פיתרון לחלום בבקשה

עדן254

New member
פיתרון לחלום בבקשה

רקע: במציאות חברה טובה שלי מתחתנת בתחילת חודש מאי הקרוב . אישתו של אחי צריכה ללדת בסוף החדש הזה . לי אין חבר . החלום: חלמתי שאני והחברה הולכות לראות אולם אירועים לחתונה שלי והיא בחלום בשוק איך הספקתי כבר להתחתן שבוע לפני החתונה שלה - ובאולם אירועים היא מסתכלת ומתרשמת ואומרת לי שהמקום נראה טוב והיא הולכת ומסתכלת ואז פיתאום היא נופלת וצועקת לי " שברתי את הרגל " והיא כולה עצבנית שהיא שברה את הרגל ואני חושבת איך עכשיו היא תתחתן שבוע הבא ...ופיתאום אנחנו נכנסות לאולם ואני רואה מלא מלא בלונים גדולים בצבע כחול ועוד צבעים אבל כחול היה בולט ואני חושבת לעצמי בחלום , זה ליום הולדת ...לא מתאים בלונים לחתונה ...ואז אני רואה את עצמי ואת החברה ואת אישתו של אחי ואמא שלי בבית שלנו ואישתו של אחי מורחת לק אדום לחברה שלי ואומרת לה שזה יתאים לה לחינה שלה ..ואישתו של אחי בחלום נראת ללא בטן (במציאות היא בהריון וצריכה ללדת ב"ה החודש) ...ואני חושבת לעצמי ושואלת את גיסתי ...כמה כסף לשים לחתונה של החברה ? וגיסתי עונה לי :" חכי , את מתחתנת שבוע לפניה...תראי כמה היא תשים לך ואז תשים לה אותו דבר חזרה "......

חתונה בחלום...

... עשויה לסמל התחלה חדשה, אולם בהקשר שציינת מאוד יתכן שהיא משקפת רצון שקיים אצלך למצוא זוגיות משמעותית לטווח ארוך, בדומה לחברתך. שבירת הרגל של חברתך בחלום עשויה לרמז על תחושות שלך לגבי ההתקדמות שלה לעומת ההתקדמות שלך בתחום הזה. אלו תחושות לגיטימיות שבאות לידי ביטוי בחלום, כשמחסומי ההיגיון וקודי ההתנהגות מנוטרלים. בלונים בחלום עשויים לסמל חגיגה ושמחה, ומצד שני עשויים לסמל תקוות או מחשבות שהתבדו (משהו מנופח באוויר ולא יותר). לק אדום על הציפורניים עשוי לסמל חושניות או התגנדרות, כחלק מההכנות לאירועים הקרבים. שיחת ההתחשבנות על גודל המתנה משקפת אף היא את התחושות שלך לגבי חתונתה של חברתך, שיש בהן משהו תחרותי.

עדן254

New member
תודה דרור כנראה שאכן החלום בא מהתחושות ..

המוסתרות או תחושות שאני מנסה קצת לשים בצד ...בלילה הכל עולה לנו

למעלה