פיפול!

roee15

New member
פיפול!

טוב, כידוע, מחר זה יום כיפור. אני רוצה לבקש מכולכם סליחה מכל הלב!! אני רוצה גם לאחל לכם גמר חתימה טובה ושתכתבו בספר הלבן של ה'!! :)

שלמונזה

New member
האממממ ../images/Emo168.gif

המסרים שלי פתוחים לכל מי שרוצה להתנצל, אני מצפה להצפה!

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifסליחהסליחהסליחהסליחה../images/Emo20.gif

אהמ רגע אני לא צמה איך אני אכפר על עוונותיי?!?
אניוואייייייי באתי לפתוח שרשור כזה ולבקש סליחה ממי שהתנהגתי כלפיו כמו ביץ' בשנה החולפת ( פאק יש יותר אנשים משנה שעברה...
)...
המנטרה הקבועה שלי
- תאשימו את מזל עקרב...
קיצר בלי הרבה התחמקויות...ס ל י ח ה !
יאללה הלכתי להכין לי קפה...

yaeli235

New member
אמממ אני רק אגיד צום קל...

אני צמה... ובקשר לסליחות... אם אני פוגעת במישהו ורצה להתנצל באותו רגע או שנה אחרי או לא יודעת כמה זמן אחרי, אני עושה את זה בדרך מכובדת.. ולא אומרת סליחה סתם רק כי זו אווירה של יום כיפור. יש לדעתי משהו מאוד צבוע באמירת סליחה ביום כיפור כי זה "יום כיפור". אני יכולה להבין כאלה שבגלל האגו שלהם לא אומרים סליחה כמו שצריך... אבל שיתפסו את הביצים ביום כיפור כדי לבקש מחילה בדרך ראויה ולא לזרוק לאוויר "סליחה בכל מי שפגעתי"... נו באמת... אין בזה שום כוונה... אני כעקרון צמה כדי לכפר על החטאים ביני לבית אלוהים... סליחה אני מבקשת מתי שאני מרגישה שצריך... סתם קצת חומר למחשבה... וצום קל

MikeY fReAk

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo79.gif

לצום ביום כיפור מכפר רק על חטאים שבינינו לאלוהים..אבל לא מכפר על חטאים בינינו לבין החברים שלנו, אפילו אם תהיה כל היום בבית כנסת ותצום ותתפלל ממש חזק ובכוונה
. צריך לגשת אליהם ולבקש סליחה:]

Kfiriboy

New member
נו בדיוק...../images/Emo13.gif

וזה למה היא לא צריכה לצום בכלל...

yaeli235

New member
אני צמה ביני לבין אלוהים...

ואמרתי מה דעתי על הסליחות בין חברים מה שאנשים עושים... צביעות לשמה.

MikeY fReAk

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo79.gif

אוקיי מההתחלה.. יש חטאים בין אדם למקום(אלוהים) ואתה יכול לקבל עליהם מחילה רק אם תצום ותתפלל וכל זה. אבל אלוהים לא יכול "למחוק" את החטאים שבין אדם לחברו..אתה צריך בעצמך לתקן ולבקש סליחה מהחבר. אלוהים לא יעשה את זה בשבילך

למעלה