פיענוח בדיקה + בקשה ל

פיענוח בדיקה + בקשה ל../images/Emo45.gif

כן אני זקוקה להחזקת אצבעות שלכן, זקוקה לכל פיסת אנרגיה חיובית כדי שהפעם זה יצליח!! אני מתנצלת שוב שאני מסתתרת מאחורי שם כינוי אחר, אבל זה רק בינתיים ורק ליתר ביטחון. מבטיחה לספר כשיהיה מה... אז פליז תפעילו את כל הקסם הטוב והידוע שלכן ותחשבו עליי ביומיים הקרובים (שני-שלישי). ובקשה קטנה לפיענוח תוצה של בדיקת דם : progesterone - 68.6 nmoi/l מה זה אומר? (אני חושבת שזה אמור לתת תשובה אם היה ביוץ או לא) תודה בנות יקרות

noaagr

New member
לא יכולה לעזור לך עם הבדיקה אבל

מחזיקה אצבעות חזק חזק

ורד13

New member
את האצבעות קיבלת

לגבי תשובות הבדיקה - זה טיפה בעייתי, כי לא מסרת פרטים נוספים. אם את לא מקבלת תמיכה פרוגסטטיבית חיצונית (נרות למיניהם) זה אומר שהיה ביוץ והזקיק הצהוב כעת מפריש פרוגסטרון. בעיקרון זו תוצאה תקינה.

קודקודה

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

תולו

New member
זה אומר

שהיה ביוץ, ואם את ממש קרובה לסוף המחזור, זה יכול אולי להעיד על הריון. תראי את הטבלה שצרפתי פה, היא אומרת איזה ערכים צריכים להיות בכל זמן.

תולו

New member
וכמעט שכחתי - ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

happy

New member
מחזיקה אצבעות../images/Emo45.gif

לגבי הבדיקה זה אומר שהיה ביוץ החודש בהצלחה!!!!

תודה לכן מקסימות ../images/Emo140.gif

לא לשחרר עדיין אצבעות!! מחר זה היום הגדול... שהמכשפה לא תגיע!! פליז שלא תגיע!! אוהבת אתכן! והמון תודה.

שרי30

New member
רמת הפרוגסטרון מבטיחה

האמת שאם את אמורה לקבל מחר, את יכולה כבר לעשות בדיקה ביתית, אם כי רצוי בבוקר אז תעשי כבר בבוקר. ותלכי לעשות גם בדיקת דם ליתר בטחון. מחזיקה אצבעות חזק חזק

../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif אווווווווףףףףףףףףףף

החולירה הזאת נתנה לי הרגשה שהיא לא תבוא היום, כי תמיד תמיד (!!) אני מקבלת מחזור על הבוקר. והנה עוברות להן השעות והיא לא מגיעה ואני מתמלאת תקווה ושמחה בלב. והחצי שולח לי הודעות טקסט כל הזמן לבדוק אם היא הגיעה, וכמה כיף לענות לו כל הזמן "לא" והיא לא הגיעה וכבר צהריים ואין כאבים וזכר ממנה... והתקווה והשמחה מתחזקת בליבי מרגע לרגע. אני כבר מדמיינת לעצמי איך אני חוזרת מהעבודה וכותבת לכן הודעה שמחה ואיזה יופי איך הקסם והכוח של החזקת האצבעות פה עובדת כל פעם מחדש... וכל פעם שאני הולכת לשירותים אני יוצאת מחוייכת ושמחה ואז ככה בחמש אחה"צ, התנפצה כל האשליה. היא הגיעה, במלוא הדרה... איזה רעה!!! מה היא לא יכלה לפסוח עליי לאיזה 9 חודשים?? אני כל-כך מאוכזבת!!! וכל-כך מיואשת!!! אני כבר לא יודעת מה לעשות. איך יכול להיות שכל כך הרבה זמן אנחנו לא מצליחים להכנס שוב להריון????

למעלה