פיצוים.

eran711

New member
פיצוים.

שלום רב. לא מזמן השתחררתי מהצבא אחרי מספר לא מבוטל של שנים בקבע. האם הפיצוים(משכורת קובעת*מספר שנים) אמורים להיכנס לי אוטומטי ישר לחשבון או שביום השיחרור הייתי אמור לחתום על טופס כולשהו? אם זה אוטומטי,אחרי כמה זמן או עד כמה זמן הכסף אמור להיכנס לחשבון? תודה,וחג שמח.

crazy buba

New member
זה אוטומטי

אין צורך לחתום על שום טופס זה אוטומטי, עד 10 ימים מיום השחרור אתה אמור לקבל לחשבון הבנק 90% מהפיצויים ו10% נוספים נכנסים לך בשכר עד חודשיים אחרי השחרור חג שמח

eran711

New member
לא הבנתי משהו.....

למה בידיוק התכוונת כאשר כתבת: 10 אחוז נכנסים בשכר.? ונניח שאני מתחיל ללמוד/ או לחילופין לא עובד,איך ה-10 אחזו הנותרים נכנסים לי בידיוק? עוד שאלה באותו הקשר בבקשה: אחרי 7 שנים בקבע המג"ד שלי רצה שאני ימשיך לשנה שמינית-אך סירבתי-חתמתי על טופס אי-הארכת שרות ועזבתי את הצבא. משיחות עם המג"ד לפני השחרור הוא תמיד נתן לי להרגיש,שאני עזבתי ביוזמתי ולא הוא או המערכת פיטרה אותי. לומרות שעזבתי בסיום החוזה שלי,-האם המג"ד או "המערכת" יכולים להגיד שבגלל שאני עזבתי ביוזמתי,ולא הם שפיטרו אותי-איני זכאי לשום פיצוים? האם תרחיש כזה עלול להיווצר או שאני סתם פראוניד?

deathcaster

New member
תשובה במסגרת נדודי השינה שלי ../images/Emo4.gif

"למה בדיוק התכוונת כאשר כתבת: 10 אחוז נכנסים בשכר?" - נכנסים לך לחשבון הבנק כמו כל משכורת קבע כבעבר. (*בדיוק ולא בידיוק) "ונניח שאני מתחיל ללמוד/ או לחילופין לא עובד,איך ה-10 אחוז הנותרים נכנסים לי בידיוק?" - גדוד נהגי הפרדות של חיל הלוגיסטיקה יביא לך ארגזים של כסף
... סתם.. כבר קיבלת תשובה בשאלה הקודמת.. אין קשר ללימודים ו/או עבודה העתידית שלך... "אחרי 7 שנים בקבע המג"ד שלי רצה שאני ימשיך לשנה שמינית-אך סירבתי-חתמתי על טופס אי-הארכת שרות ועזבתי את הצבא. משיחות עם המג"ד לפני השחרור הוא תמיד נתן לי להרגיש,שאני עזבתי ביוזמתי ולא הוא או המערכת פיטרה אותי" - אם כבר אז אני "אמשיך" ולא אני "ימשיך" .... והמג"ד אמר.. אז הוא אמר.. אני אגיד שאתה גם טיל בליסטי .. זה יהיה נכון ? לומרות (= למרות) שעזבתי בסיום החוזה שלי, (הפסיק מיותר)-האם המג"ד או "המערכת" יכולים להגיד שבגלל שאני עזבתי ביוזמתי,ולא הם שפיטרו אותי-איני זכאי לשום פיצויים? - המג"ד בהחלט יכול להגיד לך.. אבל הוא לא קובע כלום
.. המערכת תוכל להגיד לך אבל הסיכוי שהיא תממש את זה קטן... וזאת נכון רק לגבי פיצויים, לגבי מענקים תמורת חתימת קבע, הסיפור שונה, המערכת (ולא המג"ד) יכולה לשנות סטטוס של מענקים אלה להלוואות ולדרוש את הכסף בחזרה במידה ואתה עוזב את צה"ל ביוזמתך. "האם תרחיש כזה עלול להיווצר או שאני סתם פראוניד?" - פראוניד אתה לא (פראוניד זה אח של מנהל הפורום ?
) ... אבל אתה קצת פרנואיד
האם תרחיש כזה עלול להיווצר או שאני סתם פראוניד? "

למעלה