פינת הקיטורים...

1ט ל י

New member
פינת הקיטורים...

הבנתי שיש צורך בה... אצלי המצב לא משו. בלי שיר, הוא היה אפילו יותר גרוע...

rainbow3

New member
אין לי כוח..

אין לי כוח להמשיך ולחיות ככה בצורה הזאת בה חיי מתנהלים. אני רוצה המון דברים אחרים , וזה מתסכל. אחרי שבכיתי וצרחתי אין בי טיפת כוח. אני מרגישה מרוקנת ומבולבלת. וצריכה חיבוק להצטנף בו.

המונים המונים של חיבוקים

ועוד ועוד כמה שרק תירצי

sשיר

New member
ק-י-ט-ו-ר-י-ם

חח העולם בלי שיר..
אני שמחה שהוא השתפר אפילו אם טיפה [ועוד יותר מקווה שעכשיו הוא אפילו יותר טוב]
אז קיטורים:
הגב שלי כואב בטירוףףף אני לא מסוגלת לזוז (וממש בא לי קפה עכשיו) ואני די מרחפת מעודף משכחי כאבים
הכלבה שלי חולה
ואנחנו כבר יותר משבוע מתרוצצים מהבית לוטרינר, וזה גם לא מועיל מי יודע מה לגב שלי לסחוב 10 קילו כלב.
משעמם לי
אני עייפה, ולא מפסיקה לישון, נשמע מצויין אה? אז לא ממש.. כי אני לא רגילה לישון כל כך הרבה, בטח לא לילות שלמים, וקשה לי להסביר, אבל.. זה כאילו עוד מעמסה.. ופתאום יש לי פחות שעות. ובקיצור, אני לא טובה בשינויים (צרות של עשירים)
זו תקופה ממש מגעילה. ואין לי כוח יותר. ואני לא רוצה יותר. ונמאס לי (זו פינת הקיטורים מותר לי
) והכי שווה דיכאון
זהו. המשך שבת מקסימה

1ט ל י

New member
ממש- אבל ממש רע לי...

בעעעעעעע אין לי כוח לכלום, אין לי חשק לכלום, לא רוצה אפילו לישון. לא ממש רוצה לחיות. אפילו שגררתי את עצמי אל חברה אתמול, אני עדיין בדאון, עדין שקועה עמוק בבוץ..... יש כל כך הרבה מה לעשות, ואני תקועה.

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif|חי

כדאי לך לבוא אלי נקטר יחד נאכל עוגה ונישתה קפה

rr47

New member
גם אני היום בנפילה

ישנתי היום אולי 7 שעות ועוד אני רוצה לישון וגם כל הגוף כואב לי וגם תפס אותי המעי הרגעז וקצת חום, בקיצור הכל יחד אויש אין לי כוח לכלום רחלי

נפלתי.../images/Emo122.gif

אני בדר"כ לא משתתפת בפינה זו אבל... נפלתי. עמדתי על מדרגה רגע אחד, ובגרע השני הייתי מרוחה [יותר נכון מקופלת, לא היה מקום להמרח] על הריצפה. מה שהכי מפריע לי זה שאני לא יודעת איך נפלתי, מה עשיתי, מה קרה, וכו'. ומה שעוד מפריע לי זו העובדה שחטפתי מכות יבשות בכל הרגליים, באגן ובגב, וזה כואב נורא, אפילו בלי סימן
בקיצור- נפלתי, כואב לי. קיטרתי, הלכתי... חיה

hopeFor

New member
אויש....

כואבת איתך יקירה והלמה נפלת... זה משנה
מאוד יכול להיות שבלוטת התריס שיחרה לכיוון הלמטה בבת אחת. תרגישי טוב ומהר
למקומות הכואבים - שיעבור

אני מכירה את זה

שתהיי לי בריאה ,מרוב חולשה אנחנו נופלות ,זה קרה לי שנפלתי ואני לא יודעת איך .תעדכני אותנו מה מצבך

dorgad

New member
אוי, מתוקה, כמה נורא

רק מלדמיין את זה, כואב לי כבר כל הגוף. מקווה שתתאוששי במהירות, דור
הוותיקה

למעלה