פינת ה
המבקר

חוות תנינים בעין-חצבה.....

במקרה מצאתי בוואי-נט כתבה על הקמתה של חברה לגידול תנינים..... האם המיזם הושלם והשוחט שוחט? - איזה חושים יש ל"תנין" בתחום התקשורת - באיזה תחום הוא משדר לתנינים האחרים.... מי ביצע מחקר כזה - מי מבצע מחקר כיום - על ה"saund'' אצל תנינים. האם לתנינים יש חוש מיוחד שאין לחיות אחרות? האם "צער בעלי חיים" כלשהו (איזה עמותה) לא הגיש התנגדות

"רפידים" אין כלום....

מצאתי באתר של צה"ל את העובדה שהוקם בית חולים ב"רפידים" וזהו... אחרי זה לא כתוב כלום . אולי למישהו יש פרטים או דרך להשיג פרטים? החשש שלי זה שהמכינות הקדם צבאיות הן גייס חמישי - מאוד יתכן שאני טועה - פשוט לא מבינה מה פתאום יש שותפות בין משרד החינוך וצה"ל - ובהיכרותי את משרד החינוך ( חיסונים לילדים ולנוער והסתרת תיקים התפתחותיים) אני מאוד חוששת מהכוונות שלו לגבי צה"ל... אז מידע בבקשה

"צדק צדק תרדוף" בברור-חיל....

הפתיע אותי לקרוא על "יוחנן בן-זכאי" והקשר שלו ל"צדק צדק תרדוף" ול"ברור חיל" - האם הייעוד של אדמת-ברור חייל היא...לפתח בה מרכז לרדיפת צדק? האם אי פעם מישהו התיימר לפתוח באיזור מרכז רוחני??? ועל מנת להיות יותר פרקטית אשאל - האם יש אתר ארכיאולוגי או ציון ל"יוחנן בן-זכאי"... שאפשר להדליק שם נר-מבושם ולהתפלל? הרכבת מגיעה לשם?

יש אצלכם אנשים שמסוגלים לחשמל חיילים???

אני שואלת רק בגלל שאני רחוקה רחוקה מעולם החקלאות...(..והשחיטה)... האם יש הרבה אנשים אצלכם שמסוגלים להרוג במכת חשמת כמה אלפי חיילים... כלומר - כמה חקלאים אצלכם עובדים מממש ממש בתחום ה"הריגה"? (של בעלי חיים...)

סייעו לפענח רצח חבר כנסת ב- 1981....

חבר הכנסת חמאד-אבו-רביע נרצח ב- 1981. עד כה פורסם מניע שהוא לחלוטין לא הגיוני. כיוון שמדובר בסגנו לשעבר של שמעון פרס (שבניו רצחו את חבר הכנסת) - מאוד יתכן שמדובר בפרשה שונה לחלוטין - ואתם נקראים לסייע.

עמרם מצנע היה בפילדלפיה ב 1979....

ואני שמחה שויקיפדיה לא שכחה להזכיר את זה. כי זה לא סתם תאריך אלא - מועד התרחשותו של אסון גרעיני בפילדלפיה - דבר שמאפשר לינוק ממקורות גרעיניים בארה"ב.... עשרות שנים לאחר המקרה הזה - בסיוע של מדעני גרעין אמריקאיים .. למשל. כעת אני חוששת שגם המצאותו בין הבכיריה של מלחמת לבנון הראשונה - יכול להיות גם קשור לאיזה קונספירציה של דעני הגרעין הסודיים הללו. למי שלא יודע - 27 מרץ 1979 פילדלפיה - האסון הגרעיני הכי גדול בהסטוריה של ארה"ב

למעלה