פינת הקיטורים...

1ט ל י

New member
פינת הקיטורים...

אני אישית באילת, אמורה להיות בנופש, אבל אני לחוצה ועצבנית. הלכתי קודם עם אחיינים שלי, אמא שלי וגיסתי לים, ואחרי שעה וחצי בערך רציתי לחזור למלון, אבל אמא שלי רצתה להשאר עם הילדים שם, אז נתנה לי כסף למונית, ושילחה אותי לדרכי. היה מעצבן לחכות למונית... הייתי צריכה לדעת לא לבוא איתם....

טליה 18

New member
אוי טלי..

אין שום דבר יותר מייאש מאשר להיות בנופש ולא להרגיש טוב ועוד יותר עם אנשים שלא מבינים כמה קשה לך..(מניסיון קודם) אני לא יודעת מה להגיד לך...חוץ מלהשתדל להנות ממה שאפשר... שולחת לך חיבוק חם ותומך..את מוזמנת לשלוח לי הודעה אישית(!) בהצלחה רבה!!!

עסיס1

New member
היי טלי יקירתי ../images/Emo24.gif

חבל לי לשמוע שאת לא נהנת כי את סובלת , תנסי כי נופש זה דבר שלא חוזר ואם הוא חוזר אז אחרי הרבה זמן לפחות אני לפני 6 שנים נסעתי לחול בפעם האחרונה ולאילת לפני 3.5 שנים אז תנסי להנות כמה שיותר תנסי לעבוד על עצמך בכדי להיות רגועה כמה שיותר אני יודעת שמהצד זה קל לתת אופציות אבל אני מקרוב מבינה ויודעת גם אני לא במיטבי בכלל הפרקים נורא כואבים לי היום במיוחד הידיים ויש לי תזוזות נורא מוזרות ברגליים ובאצבעות הידיים היתץקשרתי לרופאת משפחה ויידעתי אותה לגבי זה והיא אמרה שהיא לא יכולה לעזור לי זה קורה לי כבר כמה ימים טובים וזה אפילו מציק לי אין לי מושג מי יכול לעזור לי ולאיזה רופא עליי לספר או ללכת האמת שכבר אין בי כח ועוד דבר אין עדיין תשובות מחברת הביטוח והמצב לא משהו בכלל קיבלתי צו עיקול מעיריית בת ים אני תוך 48 שעות צריכה לשלם חוב מנהל הבנק מציף אותנו בטלפונים החזרות של הכל ממש מצב לא טוב ומה שאני לא מאמינה זה שאני אומרת לבעלי שאולי עדיף לחזור לעבודה הוא אומר שבשום אופן היות ואני במצב שבו אני נמצאת הוא מעודד אותי ממש אבל אני שבורה הילדי לא הולכים לשום בילוי ולשום מקום גם כי אמא שלהם על הפנים וגם מבחינה כלכלית שהמצב הוא כזה גרוע ועוד יומיים יש לי יום הולדת 34 ואני מרגישה כלכ רע שאני לא רוצה שהיום הזה יגיע בכלל לא בא לי לחגוג אין לי מצב רוח לזה בכלל טוב תראי לאן גלשתי מצטערת פשוט הגזמתי אני מקווה שתהני מהשאר ותהיי בקשר שתוכלי ותרגישי טוב כי אני מרגישה בתוך
לימור

הילית7

New member
תנסי גואיפניזין

אני כל כך מזדהה איתך. הייתי באותו מצב ואף גרוע יותר .הייתי באילת לפני 4 שנים ולא נהניתי בכלל מרב כאבים ,נימולים ברגליים וכו' , אם כי מנוחה אמורה להקל ,סבלתי מכאבים,חרדות ,חוסר שינה וכל הסיפטומים האפשריים . תודה לאל שכשנתיים לאחר מכן הגעתי לגואיפנזין דרך ד"ר קורלנד בכ"ס וחיי חזרו לעצמם תוך 2-3 חודשים עד שיצבנו את מינון התרופה. מאז , נסעתי לחו"ל מספר פעמים ,חופשות בארץ בוודאי וכמובן עבודה ילדים וחיים רגילים. אין מילים. לדעתי לכל פיברואי שווה לנסות רפואה שלמה ובהצלחה

1ט ל י

New member
תודה כולם...

זה לא שאני לא נהנת... חלק מהזמן אני נהנת, חלק מהזמן סובלת, וחלק מהזמן שני הדברים מתערבבים. יהיה לי נופש שוב בקרוב יחסית, ואז זה לא יהיה עם המשפחה, ויש לי כוונות מלאות לרבוץ שבוע שלם, בטן גב, מסאז'ים, בריכה, ועוד כמה טיפולים. אני מרגישה צורך עז בחופשה אמיתית... אני בתהליכים לגביי השגת אישורים, והגשתי ביום שישי תביעה נוספת, ויש לי אורטופד, פסיכיאטר ורופא עור ללכת אליהם בכדי להגיש 3 תביעות נוספות, ורופא ריאות בשביל להגיש תביעה אחת ענקית, שאם לא תתקבל במשרד הביטחון, אני אגיש לביטוח לאומי.... אז כל זה ביחד מלחיץ אותי ברמות היסטריות, ומצד אחד לא בריא להדחיק כשמצד שני, אני לא רוצה לחשוב על זה.... זה אחד הדברים שמפריעים לי ב"נופש" הזה.... בירוקרטיה בעעעעעעעע

תקוה8

New member
אני מתכננת חופשה עם המשפחה עוד שבועיים וחצי

ורק מתפללת שארגיש טוב ושאוכל לטייל ולהנות איתם. ליתר ביטחון תיכננתי יום פעילות, יום מנוחה, ואולי יומיים רק עם בעלי אנחנו נשואים כבר 15 שנה ואף פעם לא יצאנו לבד, אז הגיע הזמן לא?!!

1ט ל י

New member
מחר חוזרים הבייתה.....

היה לי יחסית נחמד היום, טיילתי, והייתי המון בבריכה, אבל באמצע התקשרו ממשרד הביטחון, והודיעו לי על בעיות עם התביעה, שממש מרגיזות אותי, וגרמו לי להיות ממש עצבנית, וזה קילקל לי את מצב הרוח לקצת זמן, אבל לא נורא, עשיתי כמה טלפונים והתחלתי לטפל בזה. אין לי שום כוונה לוותר, אין לי מספיק כסף בכדי לוותר.

אני עיייפהההההההההההההה וגם כואבת

יהונתן יצא למחנה הקיץ ואני קרסתי!! הגוף ממש חיכה לרגע הזה שבו אני לא אחראית על אף אחד, וצנח. אני נחה המון, קוראת, משחקת קצת במחשב, מתפננת עם שלג וגם קצת מטפלת בו (אוכל, לנקות את ארגז החול שלו וכדומה). אתמול התחלתי עם קצת טלפונים, היום התחלתי קצת לפעול (אחרי 150 צילומים באופיס דיפו נגמרתי!!) אבל יש לי צילומים לרופאה למחר, ויש לי העתקים של הניירת שלי למל"ל - כדי למסור לעמותת ידיד שיעבירו את החומר לעו"ד שלהם לחוו"ד ואם יהיה צורך - גם אחד לקליניקה לזכויות אנשים עם מוגבלויות (בר אילן) ויש גם קורות חיים + צילום תעודות - לפקידת השיקום במל"ל. מחר אני אצל הרופאה כדי להקדיש את השבוע הבא לבדיקות למניהם.... (גם בשבילה יש לי צילומים) ובשבוע הבא אדאג לתאם את פגישותיי בתשלום עם הריאומטולוגים (אחד בחיפה ואחד בעפולה
) ובסוף החודש אני אצל הפסיכולוגית. אגב, העו"ד מבר אילן אמרה לי שהייתי צריכה להביא להם דו"ח סוציאלי (מהעו"ס) הדו"ח היה צריך להתייחס למשמעות האיבחונים הרפואיים על התיפקוד שלי. אמרתי לה שנכתב כזה מכתב לפקידת השיקום. היא אמרה שזה היה צריך להימסר כבר בערכאה הראשונה. כיון שהצעתי להם שוב ושוב והם אמרו שהם מתייחסים רק לניירת רפואית, לא מסרתי. אז אלו מכם שנמצאים בקשר עם עו"ס, תתעקשו ותגישו דו"ח סוציאלי שמתייחס להשפעת המחלה על חיכם בכל מישור: תפקוד בבית, יחסים , טיפול בילדים וכיוצ"ב. ידעתם שהביטוח הלאומי מבטל את החיובים של תשלומי הביטוח הלאומי, רטרואקטיבית לזמן בו הנכות מוכרת? אז אחרי שקיבלתי את הקצבה - רטרואקטיבית לנוב' 2005, קיבלתי היום עוד כסף, החזר על השנים: 2005-2007. נכון כייף? זה לא יכולה היה לקרות למישהי נחמדה יותר....
תודה טלי על ההזדמנות - הייתי זקוקה לה
זהו! אחרי שקיטרתי, אני משוחררת לפתוח את שרשור ה

נאוה אחרי שאת כתבת שהלכת עם העובדת

הסוציאלית ניגשתי לעובדת הסוציאלית בישוב שאמרה לי בפרוש שהיא לא יכולה לתת לי מכתב כזה כי בביטוח לאומי כעסו עליה ואמרו לה שהיא לא רופאה . אם תוכלי להעביר לי במסר פרטים של ע"וד אשמח . אתמול הייתי בביטוח לאומי ופעם ראשונה הם הצליחו להוציא אותי משלווה עם כל המנטרה החיובית שאני הולכת אלהם . מסתבר ששלחו לי את צילום התיק לא ברשום סתם כך ללא ת,ד מה שמעקב אותי מלהגיש עירעור . והפקידה ברוב חוצפתה אומרת לי אנחנו לא אשמים שלא קיבלת מה את רוצה שנבזבז כסף על רשום בישבילך . אם באמת שלחו התיק שלי מסתובב איפה שהוא אצל מישהו חוצפה ... . מקווה שאת מרגישה יותר טוב נשיקות וחיבוקים

אוף כולה הלכתי לקניות ../images/Emo178.gif

חזרתי אחרי בקושי שעה וקצת כולי שבורה , לא יכולה לזוז ויש לנו אורחים היום
הרי אי אפשר להמנע מקניות נכון? אז זה מה שיה אחרי שאתמול הייתי שניצל על הספה כל היום - מתהפכת מצד לצד ועכשיו הבית מחכה לי וכואב לי הגב הברכיים ומתחיל גם הראש אוףףףףףףףף, שונאת כאבים ושונאת כדורים . מקווה לנוח טיפה ולקבל אנרגיות

למעלה