פינת הקיטורים.

1ט ל י

New member
פינת הקיטורים.

בלילה הקודם הרגשתי ממש לא טוב, ולא ידעתי מה לעשות, אז נסעתי למיון, אבל זה לא היה משהו רציני... כשחזרתי בשמונה בבוקר, פשוט הלכתי לישון, ועכשיו קמתי, אבל עוד מעט אחזור לישון.

guchy

New member
לא יודעת איפה לרשום...

היי, מזמן לא הייתי פה... (פעם הייתי EFI13-וסופסוף פתחתי לי ניק משלי) ראשית- חיה: אני ממש מתנצלת, לקחתי על עצמי לפתוח פינת קיטורים ונעלמתי.... מקוה שתסלחי לי... לא יודעת מה לעשות עם עצמי... בטוח שהמצב לא טוב, אני די מיואשת!!! בעיקר מהמצב הכלכלי. כרגע אני המפרנסת העיקרית והגוף שלי בוגד בי. אני לא יודעת מה לעשות, זה מכניס אותי ללחץ והלחץ רק עושה את הכל הרבה יותר גרוע... התחלתי עכשיו טיפולי רפלקסולוגיה בפרוייקט עם מכללת מדיסין שבעיקרון זה ניפלא- זה נתן לי תקווה שאני יכולה להיות בריאה לגמרי- אבל כרגע, בפועל! יש רק ראקציות שליליות שמכניסות אותי לדיכאון והיסטריה! בעלי מתמודד נפלא (עד כמה שהוא יכול...) למרות שאני מרגישה ממש נורא כי הוא נמצא עכשיו בתקופה מאוד קריטית מבחינת קרירהה (שכרגע לא מכניסה כלום- אבל זה החלום שלו...) ואני רק מוסיפה לו דאגות ולחצים וזה רק מכניס אותי למערבולת של לחץ... לחץ...........לחץ!!!!!!! מה עושים? כבר 4 בבוקר ואני לא נרדמת!!! ומחר יום עבודה מ8-4 ואם אני לא יעבוד אז לא יהיה כסף, כלומר אוכל. ונמאס לי מהכל רק בא לי למות!!! כי אין לזה שום משמעות אתה עובד ועובד כל חייך ובסוף.... כלום, נאדה!!! זהו שפכתי... ושוב סליחה שלא כתבתי.... עברה עלי תקופה קשה... תודה.

rr47

New member
לגוצי../images/Emo24.gif

לפי התאור שלך עוברים עלייך ימים לא קלים, אבל את תראי ב"ה יבואו ימים טובים צריך הרבה סבלנות כדי להמשיך ולשרוד, אני מאחלת לך הצלחה בריאות ותחשבי על מה שכתבה יעל28 בקשר לסרט הסודות נסי ליישם לפחות חלק ממה שכתוב שם ועל תחשבי על דברים רעים רק על דברים טובים שהלואי והם יתגשמו. כל טוב רחלי ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

1ט ל י

New member
היי גוצ'י

כמו שאת רואה, השתלטתי על הפינה, אז לא נורא. גם אני רוצה למות, אבל אני גם לא רוצה למות. תרגישי טוב../images/Emo24.gif

גוצ'י

קודם כל- כבר הסכמנו שבפורום שלנו לא מתנצלים, פשוט כי אין על מה. בנתיים כמו שאת רואה, הפינה בידיים טובות, וכשתרגישי חזקה ומאוששת, ותרצי פינה משלך- תפני אליי. לגבי הטיפול הרפלקסולוגי- מה יש למטפל לומר על הראקציות השליליות האלו? אני יודעת שזה חלק מהטיפול, ואני גם יודעת שאת לא היחידה שסובלת מהן, ושזה שלב, שבסופו של דבר הטיפול יגיע למקום טוב יותר,ומועיל יותר. ולגבי הפרנסה- מה עם ביטוח לאומי? האם חשבת על הגשת תביעה? האם את מקבלת טיפול כל שהוא, שיקל על התסמינים, על בעיות השינה? הרופא הראשון שלי היה בדעה נחרצת ביותר, שהדבר שהכי נפגע במחלה שלנו הוא איכות השינה, מה שמשפיע ישירות על כל איכות החיים, ולכן אני מציעה לך לבדוק אופציות שיעזרו לך לישון- אם תוכלי לישון אני מאמינה שתוכלי להתמודד בייתר קלות עם כל השאר. בנתיים אני שולחת לך ../images/Emo24.gif של כוח, ומזכירה לך שאנחנו פה, גם כשאת לא מסוגלת לכתוב, ואם את מרגישה צורך כן לכתוב וכן להראות שאת כאן, אבל אין לך כוח- השתמשי באייקון השבועי שלנו, שזו מטרתו. השבוע אנחנו עם ה ../images/Emo176.gif. חיה

