פינת תמונת השבוע! 27.01.13

trilliane

Well-known member
מנהל
איזה סרטון קסום ומופלא! והשרקן מקסים

אני לא חובבת קביות אבל זה פשוט מצא חן בעיניי בטירוף...

Insulted

New member
סוף סוף נקנתה מצלמה חדשה

בקרוב יועלו תמונות חדשות נוספות וסרטונים של השחקנית.
זאתי תמונה חדשה מאתמול.

Insulted

New member
הארנבונת נודניקית איתה

אוהבת להציק לה, לרדוף אחריה, לרוץ מאחוריה ואז לבצע פנייה מלפנייה תוך כדי ההליכה, לקפוץ עליה כשהיא ישנה על הספה, לבוא אליה מאחור כשהיא שותה, לכרסם לה את הרגל... וכו'. אז אפשר להבין את החשש של הכלבה. אבל כמובן שזה מאהבה. פשוט הארנבונת לא צפוייה, אז הכלבה חוששת כל פעם שהארנבונת מתקרבת. זה לא פחד, פשוט חשש מפני הצקה כשהיא מסתובבת בחוץ. אבל עדיין הכלבה אוהבת אותה ומלקקת אותה, והארנבונת מתיישבת לידה, והן מחכות לי ביחד מחוץ לחדר אם אני הולכת לרגע. ועדיין כשג'יה מתקרבת אליה ומריחה אותה או משחקת לה ברגל אז הכלבה צוחקת (מזיזה את הזנב). לא אוהבת את זה, אבל היא אוהבת אותה.

בגלל זה הן ממש כמו אחיות. האחות הקטנה מציקה תמיד לאחותה הגדולה שצריכה להיות הבוגרת.

nekrophile

New member
ואיך הן הגיבו בהתחלה אחת לשניה?

האם הכלבה היתה בבית לפני ג'יה? או הפוך? קיבלת את ג'יה כשהיתה גורה? אני מפחד שאם אביא למומין כלכלב יום אחד הוא ימות מפחד

Insulted

New member
איבדנו את הכלבה למשך שבוע וחצי

היא נורא התרגשה מהיצור המוזר והחדש לה (עדיין מסתכלת עליה עקום כשהיא עושה משהו מוזר, כלומר "ארנבי". בטח אומרת לעצמה: "מה זה החיה המוזרה הזאת?"). היא בילתה ליד הכלוב 24 שעות ביממה. יש ליד הכלוב ספת יחיד והיא הייתה ישנה שם ליד הארנבונת.

היה לי חשש מסויים, אבל התבססתי על העובדה שהכלבה נורא חברותית עם חיות אחרות (חוץ מחתולים) ומבינה מה מותר ומה אסור. זה עניין של אופי של שני הצדדים. היה לי מזל שגם הארנבונת היא נורא חברותית ולא פחדנית בכלל. היה שידוך מוצלח. שוב, עניין של אופי של שני הצדדים, קשה לחזות.

האם מומין פחדן מטבעו? חברותי?
גם המפגשים הראשונים צריכים להיות לאט לאט ובזהירות ולקבוע את הכללים מראש לכלב.
בכל אופן, אני תמיד רואה את הסרטונים של ארנבונים עם חיות אחרות בבית, ורואה איזה מדהים זה שמכיוון שהארנבון הוא חיה חברותית בטבעו, הוא מחפש חברים ומוצא, ומקבל את אהבתם בחזרה. לפי דעתי המון מזה הארנבון דווקא עושה. הוא "מציע חברות" לחיות האחרות. כלב יכול להיות פיתרון טוב למנוע בדידות של ארנבון. יש לו חבר בבית "בגודל שלו". ורואים כמה הם אוהבים אחד את השני. אני חושבת שגם לכלב זה עושה טוב כשיש ארנבון בבית (חוץ מעניין ההצקות כמובן).

ג'יה הייתה גורה כשהבאתי אותה. לפני ג'יה היה תוכי, ואיתו הכלבה הסתדרה. בעיקרון אין לה בעיה עם אף חיה אלא אם זה חתול.

nekrophile

New member
מומין די חברותי

אבל גם די פחדן, לפעמים אם אני רואה סרט רועש בסלון אז הוא בורח חזרה לחדר.. האמת אחת הסיבות העיקריות שאני שוקל להביא עוד חיה זה כדי שיהיה לו פחות משעמם, כי למרות שאני מקדיש לו המון זמן, יש שעות שאני לא נמצא בבית.. לפעמים אני רוצה שהוא יסתובב וישחק בכל הבית אבל במקום זה הוא רק עוקב אחריי מחדר לחדר. כמה שהוא חולה על השטיח בסלון, אם אני לא שם הוא לא ילך לשחק עליו, או אם אני שם והולך אז באותה שנייה הוא מחליט שהוא גם הולך משם, בעקבותיי. בא לי שיהיה לו איזה חבר נוסף..
כיף לך ששתיהן חמודות ומסתדרות :)

nekrophile

New member
חמודה!!

מוזרים הליקוקים שלהם. יש לי שמיכה אחת שמומין מלקק אותה כל כך הרבה שהיא ממש נהיית רטובה..

Insulted

New member
תודה, מסרתי לה

באותה נשימה מסרתי לה שתפסיק לבלגן את הכלוב כמו שהיא עשתה עכשיו. אין לי מושג למה יש לה נטייה לזרוק צעצועים לתוך הארגז שירותים...

DivineStorm

New member
גם באנשי עושה את זה

הם פשוט רוצים לשחק במשהו בזמן העניינים בשירותים, כמו שהגברים שלנו משחקים בנייד שעה בשירותים

Insulted

New member
לא נראה לי, היא לא מתה על גזר

משתיהן, הכלבה מעדיפה גזר. הארנבונת מעדיפה קורנפלקס (לפחות ניסתה כמה פעמים להכניס את הראש לקערת קורנפלקס שלי כדי לטעום).

למעלה