פלטפוס וכאבי גב תחתון

פלטפוס וכאבי גב תחתון

שלום!!! היום הייתי אצל האורטופד והוא רשם שיש לי פלטפוס וכאבי גב תחתון ונתן לי מדרסים והפנייה לפיזיוטרפיה... לא אמורים להיות לי על זה סעיפים רפואיים? הורדת פרופיל? פטורים???? ואם כן איך אני משיגה אותם? דרך רופא היחידה? האורטופד לא כתב כלום על הורדת פרופיל פטורים או סעיפים רפואיים למרות שהוא הבין שזאת הפעם הראשונה שאני פונה בקשר לכאבים האלה (נראה לי...)... תודה :)

slyu1984

New member
שיטה!

תחזרי לרופא כמה פעמים עם תלונה על אותם כאבים בערך באותו מקום לאחר טיפול פיזיותרפי ותרופות אחרי כמה פעמים הרופא סביר להניח יתן פטור ממשקל או משהו בסגנון....

חחחח

למה הם עושים את החיים שלנו קשים כל כך? הם לא יכולים להוריד פרופיל / לתת סעיפים / פטורים כבר בפגישה הראשונה?!

תכלס

יש מצב לפטור מתורנויות? המינימום שאני יכולה לבקש זה פטור ממשקל ועמידה ממושכת ולהתכופף?!

slyu1984

New member
אבל יביאו לך פטורים אין לך מה לדאוג

את הרי בת 100 ...מתפלא איך עוד גייסו אותך....

slyu1984

New member
יש כלל

להיות זהיר עם חשמל.... סתם יש כלל לא להתנדב לצבא ! דרך אגב כואב? חחח

אני לא מסכימה איתך לגמרי...

זה חשוב לכל אחד לעשות צבא כי כולם צריכים לתרום למדינה וזו הזדמנות של פעם בחיים לתרום באמת. אבל אני לא מסכימה לגמרי עם ההתנהלות של הצבא... לפי דעתי אם בהרבה מקומות היו עושים את זה מקום יותר מהנה לשהות בו (ואני מדברת בעיקר על היחס) אז זה היה הרבה יותר טוב והיית תורם יותר מכל הלב ובכייף... משהו פסול בגישה של הצבא שמטמיעים בך שאתה חייב להיות שם וזו לא בחירה שלך (ותכלס זאת לא בעיה כל כך גדולה לא לעשות צבא או להשתחרר מהצבא ובעיקר לבנות...) ומקום שאתה חייב להיות בו או משהו שאתה חייב לעשות - לא כייף לך לעשות אותו ואתה לא תעשה אותו על הצד הטוב ביותר... במקום ללכת עם הצבא אתה צריך בהרבה פעמים להילחם בו :/ מה כואב? להיות בת 100 או הגב?

slyu1984

New member
אני כבר יותר מחצי שנה לא חייל

לפחות זמנית... אז שביזות אין לי וגם לא היתה... אולי בתחילת השירות ...קצת

slyu1984

New member
ולפני זה הייתי יותר בבית מאשר בצבא

מאז שהפכתי לג'ובניק לקחתי את ה"מקצוע" בשיא הרצינות תמיד אמרתי שאם אתה לוחם תיהיה לוחם עד הסוף ולא לבכות על תנאים קשים ויציאות לא נוחות הביתה ואם אתה ג'ובניק תיהיה עד הסוף חפשן...ותעשה חיים מהצבא ובצבא... עשיתי 5-9 יומיות כמה חודשים טובים לפני שעשיתי ניתוח בכתף וקבלתי 24...

למעלה