פיתרון לסכסוך מוקדש לאריה (החלול)

פיתרון לסכסוך מוקדש לאריה (החלול)

א. כל היהודים עוזבים לאוגנדה (בדרך שותים ממי הים של עזה) ב. הכלכלה הפלשתינית מתמוטטת, אין לה קיום ללא התשתיות, התעסוקה, התקציבים, והידע הישראלי. ג. כיוון שהפלשתינים לא טרחו לקיים מסודות שלטון, חינוך, רווחה או חינוך מוסדרים, הארץ נכנסת לאנרכיה . ד. ערביי ישראל, שנהנו עד כה מרמת חיים גבוהה והטבות אינסופיות לעומת אחיהם הנחשלים בארצות ערב, מוצאים עצמם ללא צרכי חיים בסיסיים, ללא השרותים הישראליים אנשים מתים ברחובות. ה. מליצות משתלטות על הארץ,רוצחים ושודדים מטילים את מרותם על האוכלוסייה המתפוררת. ו. מגיפות מתפשטות אל תוך הזוהמה הפלשתינית, ללא הידע הרפואי הישראלי אין דרך לעוצרם. אלפים נפטרים מידי שבוע. ז. ללא האוייב המשותף, כל החברה מתפוררת, אין כבר ``עם פלשתיני``, רק יחידים המנסים לדאוג לרווחתם האישית, החזק שורד. ח. משלחת של פלשתינים יוצאת לאוגנדה. הם יורדים על הברכיים ומתחננים שהיהודים יחזרו. הם מודים בנחשלותם ובחוסר יכולתם להסתדר ללא הציונים. ט. היהודים כידוע, רחמנים בני רחמנים והם שבים לארץ מולדתם כדי לעזור לאחיהם בצרה. בעזרת הציונים, המצב שב לקדמותו והפלשתינים אסירי התודה סוף סוף מעריכים את מה שאנחנו עושים בשבילם.
 

חיננית

New member
הורי עברו טרנספר ולא מרצון

היה איש אחד שלא אומר פה את שמו שחשב שלעשות טרנספר ליהודים זה לגיטימי וגם רצוי כי הם מזהמים את הגזע הארי. אז הורי באירופה בזמן השואה הועברו מבתיהם היפים המטופחים לגטאות .ואחכ למחנה עקורים בגרמניה. לא חושבת שאת חושבת שנהנו מהטרנספר הזה . לא חושבת שאת חושבת שזה היה לגיטימי. לא חושבת שאת חושבת שזה מעשה של עם נאור .לא חושבת שאת חושבת שאלו שמתו בטרנספר בתאי הגזים היו קרבנות אפשריים ורצויים. אלא אם תתקניני ואז מאד אתפלא שבאמת את חושבת ככ. למזלם של הורי שהיו צעירים ובריאים, שרדו את הטרנספר הזה והגיעו לכאן ישר להלחם במלחמת השחרור על ארצנו. ישר מן התופת ההיא והטרנספר ההוא. אז את רוצה שהם בשם הדמוקרטיה הזו יעשו עוול לעם אחר כפי שהאיש ההוא ששמו מתחיל בה`עשה להם? זה צדק בעיניך ? זו מדינה מתוקנת ונאורה ?זה עם הבחירה שיעשה פה טרנספר ? את רצינית או שזו רק סיסמה שאת מנפנפת בה ? מחכה לתשובתך .
 

hreuven2

New member
כל שימוש בדימויים ממלחמת העולם

השניה פסול וכל נסיון לבצע השואות פסול עוד יותר. המענין שמי שמשתמש בדימויים הם רק אנשי השמאל כאשר הגדיל לעשות אחד מהם שנחשף על ידי בוואלה בשם נימרוד דה-סואן שגר ברמת השרון[הכתובת והטלפון בידי]שהשווה המתנחלים לנאצים,פתח הודעות בהייל היטלר ובתשובה לאחד הגולשים ענה לו שהוא יעשה ממנו סבון. עשי טובה חיננית את וחבריך תתחילו לנגב במקום למרוח כי הסרחון גדול מכוחותינו
 
למעלה