פינת הקיטורים

nor31

New member
גם לי כואבת מאוד כתף שמאל ובכלל יש לי יום

פשוט מגעיל כואב לי הכל ואני קצת בדיכאון ונמאס לי.............

1ט ל י

New member
היום הגוף העניש אותי על השבוע העמוס,

ועל אתמול בפרט... כל היום הייתי תשושה, ישנתי גם בצהריים, כאב לי כל הגוף, היה לי 37.7 מעלות כל היום, ולא עשיתי כלום היום. אל דאגה, מחר יש לי הידרו', וזה יעזור. מה גם שאני נוסעת להורים מחר, ואהיה עם חברי הטוב- המזגן!!!!

hopeFor

New member
למדתי משהו../images/Emo10.gif

זוכרים שדיווחתי על תשישות נוראית בששי בערב ובשבת
(מי שלא זוכר - זו הייתה תזכורת
) נאלצתי "לדחות" אותה כי אתמול היו לי 4 שעות עבודה. חזרתי הבייתה ב-6 בערב הרוסססססססססה. בקושי הלכתי כי העקבים בשתי הרגליים כאבו ושרפו תופת. התמזמזתי עם הזמן, משכתי את הערב. לא עשיתי כלום. הגאון לא היה בבית אז הצלחתי להזיז את עצמי לדחוף נקניק בלחמניה....לא יותר מזה. לאורך הערב התגברו הכאבים, טיפסו במעלה הרגל, נוספו בכתפיים ובשכמות דקירות מוזרות: כאילו מישהו תוקע לי סיכות לוהטות. נרדמתי. לא הצלחתי להקים את עצמי לקחת כדור. קמתי הבוקר אחרי 9 שעות שינה (הפסקה אחת) תשושה באותה מידה וכואבת אותו דבר כמעט. עד כאן זה שייך לפינת הקיטורים. ל"פינה המעשית" או "מה למדתי מזה?":
להחזיק את התרופות ממש ליד המיטה, במרק שליחת יד - שתמיד אוכל להגיע.
לקחת את הטרמדקס או משהו נגד כאבים כדי להפסיק את הספזם, ולהגדיל את הסיכוי שהכאב יחדל/יצטמצם לסביל.
שאפילו אם אדחה את זה - הנפילה תבוא. אבל הכי הכי
שפעמים רבות אני יכולה ל***דחות התמוטטות****.... לא הייתי אומרת שתפקודי אתמול היה ב100%. אבל גם 80% שלי הספיק. ומה שהחזיק אותי, מה שאמרתי לעצמי כל היום: "לא נורא, יש לך 3 ימים שתוכלי יותר להתמוטט".... החום נשבר?

למעלה