פיצוי על גרימת נזק לרכב

איה1974

New member
פיצוי על גרימת נזק לרכב

שלום, יש לי שאלה לגבי מקרה שקרה לי אתמול: הגעתי לקניון מסויים והשומר ניסה לפתוח את בגאז' הרכב מאחור ושבר את ידית הפלסטיק (כנראה השתמש בכוח רב ופשוט חצה אותה לשניים - סדק אותה באמצע). הבגאז' היה נעול עם מפתח אבל לפני שהספקתי להגיד לו שיש צורך לפתוח עם מפתח, הוא ניגש לבגאז' ובשניה שבר את הידית. החלונות של הרכב היו עדיין סגורים והוא לא החליף איתי ועם מי שהיה איתי ברכב - מילה. למקום הוזעקו מנהל המשמרת וגם קב"ט הקניון. הקב"ט טוען שיש לקניון ביטוח מיוחד לאירועים האלה. חברת האבטחה החיצונית שבה עובדים המאבטחים וגם הקב"ט, הם האנשים היחידים איתם יצרתי קשר, ולא עם הנהלת הקניון. הקב"ט אמר שאני צריכה לתקן את הרכב, להביא קבלה ואז לרשום להם מכתב בקשת החזר. השאלה היא - האם יש כיסוי ביטוחי של הרכב במקרה כזה? (יש לי ביטוח מקיף). התקשרתי אתמול לחברת הביטוח לאחר המקרה, וענתה לי רק מישהי שרשמה הודעות. היום אחר הצהריים התקשרתי שוב לאחר שלא חזרו אליי, ואמרו לי למלא טופס הודעה על תאונה וטופס הסכמה למסירת מידע וצילום רשיון רכב ורשיון נהיגה. יש לציין שאני עובדת במקום חדש ואין לי אפשרות כרגע לעשות את הבירורים ממקום העבודה. אז השאלה היא למי שמבין בנושא: האם ביטוח מקיף לרכב מכסה מצב שכזה? כמה זמן יכול להיגרר סיפור שכזה של החזר מחברת הביטוח? האם חברת הביטוח יכולה לפנות ישירות לקניון ולדרוש פיצוי? מה קורה אם אין לי אפשרות כספית לתקן את הנזק ואחרי תקופה לקבל את ההחזר? תודה מראש:)

למעלה