו לי ציפיות יותר גבוהות

מקאשי בצלול ודי התאכזבתי אבל מומי לוי דווקא שר שם יותר יפה מבשירים אחרים :) ואני לא יודע מה יש לכם אני בכלל לא חושב שיאנגי נותן בית כזה טוב אולי כי זה חדש לי באוזנים אבל אני חושב שמורן עשה עבודה יותר טובה בשיר הזה, חבל שלא שמו גם אותו בשיר זה היה יכו ללהיות ענק עם ארבעת הראפרים התותחים האלה

sgold666

New member
רק הקול של יאנגי עושה משהו לשיר

ככה גם עם הארכיון

Yuvalhaim

New member
בקשר לטאבו

הסינגל אישה ברחוב כבר שוחרר לכל תוכניות הרדיו? או שרק משמיעים אותו בעסק ובכאלה דברים והוא עדיין לא יצא רישמית

Strike-A

New member
הסינגל של טאבו פלוס

יצא לכל תחנות הרדיו ביום חמישי שעבה ובתקווה הוא יכבוש את הפליליסטים השונים בקרוב.

truth hurts

New member
טאבו בפלייליסט? אתה תמים או טיפש?

אין סיכוי בעולם שטאבו יכנס לגלגל"צ. בלי קשר לאיכות השיר, זה עדיין בוסר מדי ובכל מקרה לא מתאים להתברג בין "תזיזי תישבן" ל"תני לי אהבה". אלא אם כן הוא ירד לאיזה עורך בגלגל"צ...

רציני???? הוא יצא לתחנות???

יאוווווווווווווו זה כול כך טוב!!!! זה שיר מעולה!!!!!(טוב כול השירים שלו מעולים...) איפה שאני יכולה לדעת מתי יוצאים לו סינגלים וכאלה כי באדיו קולאג' לא כתוב שום דבר מיוחד...

lr333

New member
שאלה

למה אתה תמיד מביא פלייליסט של עסק שחור והתוכנית לש מומי ואף פעם לא של בי ראפ?

למעלה