פירגון אדיר למיקה - מעגל ראש פינה

פירגון אדיר למיקה - מעגל ראש פינה

אתמול עברתי את את החוויות הטובות מזה שנים רבות!!! מיקה כיבדה אותי ואת חברותי בהתנסות מדהימה באחד ממעגלי ההקשבה שלה וההזמנה היתה לכבוד יום הולדת ה-40 שלי (שנחגג באופן רשמי כבר בינואר...) איך אסכם את תחושותיי לגבי ערב זה? כמעט בלתי אפשרי מבחינתי לתאר את זה במילים להעביר במסר ישיר את אשר הלב שלי הרגיש בצורה יוצאת דופן ואפשר לומר לראשונה כמעט: היה פשוט מ-ד-ה-י-ם!!!! וזו ההזדמנות להודות למיקה :
!!!!! על עריכה ויצירת מעגל מדהים, שנערך בערב לבנה מלאה (וזו עוד סיבה לאנרגיות המדהימות והטובות שהיו בערב הזה) על כוונות טובות מדהימות שהיו לך שם בשבילי ורק בשבילי על שאיפשרת לי לקבל מקום מיוחד של הקשבה ונתינה מצד כל כך הרבה נשים טובות בחיי על שידעת לכוון ללבבות פתוחים ושפע של אהבה שזרם מהם
ובכלל, על האוירה שנוצרה בזכות ביתך החם והמזמין, על החיוכים והנתינה האינסופית שלך! ותודה ענקית כמובן גם לחברות הנפלאות מהמעגל ומחוצה לו שבאו לכבד אותי ולברך אותי בערב נפלא ומיוחד זה! וזו כמובן גם ההזדמנות להמליץ המלצה חמה על מיקה ויכולת העברת מעגל הקשבה בצורה דינמית, מעניינת, מרגשת ומדהימה כאחד!!! (מתאים לימי הולדת, לציון ימים מיוחדים אחרים ומעולה לגיבוש קבוצתי)

ענבל צ

New member
היה פשוט מדהים

יש במיקה משהו שפשוט שובה אותך בקסם המעגל. נהניתי מכל רגע, כבר הרבה זמן שלא הרגשתי משוחררת כ"כ. תודה רבה למיקה!

מיקה 59

New member
זכות גדולה לדעת ש...../images/Emo141.gif

ענבל... כזו אמירה....! יותר מזה אני לא צריכה...תודה

מיקה 59

New member
אווו !!!!! תודה איילת תודה לקבוצה שלנו../images/Emo42.gif

איילת.... רגשת אותי מאוד! דרך המילים והכוונות הטבות שהגיעו מלב פתוח. זו הזדמנות לומר כמה מילים לך איילת על יכולת הנתינה, השיתוף והיכולת להקשיב שבאים לידי ביטוי בעובדך וברך שאת נגשת לכל נושא ואדם באשר הוא. תודה גדולה לבנות המעגל שלנו ראש פינה על המקום שנתתם לכל הרעיון. שבועה נפלא וחיבוק גדול
מיקה

למעלה