פיצויי פיטורין

מצב
הנושא נעול.
פיצויי פיטורין

פיצויי פיטורין
מזה שנתיים אני עובדת כגרפקאית בעיתון בשעות הלילה לפני כחצי שנה התחתנתי, ואין באפשרותי לעבוד בשעות אלו 1500-0000 אני מעונינת להקים משפחה ואני רואה במקום העבודה כמעצור לחיי המשפחה בנוסף הפסיקו לי את ההסעות למקום מגורי שרחוקים כ48 קילומטר ממקום העבודהץ האם יש לי אפשרות לקבל את הפיצויים

במקום הייתי הולך על הרעת תנאים

פיצויי פיטורין
מזה שנתיים אני עובדת כגרפקאית בעיתון בשעות הלילה לפני כחצי שנה התחתנתי, ואין באפשרותי לעבוד בשעות אלו 1500-0000 אני מעונינת להקים משפחה ואני רואה במקום העבודה כמעצור לחיי המשפחה בנוסף הפסיקו לי את ההסעות למקום מגורי שרחוקים כ48 קילומטר ממקום העבודהץ האם יש לי אפשרות לקבל את הפיצויים
במקום הייתי הולך על הרעת תנאים
מכיוון שהפסקת הסעות מרחק שכזה, היא, לדעתי, בהחלט הרעת תנאים מוחשית. אך, לשם כך, רצוי שההתפטרות תבוא כמה שיותר קרוב לזמן הררעת התנאים. בהצלחה רבה אבא של איתן ולהב

תשובות

פיצויי פיטורין
תשובות
שינוי הסטטוס המשפחתי ואי שינוי שעות העבודה שלך, אינן מהוות עילה להתפטרות שדינה פיטורים. שלילת ההסעות יכולה להחשב עילה להתפטרות בדין מפוטר לאור הרעת תנאים. אבל, שימי לב, עליך להתריעה בפני המעסיק כי הוא מרע את תנאיך ולתת לו הזדמנות לתקן את ההרעה. אינך יכולה מיד להתפטר. אם הוא לא יתקן את ההרעה תוך זמן סביר, אזי, הודיעי לו שאת מתפטרת, תני הודעה מוקדמת כדין (הנ"ל תלוי בתקופת העסקתך) והבהירי לו שמדובר בהתפטרות שדינה פיטורים לאור הרעת תנאים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה