פינת הקיטורים.

1ט ל י

New member
פינת הקיטורים.

יש לי דלקת גרון, ואין לי כוחות לחיות.... איך אצלכם?

עסיס1

New member
לפחות יש לי שותפה

אז גם לי נמאס אין לי כח יותר הגוף בוגד בי היום כמו בכל יום רעידות בלתי שפויות כאבים בלתי ניסבלים ויש דבר חדש יש לי קושי בבליעה (לא מכאב גרון) אלא איבוד שליטה לכמה רגעים לפני הבליעה ממש ממש מוזר נמאס לי מהחיים גם ככה הבריאות על הפנים והרשויות לא מפסיקות להקשות עברו יותר מ 125 יום כבר טרם חב' הביטוח החליטה לשלם עבור ימי המחלה וחן בנק מתפוצץ אני מרגישה נורא מתוסכלת ובחוסר וודאות אין לי מושג מה יהיה איתי מה יהיה עם הבית הילדים קשה לי נורא במצב בכלכלי בקנטים ואין לי מושג איך נצא מזה כל כך הייתי רוצה להרגיש טוב ולעבוד ולחזור הביתה לילדים ולצאת איתם לטייל לגינות אף אחד לא מבין שזה מה שהייתי מעדיפה נמאס לי ...................................................... סיימתי לקטר כמו שנראה לי אני עוד אחזור

יואו רציתי לקטר

אבל לא ידעתי היכן ,ופתאום ראיתי את פינת הקיטורים ,כל הכבוד לטלי זה ממש בזמן .טוב אז ככה ..... היה לי לילה מגעיל ביותר רופא המשפחה הבטיח לי שהוא התייעץ עם הראומטולוגית וידונו בעיניני איזה תרופה לתת לי עשיתי לו תזכורת כדי שיתקשר אלי ואין תשובה ממנו .ולכן מרוב יאוש ראיתי שיש לי בבית אלטרול אז לקחתי כדור אחד וידעתי שאני צריכה להתחיל עם חצי היה לי רע אבל נרדמתי מעט .ואז התעוררתי מהרגל שהקפצתי אותה ללא הפסקה וצעקתי וגנחתי .ואף אחד לא רואה ולא שומע את מצוקתי .ואיזה מעצבן זה כשהלכתי למכון השינה זה לא קרה לי את זה וישנתי טוב יחסית .זהו כנראה אני חוזרת לאלטרול שיעשה לי תאבון אוף אוף אוף .הקיטור לא מוציא לי את העצבים שנאגרו בתוכי מה לעשות ??

sשיר

New member
ל..

- ללכת למקום שאין בו אף אחד, ולצרוח חזק חזק (ים למשל זה מקום מעולה) - לשים בבית מוזיקה בפול ווליום ואז לצרוח - ללכת לים גם בלי לצרוח, אם אפשר לשחות אפילו עוד יותר טוב, זה מדהים כמה השפעה טובה יש לים (אם לא שוחים, עדיף בשעות הערב כשלא מאד חם) - אם אין כוח לכל זה, לכתוב זה מעולה - במחשב, במחברת - לכתוב בלי להפסיק כל מחשבה שעולה בראש (אגב, שמעתי אנשים שאומרים שמומלץ לעשות את זה כל בוקר, למלא שלושה דפים במחשבות שרצות, בלי לנקד/לפסק בלי לחשוב מה לכתוב הלאה, אפילו לכתוב את אותו משפט מלא פעמים, זה "מנקה רעלים" מהנפש.) - אם מותר לך ואת רגילה - אז לעשות ספורט - מקלחת - לשבת כמה דקות בשקט מוחלט או עם מוזיקה טובה (נרות קטורת, כל מה שעושה לך טוב) אפילו סתם ככה באמצע היום בלי סיבה מיוחדת אלו מוציאי קיטור, ומרגיעים מצויינים, וכל אחד מהם הוא מניסיון אישי
תנסי

sשיר

New member
../images/Emo7.gif

כואב לי הראש!! שוב! בימים האחרונים כל יום נגמר עם כאב ראש (אני כבר שלושה ימים ברצף הולכת לבריכה סביר להניח שזה קשור) ורציתי לפתוח דיון אבל אני כבר לא זוכרת בכלל מה רציתי לשאול
ואפילו העזתי ולחצתי על "הודעה חדשה" בלי לנצל"ש. אני לא אוהבת מים (לא לסקול אותי. לא טעים לי) ניסיתי כל כך הרבה פתרונות חלופיים (לעשות חליטה מנענע ומנטה וכו' להוציא את העלים ולשים מים (נו כמו פטל
) זה ממש טעים, אבל למי יש כוח?) היו תקופות שהייתי מכריחה את עצמי לשתות בקבוק (ליטר וחצי) לפחות מהנ"ל . חילקתי לבקבוקים קטנים והסתובבתי איתם בכל מקום. לא עובד.
וכל החפירה הזו רק בשביל להגיד, שאני מתייבשת על בסיס קבוע. וכאילו לא מספיק שאני חלשה גם בלי זה והיום גם לקחתי איתי בקבוק מים לבריכה, והחלטתי שכל 10 בריכות אני לוקחת 2 שלוקים גדולים, מיותר לציין שהבקבוק נשאר כמעט מלא כי שכחתי לעשות את זה. -שחיתי מלא מלא, זה לא קיטור זה משהו טוב, ואני לא מפסיקה להיות גאה בי על זה
- ונו, הזכרון שלי דפוק, הדיכאון שלי כאן להישאר, החיים יפים וכאלה.

למעלה