"פלאפון" בנפקדות

"פלאפון" בנפקדות ../images/Emo62.gif../images/Emo33.gif../images/Emo62.gif

אז מה יש לי לאמר? למעשה, יש לי הרבה מה לאמר אבל לא תמיד יש אוזן קשבת. אבל אולי, אם כל אחד מאתנו ירים טלפון אחד וישאל – ומה אתה עשית בשביל המדינה? אולי אותו גוף, חברה, תאגיד ודומים, יתנערו ויבינו שזכות הקיום שלהם נמצאת בידינו, ולא ישבו להם במשרדיהם המעוצבים למשעי, בחליפותיהם המסוקסות, ויתנו לנו, הנערים, לרקוד לפניהם. הם יודעים את מה שאנחנו לא השכלנו להפנים – הציבור אינו מודע לכוחו. הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם. אני מנויה בחברת פלאפון, אבל דברי מופנים למנויי כל החברות. לפלאפון יועצי תדמית מעולים שתמיד עוזרים לה להכין פרסומות לטלויזיה, אשר מדגישות את ה"אנחנו", "המשפחה", "הקהילה", "המדינה", כל מה שיפה ונכון. אלא מה, מה קורה כשמתקיים לפתע מצב מלחמה? מה קורה לאזור שלם שגלה ממקומו, מחייו, ועל מנת לשמר את הקשר עם הבית, העבודה, החברה, כל מה שהפרסומת מציגה, זקוק לאמצעי תקשורת יותר מבעבר? ניסיתי לבדוק. לאור ההיענות של המדינה כולה, אנשים פרטיים, בעלי צימרים, מלונות, אטרקציות ומופעים, תושבי וילדי האזור שלנו בעוטף עזה נהנים יותר מתמיד מההתגייסות של העורף למלחמת ההישרדות הפרטית שלנו. גם תל אביב פתחה לקראתנו שעריה וברוב המקומות מקבלים באהבה ובהנחה את עוטף עזה. אני כאן מנסה להעיר דב ישן (ולא לסחוט אותו). אני רוצה הטבות/הקלות, כי בחברה מרגישים שזה הדבר הנכון לעשות ולא משום שלוחצים עליה. אצלנו אומרים – "בכבוד, ולא בביזוי". לכן, דיברתי עם נציג פלאפון. קובי. לקובי לא ניתנה הפריווילגיה לחשוב. הוא בורג קטן במערך משומן היטב שרוקד על הדם. כן רוקד. קובי דיבר אתי במשפטים מוכנים מראש, דקלם אמירות ודיבר כאילו היה מנכ"ל פלאפון הוא עצמו. מגיעים לו תוספת למשכורת וקידום, על הנאמנות שגילה לחברה ואפילו הוכיח אותי: "את אומרת פה משפט חמור מאוד". נעלב. אולי אם היה קובי נקרא לשירות בצו 8, היה מצליח לשחרר הגיג משלו ולשאול את השאלות שלי ממש, אבל קובי לא פה. הוא בפתח תקוה ושם לא שומעים את האזעקה. שם לא מקבלים פיק ברכיים תוך כדי 15 שניות של נסיונות לשחרר את הילדים מהמושב האחורי ולשכב על הרצפה. בעלי החברה משפשפים ידיהם בהנאה וכל קסאם שהוא אסון עבורנו, מהווה הכנסה נאה להם. כשקסאם נופל זה אומר שיחות רבות של תושבים לשאלת "הכל בסדר"?! וכך, בעוד אנו יושבים דרוכים ושגרת יומנו - חַרדה, יושבים להם בפלאפון ושגרת יומם – אפילו טובה יותר מהשגרה. אני, שְאלתי תמימה. אני מנויה אצלכם. משלמת לכם מזה כמה שנים ממיטב כספי וחלק נכבד ממשכורתי. מיישבת, יחד עם אחרים, את החלק הדרומי של הארץ. הנגב הצפוני העוטף את עזה. אז בזמן שאני פה, חיילת של העורף כבר שמונה שנים, מהווה עבורכם הכנסה נאה, ובזמן שהמדינה שלי מאפשרת לכם להתפרנס בכבוד ואפילו יותר מזה, אני שואלת – מה אתם עשיתם למען המדינה? למען המנויים הנאמנים שלכם שכאן? וכן, אני שואלת בעבור כולם. לא רוצה רק לעצמי, למרות שקובי אמר שאני לא יכולה לייצג מגזר שלם. אני כמובן יודעת... שאתם לא חייבים. אבל גם אני לא חייבת. אני גם יכולה ללכת. ואולי לא רק אני. ש. [email protected]

ק א סי

New member
סלקום נותנים הנחה לתושבי הדרום

כשאני מדברת מהדרום אני מקבלת 25% הנחה אוטומטית ומיידית, ללא הרשמה. נחמד.

מאיו

New member
גם אורנג' באותה הדעה

הם מצ'פרים חיילים שמשרתים בעזה (מאד משתלם- החילים מפקידים את המכשיר בכניסה לעזה) ותוך כמה ימים אולי יתחילו בחשיבה לגבי התושים. כנראה אחרי שתתחיל הפסקת האש.

למעלה