פינת הקריאה של עושים שוק

ayeletba

New member
פינת הקריאה של עושים שוק ../images/Emo63.gif

האם הספקתם לקרוא הפסח? אני סיימתי את משפחת רדלי/מאט הייג - עדיין לבן וטרם יצא לאור. ז'אנר - ערפדים.. וממש אהבתי להפתעתי - ממליצה - אם קוראים אותו בראש הנכון. הצילום של הספר - באחת ההוצאות באנגלית בעברית כאמור טרם יצא וןטרם הוצגה הכריכה. חג שמח.

השבוע קראתי והרבה

"המוסד"מיכאל בר זוהר נסים משעל , סיימתי את "פתאום דפיקה בדלת" קרת אתגר ונהניתי מספר טיסה של רם אורן " סילביה"

ריטה1

New member
התחלתי את הטרילוגיה של נערה עם קעקוע דרקון

בינתיים מסתמן ממש יפה סיימתי את "אם אשכחך" ויחסית לספר מומלץ לא נפלתי, הוא היה קצת מיגע קודם קראתי את טטיאנה של אלכסנדר, והיה ממש מדהים שמתי כבר עין על עוד כמה חדשים. אורלי קראוס ויינר שאני מאוד אוהבת אותה וראיתי שגם נעמי רגן חזרה לחיים עם איזה ספר חדש

קיטי קט2

New member
קנית את כל הספרים האלו במבצע?

או שהצלחת להשיג באיזו ספריה? לאחרונה אני שוקלת אם להמשיך לקנות ספרים במחיר מופקע, או להשאיל איפשהו

ריטה1

New member
כשהיה את המבצע של 4 במאה

קניתי פעמיים- לא עמדתי בפיתוי וגם יצא מזלי והיה לי יום הולדת וגם קיבלתי מהעבודה שובר לצומת ספרים ליום ההולדת וגם היה מבצע של אורנג'. בקיצור אני ממתינה תמיד למבצעים אני גם מחפשת בחנויות ספרים בפגומים, לפעמים ניתן ליפול שם על ספרים חדשים וטובים

קיטי קט2

New member
לי כבר מזמן לא יצא לקרוא ספר

איך את מספיקה לקרוא ספרים בכמויות שאת קוראת? אני מקנאה.... ודרך אגב, ז'אנר הערפדים מאד אהוב עלי בכלל, ספרי מדע בדיוני ודומיהם מאד אהובים עלי

לי לאחרונה אין סבלנות לקריאה

אני מושכת ומושכת ספר עם הפסקות של שבוע ויותר אני לא מצליחה להתרכז מספיק עייפות החומר? עבודה קשה? ואני מדברת על סופרים שאני אוהבת... דווקא ספרים שכבר קראתי ןאני לא צריכה להתרכז בהם אני מצליחה לקרוא

פברואר22

New member
אני סיימתי את "מסעות להודו המסתורית"

מאת פול ברונטון הוצאת אבן חושן ספר שהשאיר אותי
הסופר מספר על מסעותיו בהודו במטרה למצוא להכיר וללמוד מ- יוגים שזו דרך חייהם הפרטית ולאו דווקא יוגים ראוותניים הקריאה בספר הרגישה לי כמו מסע שלי עצמי במקום פחות מוכר...אתם יודעים, מקום שאתם מבקרים בו פעם ראשונה למרות שראיתם תמונות שמעתם חוויות ונדמה לכם שהארץ הזו מוכרה ורק כשחוזרים הביתה מפעילים את הזכרון הרגשי לגבי המקומות האלה...אותו מקום שלוחש לכם "בפעם הבאה הטיול במקום הזה יישב לך נכון בנשמה.." רק כשמופעל הזכרון הרגשי הזה ברור לכם שחייבים טיול חוזר אל המקום הזה כדי לספוג אותו לי הייתה תחושה שפספסתי את התוכן כי הייתי עסוקה בלהסתכל על הנופים
אני מצרפת קישור אל הספר למי שמעניין אותו הנושא

../images/Emo63.gif חשבתי שבחופשה הזו אקרא הרבה, אבל

זהו, שלא יצא לי בכלל לגעת בספר. נראה לי שחופשה משבשת לי את הלו"ז.

ayeletba

New member
"חדר" אמה דונהיו

אתמול לא הרגשתי טוב והזמן נוצל למנוחה ו..קריאה. התחלתי וכמעט סיימתי את "חדר"/אמה דונהיו. ספר קשה לעיכול. עצוב. מזעזע. ובעצם סוג של משל על מהות קיומנו בעידן המודרני. מומלץ! מתוך אתר ההוצאה: http://www.ybook.co.il/htmls/חדר.aspx?c0=21120&bsp=13482

למעלה