1ט ל י

New member
חזרתי לישון,

וישנתי עד 16:00.... נמאס לי להיות חולה כל הזמן! אוף../images/Emo10.gif נו טוב, לאט ובזהירות אני אמצא את עצמי.

fratzi0405

New member
אתמול פשוט התייאשתי

ופרצתי בבכי מטורף של איזה שעה. תשאלו למה? אז הנה זה- 1. האוניברסיטה האטומה שלי סירבה לתת הקלות. שום הקלות. נאדה. אפילו לא הערכת זמן. 2. גיליתי שהבוסית שלי מכשפה לא קטנה, ואני לא מסוגלת להתמודד איתה אז החלטתי שאני מתפטרת מהעבודה.לא רק בגלל שהיא ההגדרה של בן אדם רע (ואני לא צוחקת, יש את התמונה שלה ליד ההגדרה של אדם רע במילון), אלא שהיא לא מצליחה להתמודד שאני אדם חולה, ושיקרה שאני לא אוכל לבוא לעבודה בגלל מחלה. זה הגיע למצב שהיא בודקת כמה פעמים אני הולכת לשירותים וזורקת לי הערה- "אם לא תשתי כ"כ הרבה לא תלכי כ"כ הרבה לשירותים". 3. והנורא מכל- סבא של בעלי נפטר היום. בעלי היה מאוד קרוב אליו וקשה לו להתמודד. אני מכירה את בעלי 9 שנים וזו פעם ראשונה שראיתי אותו בוכה. בקיצור, השבוע מהגיהנום. לפחות צרות בעות רק בשלשות....... אפי

1ט ל י

New member
את יכולה ללכת לאבחון

בו יאבחנו את ליקויי הלמידה שיש לך עקב המחלה, ותקבלי את ההקלות שאת זכאית להן.

אפי

../images/Emo24.gif תנחומי לבעלך, טוב שהחלטת להתפטר, את תמצאי עבודה עם בוס מבין ואמפתי- זו הבטחה, ולגיב הלימודים- מה עם ההצעה של טלי? ועוד ../images/Emo24.gif אנחנו כאן. חיה

1ט ל י

New member
עדכונים מהשטח....

עדייין יש לי בחילות, לקחתי אדויל שהוריד טיפה את החום, אני כבר לא משלשלת ולא מקיאה, ואפילו סידרתי טיפה את החדר. אבל לא טוב לי. אני לא יודעת מה לעשות. רע לי נפשית ופיזית גם יחד, ואני אבודה... מחר יש לי תור לראומטולוגית. לא יודעת במה היא כבר תוכל לעזור לי. זו כנראה החמרה של הפיברו, ואז אין ממש מה לעשות, חוץ מלסבול.... אבל יש לי רשימת בקשות ארוכה אליה, של כל מיני טיפולים משלימים שאני רוצה שתפנה אותי אליהם, וכל מיני המלצות שאני צריכה שהיא תכתוב לי.... אני אשתדל להחזיק מעמד... איזו ברירה יש לי?

עבר עלי לילה מגעיל

סבלתי כל הלילה מרגליים חסרות מנוחה .ולא נחתי רגע אחד כל הלילה הזזתי אותם מצד לצד .בבוקר קמתי הרוגה .למרות שלקחתי קלונקס והייתי אמורה להירדם ,זה היציק לי כל כך ,זה תמיד קורה לי בקייץ ,כשחם ,אבל אני לא מבינה איך זה קורה ,הרי יש מזגן יש כאן עוד פיברואים עם התסמונת הזאת .לאיזה רופא הולכים האם ללכת לנוירולוג ??

נאווה2007

New member
היי לינאר מה שלומך ../images/Emo35.gifוהאם יש ביכולתך לתרגם

../images/Emo176.gif../images/Emo92.gifמן הכתבה של רגליים חסרות מנוחה ../images/Emo35.gifהאנגלית שלי לא כל כך מאפשרת לי גם לקרוא וגם להבין .../images/Emo51.gif ../images/Emo79.gif " הכל תלוי בך חבר היה חזק אל תישבר אל תיתן לעצבות בך לפגוע היה חזק ותתגבר " ../images/Emo79.gif ../images/Emo141.gif../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif../images/Emo23.gifנאווה2007../images/Emo141.gif../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif../images/Emo23.gif

linar1

New member
נאוה../images/Emo140.gif

המאמר פשוט ענק, לכן מצאתי משהו בעברית על הפרעות שינה כולל סינדרום רגליים חסרות מנוחה וגם הפתרונות טבעיים.

למעלה