פיצול הפין, 18+

אבל זה עבר כבר כל גבול...

אין לי בעיה שאנשים יעשו את זה, אני פשוט אמרתי את דעתי...... ולא יודע, נראה לי מעשה מאוד טפשי לחתוך את הזין ל-2! :S אני בעד לעשות מה שבא כל עוד זה לא פוגע בדברים.... אבל במקרה הזה לא נראה לי שהוא יוכל להשתין או לעשות סקס... עזבו, תהרגו אותי וזהו.

BloodyRustY

New member
"לא מתכוון לעשות" כמובן כמובן... (;

איך? לוקחים אזמל, וחותכים. אתה כמובן צריך להבין שיש שלושה אנשים שיכולים לעשות את זה. אתה, חאפר, ואמן אנדרגראונד. ההליך הוא כירורגי לחלוטין, ולא חוקי בעליל. למצוא חאפר יותר קל מלמצוא אמן "בעל שם" ובעל ידע, אבל חאפר יעשה חרא עבודה, מן הסתם. למצוא אמן אונדרגראונד זה קשה ומצריך קשיים. לעשות לעצמך זה מסוכן ולא מומלץ, בכלל בכלל בכלל.זה מצריך המון ידע באנטומיה, בשליטה על זיהומים, בשליטה בזרימת דם. המון ידע ונסיון בתור "אסיסטנט", כדי לדעת לצפות לבעיות אפשריות. ולדברים יותר מעניינים... אני בספק אם בפורום כותב, או קורא אפילו אדם שעבר את ההליך, אז אני אנסה לתת כמה מידע שאני יכול. יש כמה סוגי פיצולים. פיצול החצי התחתון של הראש, פיצול כל הראש, פיצול החצי התחתון של האיבר, פיצול כל האיבר, ופיצול החצי העליון של האיבר. (מסודר לפי סדר עולה מבחינת קושי וסיכון.) אני מניח שאתה מדבר על פיצול שלם, אז אני אתמקד בעיקר בזה, אבל אנסה לתת גם קצת מידע על שאר הדברים. Meatotomy - פיצול חצי כיפה הוא התהליך הקל ביותר מהרשימה, ובעל הסיכונים הנמוכים ביותר. מתבצע חתך (אזמל מס' 11 מישהו?) מפתח השופכה, לאורכה, לכל אורך הראש. הרקמה דקה, איך עדיין יש סיכון של דימום מוגבר. ההחלמה בד"כ מהירה מאוד. Head splitting - פיצול הראש הוא מסובך קצת יותר, בגלל כמות הדם הרבה המגיע לרקמה הספוגית. בד"כ יש שימוש בחומר מאלחש חזק כלשהו. אפשרית גם חסימת דם זמנית לאיבר המין. מתבצעת סדרת חתכים בקו האמצע של הראש, עד לפיצול מוחלט. לאחר מכן מתבצעת צריבה לעצירת דימום. אפשר להשתמש בחומר כימי כמו חנקת כסף, או בחום. החסרון בשימוש בחום הוא כוויות ואיבוד תחושה בכתוצאה. בד"כ יש דימום כבד לאחר התהליך שיכול להמשך גם מספר ימים. בגלל מחזור הדם באזור ההחלמה מהירה. --- Subincision - פיצול החצי התחתון של האיבר הוא הליך הרבה יותר מורכב. כמו במיטוטומי, גם כן מתבצע חתך לאורך השופכה. יש סיכון מוגבר לדימום בגלל ורידים ועורקים שיכולים לעבור באזור. ההחלמה לוקחת כחודש, למעט חריגים, ואחרי סיום הדימום צריכה להיות חסרת תקריות. ניתן לפצל כמה שתרצה, מכמה סנטימטרים בודדים, עד לאורך האיבר המלא. Genital bisection - פיצול איבר המין הוא הליך מסוכן מאוד, וצריך להעשות רק על ידי אדם בעל מספיק נסיון והבנה בתחום (ע"ע אמן אנדרגראונד). החתך מתבצע בין שני האונות הספוגיות של איבר המין. פגיעה באחת מהן יכולה להוביל לסיבוכים רבים, עד כדי איבוד תפקוד גמור באותו חצי ודימום מאסיבי. אם ההליך עובר כשורה נשמרת יכולת תפקוד באיבר המין, אם כי לרוב צורת הזקפה מתעוותת. זה קורה בגלל שאין "איזון" בין שני החצאים, ונוצר "קיפול" לבפנים. במקרים מסויימים יש גם אובדן של נוקשות בזקפה. ניתן לקיים יחסי מין עם הפיצול, אבל כנראה שעם מגבלות מסוימות. בפיצול הנ"ל ישנה אפשרות לא לפצל את הראש. במקרה כזה אפשרי "להפוך" את האיבר, ואף לקיים יחסי מין עם השופכה בצד החיצוני של הפיצול. --- Superincision - פיצול החצי העליון הוא ההליך הנדיר ביותר, ואחד המסוכנים ביותר. מתבצע חתך בין שני האונות, והרקמה מתחת לשופכה נשמרת שלמה.ההליך הרבה יותר מסוכן ופולשני מהסאבאינסיז'ן, מאותן סיבות כמו הפיצול המלא. --- תמונות תוכל למצוא בוויקי של BME, בקטגורית האקסטרים של מודבלוג (גם סרטונים אהם אהם), ובאתרים המתמחים בתחום. ------------------- הערה: אני מודע לכך שהדגשתי מספר פעמים את העובדה שצריך לבצע את ההליכים הנ"ל רק אצל "מומחים". ההגיון כמובן קובע שהמומחה הגדול ביותר הוא מנתח. לצערם של רבם - אף מנתח לא מבצע את ההליכים הללו. כמו כל התחום, גם הליכים אלה נמצאים בתחום האפור של החוק, ובתחום השחור של כל ועדת אתיקה רפואית. הבררות היחידות שנשארות לאנשים המעוניינים בהליכים הללו הן אלה שהזכרתי בתחילת ההודעה. אז חלאס, לא צריך לצעוק את זה ש"אמן אנדרגראונד" הוא לא מומחה ולא מנתח. זה ידוע וברור לכולם. זאת המציאות.

איזו השקעה קוסטיה...אני בעד טיגלון! P:

אני לא הייתי מתעסקת בזין מפוצל

צול1

New member
חח אלוהים ישמור... תודה:)

מעריך את זה מאד. אני גם חושב שצריך להיות מטורף או מזוכיסט בשביל לעשות כזה דבר. אבל היי...כל עוד אני לא זה שעושים לו\עושה את זה, אז אין לי בעיה לקבל את העובדה הזאת. אני לא אעשה את זה.

love mcr

New member
אבל יש שני זין :|

כיאלו אחד אבל חתוך לשתיים.. מאיזה יוצא הפיפי?!

et81

New member
השתן עדיין יוצא מהשופכה...

לא משנה לכמה חלקים הפין מפוצל. ET

BloodyRustY

New member
הבעיה היא כשהשופכה יוצאת מבסיס הזין....

בפיצול הראש *לפעמים* אפשר להשתין בעמידה, אבל לרוב נוצר אפקט ה"מקלחת"... בשביל לעשות פיפי יושבים. ובפיצולים רציניים גם השפיכה יוצאת מהחלק התחתון, ובהחלט שלא בזרם חזק ומתפרץ.

et81

New member
לי זה היה ברור מאליו...

היית צריך לשרשר את זה למי ששאל... ET

למעלה