פיצויים

מצב
הנושא נעול.
פיצויים

פיצויים
אני עובד שנתיים ולפני חודשיים ביקשתי מהמעביד חוזה עבודה בכתב נתתי לו מיכתב הוא לא התייחס לפני חודש דרשתי שוב חוזה עבודה ולא אני מיתפטר וזה יהיה דומה לפיטורין נתתי למעביד מיכתב ותקופה של חודש נוסף האם אני זכאי לפיצויי פיטורין ולדמי הבטלה

רענן111

New member
יש לך חוזה

פיצויים
אני עובד שנתיים ולפני חודשיים ביקשתי מהמעביד חוזה עבודה בכתב נתתי לו מיכתב הוא לא התייחס לפני חודש דרשתי שוב חוזה עבודה ולא אני מיתפטר וזה יהיה דומה לפיטורין נתתי למעביד מיכתב ותקופה של חודש נוסף האם אני זכאי לפיצויי פיטורין ולדמי הבטלה
יש לך חוזה
אולי לא ידעת, אבל יש לך חוזה עבדוה. הוא כולל את השכר שאתה מקבל, ואת כל מה שקובעים החוק, צוי ההרחבה ומה שקיבלת עד היום דרך קבע. העובדה שאין בידך חוזה עבודה כתוב וחתום אין פירושה שאין לך חוזה עבודה, ואינה בגדר נסיבות שביחסי העבודה שאין לדרוש מהעובד להמשיך ולעבוד במסגרתן. בנסביות כאלה, ואם אין עובדות אחרות שלא פירטת, התפטרות כזו אינה התפטרות בנסיבות המזכות בפיצויי פיטורים, זוהי התפטרות רגילה, ולא תהיה זכאי לפיצויי פיטורים, וגם לצורך דמי אבטלה תיחשב כמתפטר (תקופת אכשרה וכו'). ועוד משהו:רצוי לשאול ולהתייעץ לפני שמודיעים למעסיק הודעות בעלות תוכן משפטי....

מצב
הנושא נעול.
למעלה