פיצויי פיטורין

מצב
הנושא נעול.
פיצויי פיטורין

פיצויי פיטורין
שלום, האם כשיש הפרש בין פיצויי הפיטורין המגיעים לפי חוק פיצויי פיטורין (כלומר השכר האחרון כפול מספר שנות העבודה) לבין הפיצויים המופקדים בקרנות הפנסיה (מבטחים הותיקה והחדשה). על המעביד לשלם את ההפרש?
 
ממה נובע ההפרש?

פיצויי פיטורין
שלום, האם כשיש הפרש בין פיצויי הפיטורין המגיעים לפי חוק פיצויי פיטורין (כלומר השכר האחרון כפול מספר שנות העבודה) לבין הפיצויים המופקדים בקרנות הפנסיה (מבטחים הותיקה והחדשה). על המעביד לשלם את ההפרש?
ממה נובע ההפרש?
אולי המעביד לא הפריש מידי חודש בחודשו? אולי לא כבר מהחודש הראשון לעבודה, אם זאת הסיבה להפרש- עליו להשלים.
 

שיר ורד

New member
לפעמים כן ולפעמים לא

פיצויי פיטורין
שלום, האם כשיש הפרש בין פיצויי הפיטורין המגיעים לפי חוק פיצויי פיטורין (כלומר השכר האחרון כפול מספר שנות העבודה) לבין הפיצויים המופקדים בקרנות הפנסיה (מבטחים הותיקה והחדשה). על המעביד לשלם את ההפרש?
לפעמים כן ולפעמים לא
אם ההפרשות הן מכח הסכם קיבוצי, או שהצדדים חתמו עלהסכם בהתאם לסעיף 14 לחוק או שהעובד התפטר ומקבל פצויים מכח נוהג או הסכם אז לא צריך להשלים , אחרת , בדרך כלל צריך להשלים.
 
מצב
הנושא נעול.
למעלה