פלטפוס וכאבי גב תחתון

איפה היית לוחם ואיפה ג'ובניק?

ו5-9 זה סבבה לגמרי אבל אין כמו יומיות :) אבל שוב אני לא מסכימה איתך שג'ובניק = חפשן... למרות שהייתה לי תקופת חפשנות נהדרת וחבל שהסתיימה אבל...

leevice

New member
צריך לשנות את שם הפורום

ל:"פורום הבכיינים והפטוריסטים הג'ובניקים בעלי שביזות יום א'-ו' והנגד לשעבר שיורד עליהם"

deathcaster

New member
שכחת את יום שבת, גם ביום שבת

אני יורד על בכיינים , על בכיינים הכי כיף להסתלבט, זה אפילו צדק פואטי.

newKiticat

New member
משהו....

כי להוציא 240 שקל על תרופות כל חודש לשארית חיי- זו כזו אטרקציה.

newKiticat

New member
מתנדבים הינם

פטורים משירות צבאי בגלל בעיות רפואיות (נפשית זה בכלל סיפור אחר). בד.כ מדובר בבעיות לא בהכרח "כיפיות". אל תקנא באחרים. כל אחד וסל הצרות שלו.

Lancelot99

New member
נכון, לעומת זאת יש לי חבר שהתנדב

והבעיות הרפואיות שלו הן בעיות גב (עבר תאונה קצת לפני הגיוס) והוא לא משתמש בשום תרופות כיום ובעצם הוא כבר סבבה לגמרי מבחינה רפואית (וגם בכלל)

newKiticat

New member
לשאלתך-

אני סוכרתית. סוכרת נעורים. ומעבר לזה, יש לי פגיעת גב. רוצה להתחלף?

Lancelot99

New member
../images/Emo10.gif לא נשמע נחמד בכלל ../images/Emo4.gif

ד"א, בדיוק לפני כמה ימים גיליתי שיש גרביים לחולי סוכרת - שלא לוחצים על הרגל וככה הדם זורם יותר טוב.. יש מצב? (לא מבין גדול בסוכרת)

newKiticat

New member
חחח.

יש מצב. סוכרתיים רגישים במיוחד לפציעות בכפות הרגליים. בין השאר היה עדיף אם כביכול היינו מסתובבים עם כפכפים מיוחדים וכמובן מאוד יקרות. זה עוד דרך להרוויח כסף על גבם של אנשים שגם ככה חייבם להוציא כסף על דברים מסויימים. אני קונה גרבים שהגומי לא לוחץ ונגמר הסיפור.

deathcaster

New member
כן .....

עד שגילו מודעות לגבי בעיות בכפות הרגליים אצל סוכרתיים קשים, היו הרבה מקרים שסוכרתיים היו מקבלים פצעים ברגליים שנסתיימו מהר מאוד באובדן תחושה ===> נמק======>קטיעה

למעלה