פיפל - הסנילית שבי מבקשת תזכורת

פיפל - הסנילית שבי מבקשת תזכורת

היוש בוקר טוב,
פיפל אמור לכאורה לעזור בהשתרשות העובר ברחם אבל האם התוצאה שלו היא ריריתוש חדשה דקה יותר? האם ייתכן שהיא הדקה איכותית יותר מקודמותיה בתפקיד?
לכבוד החודש החדש ולכבוד 2 מוקפאים של קיץ עשיתי פיפל/עיסוי רחם/דיקוריים//סלק בכיף אבל - ריריתוש שלי שמגיעה בדרך כלל עם הורמונים ל6 מ"מ לא מצליחה לחצות את קו ה4.5 ...עולה ויורדת...פרוגסטרון עולה ויורד...
לא ממש יודעת מה קרה.
יותר נכון - מה שוב קרה.
יותר נכון- למה אני לא מרפה.
יותר נכון- סופר מתוסכלת.

המשך יום שמח

malina83

New member
היי צילוש...

אני סובלת מרירית דקה כרונית. לצערי ניסיתי הרבה ואני לא יודעת מה להמליץ לך. עשיתי פיפל וכל הזמן נאמר לי ע״י הרופאים שהוא ״לא״ גורם לעיבוי רירית אבל מחקרים מסויימים תומכים בכך שהוא משפר השרשה( גם טוב). לצערי לא זכיתי לעשות החזרה באותו סבב כי הרירית הייתה רק 6 מ״מ ולא תלת שכבתית. הרופא ביטל את הסבב...
למיטב הבנתי הפיפל לא אמור לדלל את הרירית, אחרת לא היו עושים אותו לבנות עם העיית החזרה. אם ביצעו אותו בזמן נכון ולא ״ חפרו״ עד לשריר זה רק אמור לשפר, לא להזיק. אולי יש טעם שתבדקי תמיכת פרוגסטרון אם הוא קופץ?

והנה משהו שבדיוק היום מצאתי ואולי יהיה שימישי לכולן :

http://www.hopeandhopscotch.com/blog/2016/what-to-do-about-thin-endometrial-uterine-lining

אני ניסיתי הרבה מהרשימה וללא הצלחה לצערי, אבל אולי למשהי אחרת זה יעזור...

תודה רבה

אני קוראת ומחייכת ...
" רק 6 מ"מ "....
חלום של ערך...
&nbsp
בהצלחה

malina83

New member
שלא תטעי

אני בדרך כלל עם 4.5-5. עד ששמחתי שטיפה התעבה היא הפכה ללא תלת שכבתית, לא הצלחתי לשכנע את הרופא על החזרה. זה מה שקורה לי בסבבים של מוקפאים ( אין לי ביוץ טבעי), שלושה סבבי החזרה בוטלי לי ככה.
אתמול עשיתי שאיבה ועכשיו אני בדיוק מחכה שיתקשרו ויגידו כמה הפריות היו והאם יחזירו לי. אני עם רירית 5.3 לפני אוביטרל....

לגבי עיסוי בטן ארוויגו, אני לא יודעת כמה זה נכון אבל המעסה שלי טוענת שהיו לה מטופלות שנקלטו והחזיקו הריון עם רירית 4.5. אז אני רוצה לחיות קצת בהשליות למרות שכל המידע המחקרי שאינטרנט נגדינו.

בלונד23

New member
אין קשר בין עובי רירית לפיפל למיטב ידיעתי

עשיתי והיתה עבה ורגילה.
יש קשר בין הליכים ברחם לריריתדקיקה. לא יודעת מה בדיוק עברת... אם עברת איזה גרידה או היסטרו ניתוחית או משהו שפגע.

מנסה להסביר

כהכנה לחודש הזה עשיתי פיפיל עיסוי רחם דיקורים וכו
הית הלי ציפייה לריריתוש בוטילישס
ובמקום יש החודש אחת צנומה באופן חריג מזגזגת בין 4 ל- 5 מ"מ
הפרוגסטרון עולה ויורד
האסטורפם (3 עד 5 ליום) לא ממש עושה את העבודה
בקיצור-
לא ממש מבינה מה קרה

&nbsp

זה לא שמורידים שיכבה אלא למיטב הבנתי

יוצרים חריצים, מצאו שיצירת חריצים אלו מסייעת איכשהו להשרשה.
&nbsp
מקווה שהרירית עוד תפתיעה אותך לטובה

למעלה